Klepněte na položku ve webové části seznamu pro Microsoft Dynamics CRM 3.0 dojde k aktualizaci seznamu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917830 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po klepnutí na položku ve webové části seznamu pro Microsoft Dynamics CRM 3.0, seznam se automaticky aktualizuje. Aktualizace seznamu může také způsobit spustit nové dotazy SQL.
Poznámka: Aktualizace seznamu je vyžadován, pokud dat je předán z jedné webové části k jiné webové části. Aktualizace seznamu není nutná, pokud data nejsou předána mezi webovými částmi.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o instalaci

Tuto opravu hotfix nainstalujte do počítačů se systémem webové části seznamu pro Microsoft Dynamics CRM 3.0.

Požadavky

Nainstalovat tuto aktualizaci, musíte mít nainstalovaný webové části seznamu pro Microsoft Dynamics CRM 3.0.

Další informace o webové části seznamu Microsoft Dynamics CRM 3.0 naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=BC9B3526-DECF-4057-A530-91840C0D5401

Informace o odinstalaci

Odebrat tuto opravu hotfix z počítače se systémem Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP nebo Microsoft Windows Server 2003 pomocí ovládacího panelu Přidat nebo odebrat programy.

Odstranit tuto opravu hotfix z počítače se systémem Windows 2000, Windows XP nebo Windows Server 2003 mohou správci systému pomocí nástroje Spuninst.exe. Nástroj Spuninst.exe je umístěný v následující složce:
%Windir%\$NTUninstallKB917830$\Spuninst
Další informace o parametrech instalačního programu pro balíčky naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
832475Popis nových funkcí instalačního programu pro balíčky aktualizací softwaru systému Windows

Požadavek na restartování

Pokud budete vyzváni, restartujte počítač po instalaci opravy hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
Listwebpart.msi599,0402. 6. 200605: 16

Další informace

Informace o optimalizaci výkonu aplikace CRM 3.0 naleznete v následujícím dokumentu white paper:
Optimizing the Performance of Microsoft Dynamics CRM 3.0 White Paper
Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 917830 - Poslední aktualizace: 27. března 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB917830 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:917830

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com