Düzeltme: IHTMLStyleSheetsCollection arabirimi üzerinden yineleme yapmak için bir Web tarayıcı denetimi kullanan bir program çalıştırdığınızda ınternet Explorer 6 beklenmedik biçimde çıkılıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 917772 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Oluşturduğunuz HTML sayfası. Sayfanın HTML koduna bir CSS stil sayfası başvuruyor. Ilk CSS stil sayfası @ alma kullandığı ikinci bir CSS stil sayfasına başvurmak için kullanılan kural. Ikinci CSS stil sayfası @ alma kullandığı üçüncü bir CSS stil sayfasına başvurmak için kullanılan kural. Yineleme için bir Web tarayıcı denetimi HTML sayfası IHTMLStyleSheetsCollection arabirimi üzerinden kullanan bir program çalıştırdığınız.

Bu senaryoda, Microsoft ınternet Explorer 6 beklenmedik biçimde kapatılıyor. Ayrıca, Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabileceğiniz - tabanlı bilgisayar:
Internet Explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Mshtml.dll6.0.2900.28823,056,12807 Nis 200604: 37

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Internet Explorer 6'da bulunduğunu onaylamıştır.

Referanslar

@ Alma hakkında daha fazla bilgi için kural için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms530768.aspx

Özellikler

Makale numarası: 917772 - Last Review: 15 Kasım 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer (Programming) 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbie600fix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc KB917772 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:917772

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com