Office 2003 Service Pack 2 sonrası düzeltme paketi (Mso.dll ve Ietag.dll) açıklaması: 12 Nisan 2006

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 917878 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, 12 Nisan 2006 tarihli Office 2003 Service Pack 2 sonrası düzeltme paketinde giderilen Microsoft Office 2003 sorunları açıklanır.

Bu makalede, düzeltme paketiyle ilgili aşağıdaki öğeler açıklanmaktadır:
 • Düzeltme paketinin giderdiği sorunlar.
 • Düzeltme paketini yükleme önkoşulları.
 • Olup düzeltme paketini yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.
 • Düzeltme paketinin başka bir düzeltme paketiyle olup değiştirilir.
 • Kayıt defteri değişiklikleri yapmanız gerekip gerekmediği.
 • Düzeltme paketini içeren dosyalardan.

GİRİŞ

Düzeltme paketinin giderdiği sorunlar

Bu düzeltme paketi aşağıdaki sorunları giderir.
 • 918295 Office 2003'te bir adres mektup birleştirme veri kaynağındaki belirli bir tabloya bağlanmak için bir .odc dosyası kullandığınızda hata iletisi: "Kayıt 'number' bulunan çok az veri alanı"
Bu düzeltme paketi, daha önce bir Microsoft Bilgi Bankası makalesinde belgelenmeyen aşağıdaki sorunu giderir:
 • Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Bir Office 2003 dosyası için Sık Kullanılanlar klasörüne bir kısayol ekle. Bu dosya bir ağ konumunda bulunur. Üzerinde Web araç bir Office 2003 programında'ı Sık Kullanılanlar, ardından da'ı Sık Kullanılanları Aç. Daha sonra dosyayı açmak için oluşturduğunuz kısayol'u tıklatın. Bu senaryoda, dosya açılmaz. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Klasörü Sık Kullanılanlar klasörünüze yerel yolu\UNC yolu ağ belge erişilemiyor. Klasör kullanılamayan bir konumda bir parola ile korunan yer veya dosya adı içerebilir bir / veya \.

Daha fazla bilgi

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun ilk olarak Office 2003 Service Pack 3'de giderilmiştir.Bu sorunu gidermek için en son Office 2003 hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924 En son Office 2003 hizmet paketini edinme

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir durumdaysa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaraları için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil, çünkü.

Not Bu düzeltme, böylece artık oluşur, bu makalede açıklanan sorunu giderir. Daha önce açıklanan belirtiler düzeltmeyi uyguladıktan sonra sorun devam ederse, başvurun Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek

Önkoşullar

Bu düzeltme, bir Microsoft Office 2003 Service Pack 2 düzeltme bulunmaktadır. Düzeltmeyi yüklemek için Microsoft Office 2003 Service Pack 2 yüklü olmalıdır.Office 2003 Service Pack 2 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887616Office 2003 Service Pack 2'in açıklaması

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme diğer düzeltmelerin yerini almaz.

Kayıt defteri bilgileri

Bir kayıt defteri anahtarı oluşturmanız veya bu paketin içerdiği düzeltmeleri kullanmak için bir kayıt defteri anahtarını değiştirmeniz gerekir.Kayıt defteri anahtarı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
918295Office 2003'te bir adres mektup birleştirme veri kaynağındaki belirli bir tabloya bağlanmak için bir .odc dosyası kullandığınızda hata iletisi: "Kayıt 'number' bulunan çok az veri alanı"

Dosya bilgileri

Bu düzeltme, bir ürünü en son sürüme tam olarak güncelleştirmek için gereken tüm dosyaları içermeyebilir. Bu düzeltme yalnızca bu makalede listelenen sorunları düzeltmeniz için gereken dosyaları içerir.Bu düzeltmenin genel sürümü düzeltmeyi yüklemek için bir Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) aşağıdaki tabloda listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde tarih yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın. Saat dilimi Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde sekmesini tıklatın.

Karşıdan yükleme bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaat
Office2003-kb917878-glb.exe11.0.8021.05,968,19212 Nis 200614:43
Microsoft Windows Installer .msp dosyası bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya boyutuTarihSaat
Msoff.msp15,587,32812 Nis 200614:32
Düzeltme paketini yükledikten sonra bu düzeltme paketinin genel sürümü dosya öznitelikleri veya aşağıdaki tabloda listelenen daha yeni dosya özniteliklerine sahiptir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaat
Ietag.dll11.0.6550.0161,98417 Mar 200519:36
Mso.dll11.0.8021.012,245,25606 Nis 200623:24


Ek Notlar

 • Bu düzeltmenin nasıl yükleneceği hakkında daha fazla bilgi için düzeltme paketinde bulunan Readme.txt dosyasına bakın.
Microsoft'un yayımlandıktan sonra giderilen yazılım için kullandığı terminoloji hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 917878 - Last Review: 3 Şubat 2013 Pazar - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Professional Edition 2003
 • Microsoft Office Small Business Edition 2003
 • Microsoft Office Basic Edition 2003
 • Microsoft Office Access 2003
 • Microsoft Office OneNote 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Project Professional 2003
 • Microsoft Office Project Standard 2003
 • Microsoft Office Publisher 2003
 • Microsoft Office Visio Professional 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kboffice2003sp3fix kberrmsg kbopenfile kbbug kbfix kbhotfixrollup kboffice2003presp3fix kbqfe kbHotfixServer kbmt KB917878 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 917878

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com