תיאור השינויים לשנת 2005 בתוכן השירותים Software Update Services והשירותים Windows Server Update Services?

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 918043 - View products that this article applies to.
חשוב זה הזמן לעבור לשירותי העדכון Microsoft Windows Server Update Services ?(WSUS). זמן התמיכה של שירותי Software Update Services (SUS) 1.0 הולך ומסתיים. מלבד היכולות הנוכחיות של SUS 1.0, שירותי WSUS מבצעים את הפעולות הבאות:
 • עדכון מוצרים לא רק של Windows
 • אספקת יכולות דיווח ומיקוד
 • מתן שליטה רבה יותר למנהלי מערכת על תהליך העדכון
לקבלת מידע נוסף אודות WSUS, בקר באתר האינטרנט של Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/wsus/default.aspx
שים לב מאמר זה חל רק על פרסומים באתר האינטרנט Microsoft Windows Update. המאמר אינו חל על פרסומי אבטחה עבור מוצרים שאינם נתמכים על-ידי Windows Update.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

המאמר מיועד לשימוש מנהלי מערכת של שרתי Microsoft Software Update Services? (SUS) ושרתי Windows Server Update Services? (WSUS). המאמר כולל רשימה מצטברת של שינויי תוכן נגישים עבור שרתי SUS ו-WSUS. מנהלי מערכת יכולים להשתמש ברשימה הן כהפניות מקוצרות לשינויים שנעשו במהלך סנכרונים שגרתיים והן כהסבר לשינויים אלה. מידע זה יעודכן עם פרסומינו הסדירים העוסקים בעדכונים, ביום שלישי השני בכל חודש, או בכל פעם שיתפרסם עדכון לא מתוכנן. המאמר מפרט את השינויים שנעשו ביום 8 בפברואר 2005 או לאחריו ואינו מפרט את השינויים שנעשו לפני כן.

מבוא

המאמר כולל רשימה מצטברת של שינויי תוכן הנגישים בשרתי Microsoft Software Update Services? (SUS) ובשרתי Windows Server Update Services? (WSUS) ביום 8 בפברואר 2005 או לאחר מכן.

מידע נוסף

יום שלישי, 20 בדצמבר 2005

Microsoft פרסמה גירסה עדכנית של הכלי Approval Analyzer. המאמר הבא של Microsoft Knowledge Base עודכן:
912307 ייתכן שעדכוני תוכנה שאושרו בעבר לא יהיו מאושרים בעת סינכרון שרת הפועל עם SUS 1.0 ו- SP1 אחרי 12 בדצמבר 2005
הגירסה החדשה של הכלי Approval Analyzer מטפלת בבעיה שהתגלתה לאחר יום שלישי, 13 בדצמבר 2005. בשל בעיה זו, התאפשרה פריסה עדכונים מסוימים שלא אושרו על-ידי מנהל SUS. בעיה זו השפיעה רק על הגירסה המקורית של הכלי Approval Analyzer. לכן, אם כבר ביצעת את השלבים המפורטים במאמר 912307, אינך נדרש לבצע פעולות נוספות.

אם לא נקטת כל פעולה לטיפול בבעיה הנידונה במאמר 912307, או אם השתמשת בגירסה המקורית של הכלי Approval Analyzer, עליך להוריד את הגירסה החדשה של הכלי ולהפעיל אותה.

יום שלישי, 13 בדצמבר 2005

Microsoft מקבלת דוחות על בעיה ב- Software Update Services ?(SUS) לאחר סינכרון תוכן שפורסם ביום שלישי, 13 בדצמבר 2005. מנהלי SUS דיווחו שכל העדכונים שאושרו בעבר אינם מאושרים עוד ושמצבם מופיע כ"מעודכן". לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
912307 ייתכן שעדכוני תוכנה שאושרו בעבר לא יהיו מאושרים בעת סינכרון שרת הפועל עם SUS 1.0 ו- SP1 אחרי 12 בדצמבר 2005

תוכן אבטחה חדש

 • MS05-054: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer? (KB905915)

  אזור: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update,? Windows Update Catalog,? Microsoft Update Catalog, עדכונים אוטומטיים,? SUS 1.0 וכן WSUS
  סיווג: אבטחה
  מיועד למערכות ההפעלה: Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition וכן Microsoft Windows 98 Second Edition
  דירוג החומרה של הסיכון:
  • קריטי עבור כל מערכות ההפעלה למעט גירסת ההפצה המקורית של Windows Server 2003 ושלWindows Server 2003 Service Pack 1 (SP1)
  • בינוני עבור גירסת ההפצה המקורית של Windows Server 2003 ושל Windows Server 2003 SP1
  גודלי קובץ משוערים:
  • עדכון ל- Windows 2000: ?3,978 קילו-בתים (KB)
  • עדכון עבור Windows XP: ?4,864 KB
  • עדכון עבור Windows Server 2003: ?7,434 KB
  התגלו בעיות אבטחה העלולות לאפשר לתוקף לסכן מחשב המפעיל את Microsoft Internet Explorer ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  905915 MS05-054: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • MS05-055: פגיעות בליבת Windows עלולה לאפשר העלאת רמת הרשאות (KB908523)

  אזור: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update,? Windows Update Catalog, עדכונים אוטומטיים,? SUS 1.0 וכן WSUS
  סיווג: אבטחה
  מיועד למערכות ההפעלה: Microsoft Windows 2000
  דרגת החומרה של הסיכון: חשוב
  גודל קובץ משוער: ?1,565 KB

  זוהתה בעיית אבטחה במערכות מבוססות Microsoft Windows העלולה לאפשר לפורץ המנצל בהצלחה פגיעות זו להשיג שליטה מלאה במערכת מושפעת. לאחר מכן, לפורץ יש אפשרות להתקין תוכניות; להציג, לשנות או למחוק נתונים; או ליצור חשבונות חדשים עם הרשאות משתמש מלאות. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  908523 MS05-055: פגיעות בליבת Windows עלולה לאפשר העלאת רמת הרשאות

שינויים בתוכן האבטחה הקיים

 • MS05-050: פגיעות ב-DirectShow עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB904706)
  • עודכנו הקבצים הבינאריים עם הגבלות מיקוד ספציפיות כדי למנוע כישלונות התקנה.
  • הזיהוי עודכן.
  • הקבצים הבינאריים שונו.
  לעדכון MS05-050 יש מספר שמות, תלוי במערכת ההפעלה ובגירסת DirectX המותקנת. בשל כך, על-אף שייתכן שכבר התקנת את עדכון האבטחה 904706 (MS05-050) ממרכז ההורדות, ייתכן שפרסת את הגירסה הלא נכונה של העדכון. בצע סריקה מחדש באמצעות Windows Update או באמצעות WSUS כדי לוודא שהגירסה הנכונה של עדכון זה מותקנת במערכת. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  904706 MS05-050: פגיעות ב-DirectShow עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק

תוכן חדש שאינו תוכן אבטחה

 • הכלי להסרת תוכנה זדונית של Microsoft Windows מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Server 2003,? Windows XP או Windows 2000? (KB890830)

  אזור: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update,? Automatic Update וכן WSUS
  סיווג: בקדימות גבוהה, לא בנושא אבטחה, אוסף עדכונים
  מיועד למערכות ההפעלה: Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP וכן Microsoft Windows 2000

  לאחר הורדת הכלי, הוא פועל פעם אחת כדי לבדוק אם המחשב שברשותך נגוע בתוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות. תוכנות זדוניות אלה כוללות את Blaster,? Sasser וכן Mydoom. הכלי מסייע בהסרת כל התוכניות הזדוניות שנמצאו על-ידו. אם המחשב נגוע, הכלי מציג דוח מצב בהפעלה הבאה של המחשב. גירסה חדשה של הכלי תוצע כל חודש. אם ברצונך להפעיל את הכלי במחשב באופן ידני, באפשרותך להוריד עותק ממרכז ההורדות של Microsoft או להפעיל גירסה מקוונת באתר Microsoft.com. הכלי אינו בא במקום מוצר אנטי-וירוס. כדי לסייע בהגנה על המחשב שלך, השתמש במוצר אנטי-וירוס. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890830 הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Vista?, Windows Server 2003,? Windows Server 2008, Windows XP, או Windows 2000?
 • לא ניתן לשחזר את Windows XP עם Service Pack 2 לאחר שחזור Windows XP עם Service Pack 1 ?(KB835409)

  אזור: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update,? Windows Update Catalog,? Microsoft Update Catalog, עדכונים אוטומטיים,? SUS 1.0 וכן WSUS
  סיווג: קדימות גבוהה, לא בנושא אבטחה
  מיועד למערכות ההפעלה: Microsoft Windows XP
  גודל קובץ משוער: ?550 KB

  התקן עדכון זה במערכות עם Windows XP Service Pack 1 כדי לפתור את הבעיה הבאה: ייתכן ששחזור המערכת לא יפעל כראוי או שירותים מסוימים לא יתפקדו כהלכה לאחר השימוש בשחזור המערכת. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  835409 לא ניתן לשחזר את Windows XP עם Service Pack 2 לאחר שחזור Windows XP עם Service Pack 1
 • Microsoft Office Outlook 2003 עלול להפסיק להגיב במחשב שמפעיל Windows Server 2003 או Windows XP?(KB908521)

  אזור: כולם
  פריסה: WSUS בלבד
  סיווג: עדכון אופציונלי, לא בנושא אבטחה
  מיועד למערכות ההפעלה: Microsoft Windows Server 2003 ו-Microsoft Windows XP
  גודלי קובץ משוערים:
  • עדכון עבור Windows XP: ?800 KB
  • עדכון עבור Windows Server 2003: ?832 KB
  התקן עדכון זה כדי לפתור בעיות שונות שיכולות להתרחש בעת שימוש בקריאה לפרוצדורה מרוחקת (RPC) עבור תקשורת לקוח/שרת ב- Microsoft Windows Server 2003 וב- Microsoft Windows XP. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  908521 Office Outlook 2003 עלול להפסיק להגיב במחשב בו פועלת מערכת ההפעלה Windows Server 2003 או Windows XP?, עקב בעיה במנוע RPC?
 • כאשר הפונקציה 'עדכונים אוטומטיים' של Windows מנסה להוריד עדכונים למחשב מבוסס Windows Server 2003 או למחשב מבוסס Windows XP, עלולה להתרחש שגיאה של הפרת גישה (KB910437)

  אזור: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update,? Windows Update Catalog,? Microsoft Update Catalog, עדכונים אוטומטיים,? SUS 1.0 וכן WSUS
  סיווג: עדכון בעדיפות גבוהה, לא בנושא אבטחה
  מיועד למערכות ההפעלה: Microsoft Windows Server 2003 ו-Microsoft Windows XP
  גודלי קובץ משוערים:
  • עדכון עבור Windows XP: ?1,166 KB
  • עדכון עבור Windows Server 2003: ?1,298 KB
  התקן עדכון זה כדי למנוע או כדי לפתור בעיה שבה מתרחשת שגיאה של הפרת גישה בעת שימוש בשירות העדכונים האוטומטיים. כאשר שגיאה זו מתרחשת, ל- Windows Update ול'עדכונים אוטומטיים' אין אפשרות עוד להוריד עדכונים. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  910437 כאשר הפונקציה 'עדכונים אוטומטיים' של Windows מנסה להוריד עדכונים למחשב מבוסס Windows Server 2003 או למחשב מבוסס Windows XP, עלולה להתרחש שגיאה של הפרת גישה

שינויים בתוכן הקיים שאינו תוכן אבטחה

 • מדריך Microsoft למחזור חיים של פריסת יישומי .NET? ??(KB829019)?
  • המיקוד השתנה לפריסה באנגלית בלבד.
  • פריסה: Windows Update, Microsoft Update, Windows Update Catalog, Microsoft Update Catalog ו- WSUS
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  829019 היתרונות של Microsoft .NET Framework
 • תיאור של Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 2 ?(KB887624)
  • שינוי במטה-נתונים בלבד. טקסט תיאור מעודכן ומטה-נתונים מעודכנים.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887624 תיאור של Windows SharePoint Services Service Pack 2?
 • אוסף עדכונים 2 עבור Windows XP Media Center Edition 2005 ?KB900325
  • שינוי במטה-נתונים בלבד. עודכנו מטה-נתונים של התקנה.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  900325 אוסף עדכונים 2 עבור Windows XP Media Center Edition 2005
תוכן שהוסר
 • תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה הנורווגית של המאמר) (KB905474)
  תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה השוודית של המאמר) (KB905474)

  אזור: נורווגית ושוודית
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update? וכן עדכונים אוטומטיים
  905474 תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה הנורווגית של המאמר)

  905474 תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה השוודית של המאמר)

יום שלישי, 29 בנובמבר 2005

תוכן חדש שאינו תוכן אבטחה

 • תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה הנורווגית של המאמר) (KB905474)
  תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה השוודית של המאמר) (KB905474)


  מיקום מערכת הפעלה: נורווגית ושוודית
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update? וכן עדכונים אוטומטיים
  סיווג: קריטי
  גודל קובץ: ?940.76 KB
  הכלי Windows Genuine Advantage Notification מודיע לך כאשר עותק Windows אינו מקורי. אם נמצא שמערכת אינה מקורית, הכלי יסייע למשתמש להשיג עותק מורשה של Windows.
  905474 תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה הנורווגית של המאמר)

  905474 תיאור היישום Windows Genuine Advantage Notifications (הגירסה השוודית של המאמר)
 • Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 2 (KB887624)

  מיקום מערכת הפעלה: תאילנדית
  פריסה: Windows Update, Microsoft Update, SUS ו- WSUS
  סיווג: Service Pack
  גודל קובץ: ?5,124 KB
  Microsoft Windows SharePoint Services Service Pack 2 ?(SP2)? מספק את העדכונים האחרונים ל- Windows SharePoint Services. ערכת Service Pack זו מכילה שיפורי אבטחה משמעותיים ושיפורים ביציבות ובביצועים. לאחר התקנת ה-service pack, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לאחר התקנת עדכונים אלה, אין אפשרות להסירם. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887624 תיאור של Windows SharePoint Services Service Pack 2?
 • עדכון זמין עבור SQL Server 2000 Desktop Engine ?(SHAREPOINT)? (KB909544)

  מיקום מערכת הפעלה: כולם
  פריסה: Microsoft Update,? Windows Update וכן WSUS
  סיווג: אופציונלי
  גודל קובץ: ?29,028.7 KB
  התקן חבילה זו כדי לעדכן את רכיב Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine ?(Windows) שנמצא בשימוש על-ידי Windows Sharepoint Services ?(WSS). לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לאחר התקנת חבילה זו, אין אפשרות להסירה. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  909544 עדכון זמין עבור SQL Server 2000 Desktop Engine ?(SHAREPOINT)? (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • תיאור של עדכון התוכנה עבור ספק שירותי הצפנה של כרטיס חכם בסיסי (KB909520)

  מיקום מערכת הפעלה: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update
  סיווג: אופציונלי
  גודל קובץ: ?626.28 KB
  ספק שירותי הצפנה של כרטיס חכם בסיסי (CSP בסיסי) מקל על ספקי כרטיס חכם בהפיכת כרטיסים חכמים לזמינים ב- Windows. ספקים יכולים להשתמש במודול כרטיס בעל משקל נמוך עם תכונות בעלות במקום בספק שירותי הצפנה מלא עם תכונות בעלות. לאחר התקנת חבילה זו, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  909520 תיאור של עדכון התוכנה עבור ספק שירותי הצפנה של כרטיס חכם בסיסי (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • עדכון זמין עבור Windows Media Connect 2.0 ?(KB909993)

  מיקום מערכת הפעלה: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update
  סיווג: אופציונלי
  גודל קובץ: ?6,604.21 KB
  Microsoft Windows Media Connect מאפשר לך להעביר קבצי מוסיקה, צילומים וקטעי וידאו מהמחשב להתקנים שתומכים בזרימת מדיה מסוג UPnP. מכשירים אלה כוללים מקלטי שמע דיגיטלי, נגני DVD מחוברים, ממירים אינטראקטיביים דיגיטליים, קונסולות משחקים ועוד. לאחר התקנת Windows Media Connect, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  909993 עדכון זמין עבור Windows Media Connect 2.0 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • תיקון: התוכן המוגן עלול שלא לפעול עוד לאחר התקנת אוסף עדכונים 2 עבור Windows XP Media Center Edition 2005? (KB910393)

  מיקום מערכת הפעלה: כולם
  פריסה: Windows Update,? Microsoft Update,? Automatic Update וכן WSUS
  סיווג: קדימות גבוהה, לא בנושא אבטחה
  גודל קובץ: ?1,408.26 KB
  יש להתקין את העדכון כדי למנוע מתוכנית ההתקנה של Windows Media Player 10 החלפת קבצים של ניהול זכויות דיגיטלי (DRM) המותקנים על-ידי אוסף עדכונים 2 עבור Windows XP Media Center Edition 2005? (KB900325). לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  910393 תיקון: התוכן המוגן עלול שלא לפעול עוד לאחר התקנת אוסף עדכונים 2 עבור Windows XP Media Center Edition 2005 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

שינויים בתוכן הקיים שאינו תוכן אבטחה

 • Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 2 (KB887624)
  • היתה בעיה בקובץ הבינארי של הולנדית שמנעה את הצלחת ההתקנה.
  • הקובץ הבינארי של הולנדית השתנה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887624 תיאור של Windows SharePoint Services Service Pack 2?

יום שישי, 11 בנובמבר 2005

תוכן אבטחה חדש

אין תוכן אבטחה חדש בפרסום זה.

שינויים בתוכן אבטחה קיים

אין שינוי בתוכן אבטחה קיים

תוכן חדש שאינו בנושא אבטחה

אין תוכן חדש שאינו בנושא אבטחה בפרסום זה.

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

 • הכלי להסרת תוכנה זדונית של Microsoft Windows מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Server 2003,? Windows XP או Windows 2000? (KB890830)
  • הקבצים הבינאריים השתנו.
  • אם הפעלת בהצלחה את הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft Windows, אינך צריך לפרוס אותו מחדש.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890830 הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Vista?, Windows Server 2003,? Windows Server 2008, Windows XP, או Windows 2000?

יום שלישי, 8 בנובמבר 2005

תוכן אבטחה חדש

 • עלון אבטחה מספר MS05-053 של Microsoft: פגיעויות ב-graphics rendering engine עלולות לאפשר ביצוע קוד (KB896424)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  זוהתה בעיית אבטחה של ביצוע קוד מרחוק במגנון עיבוד הגרפיקה, העלולה לאפשר לפורץ לסכן מרחוק מערכת מבוססת Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896424 עלון אבטחה מספר MS05-053 של Microsoft: פגיעויות ב-graphics rendering engine עלולות לאפשר ביצוע קוד

שינויים בתוכן האבטחה הקיים

 • MS03-030: מאגר לא מסומן ב-DirectX עלול לחשוף את המערכת להתקפות (KB819696)
  • רק מטה-נתונים השתנו.
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  819696 MS03-030: מאגר לא בדוק ב-DirectX עלול לחשוף את המערכת להתקפות
 • MS03-022: פגיעות ב-ISAPI Extension עבור Windows Media Services עלולה לאפשר ביצוע קוד (KB822343)
  • רק מטה-נתונים השתנו.
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  822343 MS03-022: פגיעות ב-ISAPI Extension עבור Windows Media Services עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • Microsoft פרסמה עדכון אבטחה לנגן Microsoft Windows Media Player 9 ?(KB885492)
  • רק מטה-נתונים השתנו.
  • עודכן זיהוי להגשת הצעה כראוי ל- WS03.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • דרגת החומרה השתנתה ל'קריטי' כדי להתאים לעלון האבטחה.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  885492 מיקרוסופט פרסמה עדכון אבטחה ל- Microsoft Windows Media Player 9
 • MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים (KB890046)
  • רק מטה-נתונים השתנו.
  • המיקוד עודכן.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890046 MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים
 • MS05-030: פגיעות ב-Outlook Express עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB897715)
  • רק מטה-נתונים השתנו.
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  897715 MS05-030: פגיעות ב-Outlook Express עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
הסרת התקנות של Microsoft Software Update Services
 • MS02-054: מאגר לא מסומן בפעולות של ביטול דחיסת קבצים עלול לאפשר לתוקף להפעיל קוד (KB329048)

תוכן חדש שאינו תוכן אבטחה

 • הכלי להסרת תוכנה זדונית של Microsoft Windows מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Server 2003,? Windows XP או Windows 2000? (KB890830)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  לאחר הורדת הכלי, הוא פועל פעם אחת כדי לבדוק אם המחשב שברשותך נגוע בתוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות. תוכנות זדוניות אלה כוללות את Blaster,? Sasser וכן Mydoom. הכלי מסייע בהסרת כל פריט מזיק שמתגלה. אם המחשב נגוע, הכלי מציג דוח מצב בהפעלה הבאה של המחשב. גירסה חדשה של הכלי תוצע כל חודש. אם ברצונך להפעיל את הכלי במחשב באופן ידני, הורד עותק ממרכז ההורדות של Microsoft או הפעל גירסה מקוונת באתר Microsoft.com. הכלי אינו בא במקום מוצר אנטי-וירוס. כדי לסייע בהגנה על המחשב שלך, השתמש במוצר אנטי-וירוס. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890830 הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Vista?, Windows Server 2003,? Windows Server 2008, Windows XP, או Windows 2000?
 • מדריך Microsoft למחזור חיים של פריסת יישומי .NET ?(KB829019)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  Microsoft .NET Framework גירסה 2.0 משפר את המדרגיות ואת הביצועים באמצעות התכונות הבאות:
  • יכולת משופרת של אחסון במטמון
  • פריסת יישומים ועדכונם באמצעות ClickOnce
  • תמיכה במערך הדפדפנים וההתקנים הרחב ביותר בעלי פקדים ושירותים ASP.NET 2.0.
  לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  829019 היתרונות של Microsoft .NET Framework
 • תיאור של Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 2 (KB887624)

  Microsoft Windows Server 2003
  הינדי, תאילנדית, בולגרית, קרואטית, אסטונית, לטבית, ליטאית, רומנית, סרבית (לטינית), סלובקית, סלובנית ואוקראינית

  Windows SharePoint Services Language Template Pack Service Pack 2 מבטיח ש- Windows SharePoint Services יפעל עם פונקציונליות מלאה כאשר Language Template Pack מותקן. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לאחר התקנת פריט זה, אין עוד אפשרות להסירו. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887624 תיאור של Windows SharePoint Services Service Pack 2?

שינויים בתוכן הקיים שאינו תוכן אבטחה

 • כיצד להפוך את האובייקט ADODB.Stream ללא זמין מתוך Internet Explorer (KB870669)
  • פריט זה הוחלף בעלון אבטחה MS05-052. בדרך כלל תוכן מוחלף נשמר זמין ב- SUS למשך שנה. עם זאת, פריט זה הוסר בשוגג מ- SUS בתאריך 12 באוקטובר 2005. אנו מפרסמים מחדש פריט זה כפריט של SUS בלבד, והוא יישמר בו עד אוקטובר 2006.
  • רק מטה-נתונים השתנו. אין שינויים נוספים.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  870669 כיצד להפוך את האובייקט ADODB.Stream ללא זמין מתוך Internet Explorer
הסרת התקנות של Microsoft Software Update Services
 • ייתכן שהקלטות של Media Center יימחקו בעת שינוי מיקום האחסון של ההקלטות. (KB838358)
 • אין באפשרותך להתחבר לאתר אינטרנט או לבצע טרנזקציית אינטרנט, או שאתה מקבל דף אינטרנט עם השגיאה HTTP 500 (Internal Server Error)? (שגיאת שרת פנימית) (KB831167)

יום שלישי, 25 באוקטובר 2005

שינויים בתוכן אבטחה קיים

 • MS05-044: פגיעות בלקוח FTP של Windows עלולה לאפשר טיפול לא מורשה במיקום העברת קבצים (KB905495)

  הערה השינויים חלים רק על Microsoft Software Update Services 1.0.
  • רק מטה-נתונים השתנו.
  • הקישור להעברה עודכן כך שיקשר לעלון האבטחה הנכון.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  905495 MS05-044: פגיעות בלקוח FTP של Windows עלולה לאפשר טיפול לא מורשה במיקום העברת קבצים (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • MS05-051: פגיעויות ב-MS DTC וב-COM+? עלולות לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB902400)

  הערה השינויים חלים רק על Microsoft Software Update Services 1.0. המידע בעלון האבטחה השתנה.

  Microsoft Windows 2000
  • מטה-נתונים השתנו עבור גירסת Windows 2000 של עלון האבטחה MS05-051. המטה-נתונים השתנו כך שיסירו את MS04-012 מרשימת עלוני האבטחה שהוחלפו. עלון האבטחה MS05-051 עבור Windows 2000 אינו מחליף את גירסת Windows 2000 של עלון האבטחה MS04-012.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  902400 MS05-051: פגיעויות ב-MS DTC וב-COM+? עלולות לאפשר ביצוע קוד מרחוק

תוכן חדש שאינו בנושא אבטחה

עדכונים בעלי עדיפות ? AutoUpdate ו- WSUS ?(SUS 2.0)
 • תוכנית Office עשויה להפסיק להגיב בעת שמירת קובץ חדש בתקליטון המתבצעת במחשב מבוסס Windows 2000 שמותקן בו אוסף עדכונים 1 עבור Windows 2000 SP4? (KB904368)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 4

  התקן עדכון זה כדי לפתוח בעיה שבה תוכניות Microsoft Office עלולות להפסיק להגיב בעת ניסיון לשמור קבצים חדשים בכונן תקליטונים לאחר התקנת אוסף עדכונים 1 עבור Windows 2000 Service Pack 4. לאחר שתתקין עדכון זה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  904368 תוכנית Office עשויה להפסיק להגיב בעת שמירת קובץ חדש בתקליטון המתבצעת במחשב מבוסס Windows 2000 שמותקן בו אוסף עדכונים 1 עבור Windows 2000 SP4?
עדכונים אופציונליים - לא בעלי עדיפות, לא עדכונים אוטומטיים, לא מסוג WSUS או SUS
 • עדכון זמין עבור נגנים בעלי תכונת ניהול הזכויות הדיגיטלי (DRM) של Windows Media (KB891122)

  Microsoft Windows XP Service Pack 1 ו- Microsoft Windows XP Service Pack 2

  התקן עדכון זה כדי לאפשר למחשב האישי לגשת לתוכן משופר המוגן על-ידי ניהול זכויות דיגיטלי של Windows Media. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  891122 עדכון זמין עבור נגנים בעלי תכונת ניהול הזכויות הדיגיטלי (DRM) של Windows Media (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • תיקון: הפעלת קטע תוכן בחלק מההתקנים הניידים עשויה להימשך 30 שניות או יותר בעת הפעלת תוכן מנוי שמוגן על-ידי Windows Media DRM המשתמש ברישיונות משורשרים (KB902344)

  Microsoft Windows XP Service Pack 1 ו- Microsoft Windows XP Service Pack 2

  התקן עדכון זה במחשב, אם ברצונך להשתמש בהתקן נייד המבצע גישה לתוכן של מנוי מדיה, המוגן על-ידי ניהול זכויות דיגיטלי של Windows Media. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  902344 תיקון: הפעלת קטע תוכן בחלק מההתקנים הניידים עשויה להימשך 30 שניות או יותר בעת הפעלת תוכן מנוי שמוגן על-ידי Windows Media DRM המשתמש ברישיונות משורשרים. (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

עדכונים בעלי עדיפות ? עדכון אוטומטי ו- WSUS ?(SUS 2.0)
 • אוסף עדכונים 908250 זמין עבור מחשבים שבהם פועל Update Rollup 2 עבור Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 (KB908250)

  Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
  • רק מטה-נתונים השתנו. הסיווג שודרג מעדכון אופציונלי לעדכון בעל עדיפות/עדכון אוטומטי. כותרות הותאמו לשפות אחרות וכתובות ה- URL של התמיכה תוקנו.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את העדכון.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  908250 אוסף עדכונים 908250 זמין עבור מחשבים שבהם פועל Update Rollup 2 עבור Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005

יום חמישי, 13 באוקטובר 2005

תוכן אבטחה חדש

אין תוכן אבטחה חדש בפרסום זה.

שינויים בתוכן אבטחה קיים

הערה שינויים אלה חלים רק על Windows Software Update Services ?(WSUS). שינויים אלה אינם משפיעים על SUS 1.0.
שיטת פריסה מעודכנת
 • MS05-052: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer (KB896688)
  • Microsoft Windows XP SP2 בלבד.
  • שיטת פריסה מעודכנת לשיפור ביצועי הורדות.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896688 MS05-052: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
שינוי בדרגת החומרה מ"קריטי" ל"חשוב".
 • MS05-049: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB900725)
  • שינוי במטה-נתונים בלבד.
  • בעלון האבטחה ובתקשורת צוין עדכון זה כראוי כ"חשוב", אך ב- WSUS צוין עדכון זה באופן שגוי כ"קריטי". עדכון זה פורסם מחדש כ"חשוב".
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  900725 MS05-049: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
מידע על עדכון להחלפה
 • MS05-047: פגיעות בתכונת 'הכנס-הפעל' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק והעלאה מקומית של רמת ההרשאות (KB905749)
  • שינוי במטה-נתונים בלבד.
  • המטה-נתונים עודכנו כך שיציגו שעדכון זה מחליף את העדכון 899588 שפורסם קודם לכן (MS05-039).
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  905749 MS05-047: פגיעות בתכונת 'הכנס-הפעל' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק והעלאה מקומית של רמת ההרשאות
עדכון קישור להעברה
 • MS05-044: פגיעות בלקוח FTP של Windows עלולה לאפשר טיפול לא מורשה במיקום העברת קבצים (KB905495)
  • שינוי במטה-נתונים בלבד.
  • הקישור להעברה עודכן כך שיקשר לעלון האבטחה הנכון.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  905495 MS05-044: פגיעות בלקוח FTP של Windows עלולה לאפשר טיפול לא מורשה במיקום העברת קבצים (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

תוכן אבטחה חדש

אין תוכן חדש שאינו בנושא אבטחה בפרסום זה.

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

אין שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה בפרסום זה.

יום שלישי, 11 באוקטובר 2005

תוכן אבטחה חדש

 • MS05-052: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?(KB896688)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  התגלו בעיות אבטחה העלולות לאפשר לתוקף לסכן מחשב המפעיל את Microsoft Internet Explorer ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896688 MS05-052: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • MS05-051: פגיעויות ב-MS DTC וב-COM+? עלולות לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB902400)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows XP SP1, Microsoft Windows 2000

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows XP SP2, Microsoft Windows Server 2003

  זוהתה בעיית אבטחה של ביצוע קוד מרחוק, העלולה לאפשר לפורץ לסכן מרחוק מערכת מבוססת Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  902400 MS05-051: פגיעויות ב-MS DTC וב-COM+? עלולות לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-050: פגיעות ב-DirectShow עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB904706)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  DirectX 8.1, DirectX 9.0, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows Millennium Edition, Microsoft Windows 98 Second Edition

  זוהתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לפורץ לסכן מרחוק מערכת מבוססת Windows באמצעות DirectShow ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  904706 MS05-050: פגיעות ב-DirectShow עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-049: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB900725)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לפורץ מאומת לקבל גישה ובאופן פוטנציאלי לסכן מערכת מבוססת Windows. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  900725 MS05-049: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • פגיעות ב-Microsoft Collaboration Data Objects עלולה לאפשר ביצוע קוד (Windows) (KB901017)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לפורץ לסכן מרחוק מערכת מבוססת Windows באמצעות Collaboration Data Objects ?(CDO) ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  901017 פגיעות ב-Microsoft Collaboration Data Objects עלולה לאפשר ביצוע קוד (Windows)
 • MS05-047: פגיעות בתכונת 'הכנס-הפעל' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק והעלאה מקומית של רמת ההרשאות (KB905749)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה בשירות הכנס-הפעל, העלולה לאפשר לפורץ מאומת לסכן מערכת מבוססת Microsoft Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  905749 MS05-047: פגיעות בתכונת 'הכנס-הפעל' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק והעלאה מקומית של רמת ההרשאות
 • MS05-046: פגיעות בשירות לקוח עבור NetWare עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB899589)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה בשירות לקוח עבור NetWare, שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Microsoft Windows ולהשיג שליטה במערכת, אם התקנת שירות זה. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  899589 MS05-046: פגיעות בשירות לקוח עבור NetWare עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-045: פגיעות ב-Network Connection Manager עלולה לאפשר מניעת שירות (KB905414)

  חומרת עלון אבטחה: בינונית
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה מסוג מניעת שירות, העלולה לגרום לשירות מנהל רשת להפסיק להגיב במערכת מבוססת Windows. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  905414 MS05-045: פגיעות ב-Network Connection Manager עלולה לאפשר מניעת שירות
 • MS05-044: פגיעות בלקוח FTP של Windows עלולה לאפשר טיפול לא מורשה במיקום העברת קבצים (KB905495)

  חומרת עלון אבטחה: בינונית
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  זוהתה בעיית אבטחה שעלולה לאפשר לפורץ לטפל שלא כדין במיקום העברת הקבצים במחשב שלך בעת שימוש בלקוח Microsoft Windows FTP (פרוטוקול העברת קבצים). באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  905495 MS05-044: פגיעות בלקוח FTP של Windows עלולה לאפשר טיפול לא מורשה במיקום העברת קבצים (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

שינויים בתוכן אבטחה קיים

אין שינויים בתוכן אבטחה קיים עבור פרסום זה.

תוכן חדש שאינו בנושא אבטחה

 • הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Server 2003,? Windows XP או Windows 2000? (KB890830)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  לאחר הורדת הכלי, הוא פועל פעם אחת כדי לבדוק אם המחשב שברשותך נגוע בתוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות. (תוכנות אלה כוללות את Blaster,? Sasser וכן Mydoom.) הכלי מסייע בהסרת כל התוכניות הזדוניות שנמצאו על-ידו. אם המחשב נגוע, הכלי מציג דוח מצב בהפעלה הבאה של המחשב. גירסה חדשה של הכלי תוצע כל חודש. אם ברצונך להפעיל את הכלי במחשב באופן ידני, באפשרותך להוריד עותק ממרכז ההורדות של Microsoft או להפעיל גירסה מקוונת באתר Microsoft.com. הכלי אינו בא במקום מוצר אנטי-וירוס. כדי לסייע בהגנה על המחשב, יש להשתמש במוצר אנטי-וירוס. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890830 הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Vista?, Windows Server 2003,? Windows Server 2008, Windows XP, או Windows 2000?
 • Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 2 ?(KB887624)

  Windows SharePoint Services Service Pack 2 (SP2) מספק את העדכונים האחרונים ביותר ל- Windows SharePoint Services. ערכת Service Pack זו מכילה שיפורי אבטחה משמעותיים, בנוסף לשיפורים ביציבות ובביצועים. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לאחר התקנת פריט זה, אין עוד אפשרות להסירו. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887624 תיאור של Windows SharePoint Services Service Pack 2?
 • Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 2 ?(KB887624)

  Windows SharePoint Services Language Template Pack Service Pack 2 מבטיח ש- Windows SharePoint Services יפעל עם פונקציונליות מלאה כאשר Language Template Pack מותקן. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לאחר התקנת פריט זה, אין עוד אפשרות להסירו. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887624 תיאור של Windows SharePoint Services Service Pack 2?

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

אין שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה בפרסום זה.

יום שלישי, 13 בספטמבר 2005

שינויים בתוכן אבטחה קיים

זיהוי מעודכן למניעת הצעה מחדש שדווחה במספר מוגבל של מערכות מבוססות to prevent a reoffering that was Microsoft Windows Server 2003 שבהן לא הותקנו service packs
 • 893756 MS05-040: פגיעות בשירות הטלפוניה (Telephony service) עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 896727 MS05-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • 896428 MS05-033: פגיעות בלקוח Telnet עלולה לאפשר גילוי מידע
 • 896422 MS05-027: פגיעות בבלוק הודעות השרת עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 896358 MS05-026: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 899588 MS05-039: פגיעות בתכונת 'הכנס-הפעל' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק והעלאת רמת הרשאות
 • 899587 MS05-042: פגיעויות ב-Kerberos עלולות לאפשר מניעת שירות, גילוי מידע והתחזות ?(Spoofing)?
 • 890046 MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים
 • 899591 MS05-041: פגיעות בפרוטוקול 'שולחן עבודה מרוחק' עלולה לאפשר מניעת שירות
 • MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?(KB883939)
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש שדווחה במספר מוגבל של מערכות מבוססות Microsoft Windows Server 2003 שבהן לא הותקנו service packs.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש עדכוני אבטחה אלה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  883939 MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
דרגת החומרה של השינוי
 • MS05-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?(KB896727)
  • שינוי זה חל על מטה-נתונים בלבד. המטה-נתונים הציגו דרגת חומרה שגויה של "חשוב". פרסום מחדש עם דרגת חומרה המוגדרת כראוי ל"קריטי".
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה 896727.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896727 MS05-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer??

  887998 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft.NET Framework 1.0 Service Pack 3 במהדורות Windows XP Media Center ו-Tablet PC (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

  886903 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית) (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 3 ?(KB886906)(ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית)
  • שינוי זה חל על מטה-נתונים בלבד. המטה-נתונים הציגו דרגת חומרה שגויה של "קריטי". פרסום מחדש עם דרגת חומרה המוגדרת כראוי ל"חשוב".
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש עדכוני אבטחה אלה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  886906 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 3 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית) (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
שינוי במטה-נתונים של פקודת ההתקנה כדי לפתור כשלי התקנה.
 • MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות (KB825119)
  • שינוי זה במטה-נתונים מתקן הגדרות החלפה כדי לפתור כשלים בהתקנה.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה 825119.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  825119 MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות
שינוי בטקסט
 • MS04-016: פגיעות ב-DirectPlay עלולה לאפשר מניעת שירות (KB839643)
  • שינוי זה הוא שינוי במטה-נתונים של הטקסט.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה 839643.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  839643 MS04-016: פגיעות ב-DirectPlay עלולה לאפשר מניעת שירות
שינוי במטה-נתונים של הגדרות הפעלה מחדש
 • MS05-037: פגיעות ב- JView Profiler עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB903235)
  • שינוי זה הוא שינוי במטה-נתונים של הגדרות הפעלה מחדש.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את עדכון האבטחה 903235.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  903235 MS05-037: פגיעות ב- JView Profiler עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
שינוי קטגוריה מ- A-64 ל- x64
 • 896428 MS05-033: פגיעות בלקוח Telnet עלולה לאפשר גילוי מידע
 • 896422 MS05-027: פגיעות בבלוק הודעות השרת עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 896358 MS05-026: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?(KB883939)
  • שינוי זה הוא שינוי במטה-נתונים לתיקון רישום קטגוריה. אין שינוי באופן ההצעה של החבילה.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש עדכוני אבטחה אלה.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  883939 MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer

תוכן חדש שאינו תוכן אבטחה

 • הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Server 2003,? Windows XP או Windows 2000? (KB890830)
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP וכן Microsoft Windows 2000

  לאחר הורדת הכלי, הוא פועל פעם אחת כדי לבדוק אם המחשב שברשותך נגוע בתוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות. תוכנות זדוניות אלה כוללות את Blaster,? Sasser וכן Mydoom. הכלי מסייע בהסרת כל פריט מזיק שמתגלה. אם המחשב נגוע, הכלי יציג דוח מצב בהפעלה הבאה של המחשב. גירסה חדשה של הכלי תוצע כל חודש. אם ברצונך להפעיל את הכלי במחשב באופן ידני, באפשרותך להוריד עותק ממרכז ההורדות של Microsoft או להפעיל גירסה מקוונת באתר Microsoft.com. הכלי אינו בא במקום מוצר אנטי-וירוס. כדי לסייע בהגנה על המחשב, יש להשתמש במוצר אנטי-וירוס. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890830 הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Vista?, Windows Server 2003,? Windows Server 2008, Windows XP, או Windows 2000?

שינויים בתוכן הקיים שאינו תוכן אבטחה

 • אוסף עדכונים 1 עבור Windows 2000 SP4 ובעיות ידועות (KB891861)
  Microsoft Windows 2000 Service Pack 4
  • הקבצים הבינאריים עודכנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את העדכון 891861.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  891861 אוסף עדכונים 1 עבור Windows 2000 SP4 ובעיות ידועות
 • תיקון זמין עבור בעיית רישום בשרתי Dell PowerEdge הכוללים בקרי דיסק לא מקומיים וגירסאות של Windows Server 2003 שהותקנו על-ידי היצרן (KB898792)
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש שדווחה במספר מוגבל של מערכות מבוססות Microsoft Windows Server 2003 שבהן לא הותקנו service packs.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את העדכון 898792.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  898792 תיקון זמין עבור בעיית רישום בשרתי Dell PowerEdge הכוללים בקרי דיסק לא מקומיים וגירסאות של Windows Server 2003 שהותקנו על-ידי היצרן (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • Windows XP Service Pack 2
  • עודכנה רשימת הפריטים המוחלפים ומספר ההפניה למאמר ב- Knowledge Base.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את ה- service pack.

  התקנת רשת ל- Windows 2000 Service Pack 4 עבור IT Professionals
  • סינית (הונג קונג) בלבד.
  • המיקוד עודכן.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך להתקין מחדש את העדכון.

יום שלישי, 9 באוגוסט 2005

תוכן אבטחה חדש

 • MS05-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?(KB896727)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  התגלו בעיות אבטחה העלולות לאפשר לתוקף לסכן מחשב המפעיל את Microsoft Internet Explorer ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896727 MS05-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • MS05-039: פגיעות בתכונת 'הכנס-הפעל' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק והעלאת רמת הרשאות (KB899588)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה בשירות הכנס-הפעל, שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Microsoft Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  899588 MS05-039: פגיעות בתכונת 'הכנס-הפעל' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק והעלאת רמת הרשאות
 • MS05-040: פגיעות בשירות הטלפוניה (Telephony service) עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB893756)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה בממשק תיכנות יישומי טלפוניה (TAPI), שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Microsoft Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893756 MS05-040: פגיעות בשירות הטלפוניה (Telephony service) עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-041: פגיעות בפרוטוקול Remote Desktop עלולה לאפשר מניעת שירות (KB899591)

  חומרת עלון אבטחה: בינונית
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה בפרוטוקול שולחן עבודה מרוחק (RDP), שעלולה לאפשר לפורץ לגרום מרחוק למערכת מבוססת Microsoft Windows להפסיק להגיב. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  899591 MS05-041: פגיעות בפרוטוקול 'שולחן עבודה מרוחק' עלולה לאפשר מניעת שירות
 • MS05-042: פגיעויות ב-Kerberos עלולות לאפשר מניעת שירות, גילוי מידע והתחזות ?(Spoofing)? (KB899587)

  חומרת עלון אבטחה: בינונית
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה שעלולה לאפשר לפורץ לקבל גישה לנתונים רגישים המשודרים באמצעות מערכת מבוססת Microsoft Windows שברשותך בסביבת תחום, ולבצע תקיפות מסוג מניעת שירות נגד בקרי קבוצת מחשבים. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  899587 MS05-042: פגיעויות ב-Kerberos עלולות לאפשר מניעת שירות, גילוי מידע והתחזות ?(Spoofing)?
 • MS05-043: פגיעות בשירות ההדפסה ברקע (Print Spooler) עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB896423)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה בשירות מנגנון הדפסה ברקע, שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Microsoft Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896423 MS04-043: פגיעות בשירות ההדפסה ברקע (Print Spooler) עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק

שינויים בתוכן האבטחה הקיים

 • MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer for Windows Server 2003 ?KB883939
  • זיהוי מעודכן למניעת הצעה מחדש בשרת Microsoft Windows Small Business Server.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 883939 ( MS05-025).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  883939 MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • MS05-026: פגיעות ב- HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB896358)
  • זיהוי מעודכן למניעת הצעה מחדש בשרת Windows Small Business Server.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 896358 ( MS05-026).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896358 MS05-026: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-027: פגיעות בבלוק הודעות השרת עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB896422)
  • זיהוי מעודכן למניעת הצעה מחדש בשרת Windows Small Business Server.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון MS05-027.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896422 MS05-027: פגיעות בבלוק הודעות השרת עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים (KB890046)
  • Microsoft עדכנה עלון זה כדי ליידע את לקוחותיה בדבר זמינותה של גירסה מתוקנת של עדכון האבטחה עבור מערכות ההפעלה הבאות:
   • Windows Server 2003 עבור מערכות מבוססות Itanium ו- Microsoft Windows Server 2003 עם SP1 עבור מערכות מבוססות Itanium
   • Microsoft Windows Server 2003, גירסאות מבוססות x64
   • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • הקבצים הבינאריים כן השתנו.
  • יש צורך בהתקנה מחדש של העדכון 890046 ( MS05-032) במערכות שצוינו לעיל.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890046 MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים
 • MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים (KB890046)
  • זיהוי מעודכן למניעת הצעה מחדש בשרת Windows Small Business Server.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 890046 ( MS05-032).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890046 MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים
 • MS05-033: פגיעות בלקוח Telnet עלולה לאפשר גילוי מידע (KB896428)
  • זיהוי מעודכן למניעת הצעה מחדש בשרת Windows Small Business Server.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 896428 ( MS05-033).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896428 MS05-033: פגיעות בלקוח Telnet עלולה לאפשר גילוי מידע
 • MS05-030: פגיעות ב-Outlook Express עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB897715)
  • שינוי בכותרת שבו הוסרה המילה "מצטבר". עדכון זה אינו מחליף כל עדכון מצטבר של Outlook Express שפורסם בעבר.
  • הזיהוי עודכן כך שעדכוני אבטחה מצטברים של Outlook Express שפורסמו בעבר יוצעו ויותקנו לפני שעדכון זה מוצע.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 897715 ( MS05-030).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  897715 MS05-030: פגיעות ב-Outlook Express עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS04-018: עדכון אבטחה מצטבר עבור Outlook Express?? (KB823353)
  • עלון האבטחה MS05-030 אינו מחליף עוד את העדכון. בשל כך, שינויים קודמים בוטלו.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 823353 ( MS04-018).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  823353 MS04-018: עדכון אבטחה מצטבר עבור Outlook Express??
 • MS04-004: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?? (KB832894)
  • על פריט זה להישאר סטטי באתר שכן הוא העדכון המצטבר האחרון של nternet Explorer 5.5 Service Pack 2 הזמין עבור Windows 2000.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 832894 ( MS04-004).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  832894 MS04-004: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer??
 • MS03-043: עדכון אבטחה עבור Windows 2000? - SUS 1.0 ?(V4 בלבד) (KB828035)
  • בתאריך 28 ביוני 2005, עדכון זה פורסם מחדש כדי להתאים לפרסום הראשון של אוסף העדכונים 1 עבור Windows 2000 Service Pack 4 (?SP4). לאחר הפרסום מתאריך 28 ביוני 2005 צוין כי הקבצים הבינאריים ששימשו עבור גירסת SP4 בלבד של 828035 התגלו כישנים יותר מאלה שפורסמו מלכתחילה ב- Windows Update באוקטובר 2003. הקבצים הבינאריים הנכונים הוטענו מחדש בגירסת SP4 בלבד של 828035, וגירסה זו פורסמה ב- 9 באוגוסט 2005. הקבצים הבינאריים כן השתנו. ייתכן שיהיה צורך בהתקנה מחדש של העדכון 828035 ( MS03-043).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  828035 MS03-043: הצפת מאגר בשירות Messenger עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • MS03-007: מאגר לא מסומן ברכיב Windows עשוי לגרום להעמדת שרת אינטרנט בסכנה (KB815021)
  • עלון אבטחה MS04-032 אינו מחליף את 815021 בגירסת Windows XP. בשל כך, פריט זה מוחזר לכל הערוצים.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 815021 ( MS03-007).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  815021 MS03-007: מאגר לא מסומן ברכיב Windows עשוי לגרום להעמדת שרת אינטרנט בסכנה (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • MS02-050: פגם בתיקוף אישורים עלול לאפשר לשכנע משתמש להסגיר את זיהויו (KB329115)
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש לאחר התקנת אוסף העדכונים Windows 2000 SP4.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 329115 ( MS02-050).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  329115 MS02-050:? פגם בתיקוף אישורים עלול לאפשר לשכנע משתמש להסגיר את זיהויו (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות (KB825119)
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 825119 ( MS03-044).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  825119 MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות

תוכן חדש שאינו תוכן אבטחה

 • הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Server 2003,? Windows XP או Windows 2000? (KB890830)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  לאחר הורדת הכלי, הוא פועל פעם אחת כדי לבדוק אם המחשב שברשותך נגוע בתוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות. (תוכנות אלה כוללות את Blaster,? Sasser וכן Mydoom) ומסייעות בהסרת כל פריט מזיק שמתגלה. אם המחשב נגוע, הכלי יציג דוח מצב בהפעלה הבאה של המחשב. גירסה חדשה של הכלי תוצע כל חודש. אם ברצונך להפעיל את הכלי באופן ידני במחשב שלך, באפשרותך להוריד עותק ממרכז ההורדות של Microsoft או להפעיל גירסה מקוונת באתר Microsoft.com. הכלי אינו בא במקום מוצר אנטי-וירוס. כדי לסייע בהגנה של המחשב שלך, יש להשתמש במוצר אנטי-וירוס. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890830 הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Vista?, Windows Server 2003,? Windows Server 2008, Windows XP, או Windows 2000?
 • מתקבלת הודעת שגיאה Generic Host Process לאחר הפעלת המחשב, או ששמות קבצי DBCS מצורפים אינם מוצגים בהודעות דואר אלקטרוני בטקסט עשיר (KB894391)

  התקן עדכון זה כדי לטפל בבעיה שעלולה לגרום להודעת השגיאה "Generic Host Process" להופיע לאחר התקנת עדכון האבטחה (MS05-012)?894391. הבעיה עלולה לגרום גם ששמות קבצים מצורפים לא יוצגו בהודעות דואר אלקטרוני מסוג טקסט עשיר. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  894391 מתקבלת הודעת שגיאה Generic Host Process לאחר הפעלת המחשב, או ששמות קבצי DBCS מצורפים אינם מוצגים בהודעות דואר אלקטרוני בטקסט עשיר
 • עדכון המטפל בבעיות של Outlook Express 6.0 זמין עבור Windows XP? (KB900930)

  Microsoft Windows XP Service Pack 2

  התקן עדכון זה כדי לטפל בבעיות מרובות של Outlook Express ב- Windows XP. עדכון זה מטפל בבעיה שבה הודעות מטופלות בצורה שגויה כאשר שורת הנושא מכילה את המילה "begin", ובבעיית תצוגה הקשורה לרצפי תגובות בקבוצות דיון הנמצאים תחת פיקוח. עדכון זה מטפל גם בבעיות שבהן Outlook Express מפסיק להגיב. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  900930 עדכון המטפל בבעיות ב-Outlook Express 6.0 זמין עבור Windows XP?
 • דליפת זיכרון ב- Windows XP Tablet PC Edition (KB895953)

  Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005

  התקן עדכון זה כדי לטפל בבעיה שגורמת לירידה הדרגתית בכמות זיכרון המערכת הזמינה ב- Windows XP Tablet PC Edition 2005. אובדן זה של זיכרון זמין גורם לירידה בביצועי המערכת. אובדן הדרגתי של זיכרון זמין במחשב נגרם על-ידי בעיה בשירות tcserver.exe. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  895953 דליפת זיכרון ב- Windows XP Tablet PC Edition (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

שינויים בתוכן הקיים שאינו תוכן אבטחה

 • תיאור של העדכון המצטבר עבור Outlook Express ?(KB887797)
  • עלון האבטחה MS05-030 אינו מחליף עוד את העדכון. בשל כך, שינויים קודמים בוטלו.
  • WS03 עודכן והוא כולל שינוי בזיהוי שנדרש כתנאי מוקדם, שיושם בכל גירסאות מערכת ההפעלה האחרות של עדכון זה.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 887797.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887797 תיאור של העדכון המצטבר עבור Outlook Express (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • עדכון עבור התנהגות פקודות URL script של Windows Media Player ?(KB828026)
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 828026.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  828026 עדכון להתנהגות פקודות URL script של Windows Media Player

יום חמישי, 28 ביולי 2005

שינויים בתוכן אבטחה קיים

 • MS05-026: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB896358)
  • מטה-נתונים עודכנו. לכן, עדכונים מוחלפים (MS05-011, MS04-023 ו- MS03-044) אינם מוצעים עוד.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של עדכון האבטחה 896358 ( MS05-026).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896358 MS05-026: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות (KB825119)
  • הזיהוי עודכן כדי למנוע הצעה מחדש.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 825119 ( MS03-044).
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  825119 MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות

שינויים בתוכן הקיים שאינו תוכן אבטחה

 • כיצד להפוך את האובייקט ADODB.Stream ללא זמין מתוך Internet Explorer ?(KB870669)

  Microsoft Windows XP
  • עודכן כך שעדכון 870669 יוצע כעת לשירותי העדכון Windows Server Update Services.
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 870669.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  870669 כיצד להפוך את האובייקט ADODB.Stream ללא זמין מתוך Internet Explorer
 • עדכון ל-HTML Help כדי להגביל את הפונקציונליות כאשר הוא מופעל באמצעות פעולת השירות window.showHelp( )? (KB811630)?
  • סיווג שגיאה V6. הסיווג השתנה מ"עדכון" ל"עדכון קריטי".
  • הקבצים הבינאריים לא השתנו.
  • אין צורך בהתקנה מחדש של העדכון 811630.
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  811630 עדכון ל-HTML Help כדי להגביל את הפונקציונליות כאשר הוא מופעל באמצעות פעולת השירות window.showHelp( )? (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

שינויים קלים אחרים

הפריטים הבאים עודכנו כך שינצלו את תכונת סינון המיקום של WSUS.
 • Microsoft .NET Framework Service Pack 2

  גירסאות מותאמות לשפות אחרות שיושפעו: קוריאנית (SDK הוחל), סינית (פשוטה) (SDK הוחל), אנגלית, איטלקית (SDK הוחל), אנגלית (SDK הוחל), סינית (פשוטה) , איטלקית , גרמנית (SDK הוחל), סינית (מסורתית) (SDK הוחל), סינית (מסורתית), יפנית (SDK הוחל), צרפתית (SDK הוחל), קוריאנית, ספרדית, צרפתית, ספרדית (SDK הוחל), יפנית, גרמנית
 • Microsoft Windows SharePoint Services Service Pack 1

  לקבלת מידע נוסף אודות אופן ערכת Service Pack זו, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  841876 תיאור של Windows SharePoint Services Service Pack 1 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
  גירסאות מותאמות לשפות אחרות שיושפעו: קוריאנית, הונגרית, הולנדית, טורקית, שוודית, פולנית, עברית, אנגלית, גרמנית, צ'כית, יפנית, ערבית, סינית (פשוטה), ספרדית, צרפתית, נורווגית, פורטוגזית (פורטוגל), דנית, סינית (מסורתית), יוונית, פינית, רוסית, איטלקית, פורטוגזית (ברזיל)
 • עדכון אבטחה עבור Microsoft .NET Framework, גירסה 1.0 SP3

  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  886906 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 3 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית) (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
  גירסאות מותאמות לשפות אחרות: איטלקית, סינית (מסורתית), יפנית, אנגלית, ספרדית, גרמנית, קוריאנית, סינית (פשוטה)

תוכן שהוסר או שפג תוקפו

 • עדכון עבור Windows XP Media Center Edition 2004 ?(KB836657)

יום שלישי, 26 ביולי 2005

שינויים בתוכן אבטחה קיים

 • MS05-018: פגיעויות בליבת Windows עלולות לאפשר העלאת רמת הרשאות ומניעת שירות (KB890859)
  שינוי קל במטה-נתונים בוצע כדי לפתור בעיית פריסה אפשרית של Microsoft Systems Management Server ?(SMS). לא בוצעו שינויים בקובץ הבינארי או בזיהוי. אם פרסת כבר את העדכון, אינך צריך לפרוס אותו מחדש. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890859 MS05-018: פגיעויות בליבת Windows עלולות לאפשר העלאת רמת הרשאות ומניעת שירות

שינויים בתוכן קריטי קיים שאינו תוכן אבטחה

 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1

  המיקוד עודכן כך שיתאר את העדכון Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1 כ"מותקן" ולא כ"לא נחוץ".

יום שלישי, 12 ביולי 2005

תוכן אבטחה חדש

 • MS05-036: פגיעות במודול ניהול הצבעים של Microsoft עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB901214)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה במודול ניהול הצבעים, שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Microsoft Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב הנמצא ברשותך על-ידי התקנת עדכון זה. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  901214 MS05-036: פגיעות במודול ניהול הצבעים של מיקרוסופט עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-037: פגיעות ב- JView Profiler עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB903235)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  זוהתה בעיית אבטחה שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מחשב שבו פועל Microsoft Internet Explorer ולהשיג שליטה במחשב. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב הנמצא ברשותך על-ידי התקנת עדכון זה. עדכון זה מגדיר מפתח רישום שחוסם ניסיונות לניצול בעיית אבטחה זו. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  903235 MS05-037: פגיעות ב- JView Profiler עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק

יום שלישי, 28 ביוני 2005

תוכן חדש של אוסף עדכונים מצטברים

אוסף עדכונים 1 עבור Windows 2000 SP4 ובעיות מוכרות (KB891861)

Microsoft Windows 2000 Service Pack 4

עדכון זה כולל עדכונים מומלצים שפורסמו בעבר מהסוגים 'קריטי' ו'אבטחה' עבור Windows 2000, שנאספו יחד לתוך חבילה נוחה אחת. התקנת פריט זה תספק לך את אותן תוצאות כמו התקנת העדכונים הנפרדים. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
891861 אוסף עדכונים 1 עבור Windows 2000 SP4 ובעיות ידועות

תוכן קריטי חדש שאינו תוכן אבטחה

 • תיקון זמין עבור בעיית רישום בשרתי Dell PowerEdge הכוללים בקרי דיסק לא מקומיים וגירסאות של Windows Server 2003 שהותקנו על-ידי היצרן (KB898792)

  Microsoft Windows Server 2003

  עדכון זה מתקן פגם אפשרי בערך אבטחה של הרישום בשרתים מסוימים של Dell PowerEdge שבהם היצרן התקין אתWindows Server 2003 ותצורות ספציפיות של בקרי דיסקים. התקנת עדכון זה תבדוק באופן אוטומטי אם בעיה זו של פגם ברישום קיימת, ובמקרה הצורך תתקן אותה לצמיתות. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  898792 תיקון זמין עבור בעיית רישום בשרתי Dell PowerEdge הכוללים בקרי דיסק לא מקומיים וגירסאות של Windows Server 2003 שהותקנו על-ידי היצרן (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • עדכון התוכנה 898461 מתקין עותק קבוע של 'מתקין החבילות עבור Windows' בגירסת 6.1.22.4 (KB898461)

  Microsoft Windows XP

  עדכון זה מתקין עותק קבוע של 'מתקין החבילות עבור Windows' כדי לאפשר הקטנה משמעותית של גודל ההורדות של עדכוני תוכנות. ה- Package Installer מסייע בהתקנה של עדכוני תוכנה עבור מערכות ההפעלה Microsoft Windows ומוצרים אחרים של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  898461 עדכון התוכנה 898461 מתקין עותק קבוע של 'מתקין החבילות עבור Windows' בגירסת 6.1.22.4
 • אין באפשרותך להתקין כראוי תיקוני אבטחה ב- Windows XP Starter Edition (KB898543)

  Microsoft Windows XP Starter Edition

  עדכון זה פותר בעיה במערכות מבוססות Windows שעלולות למנוע התקנה תקינה של עדכוני תוכנה אחרים. העדכון פותר גם בעיה שעשויה להקטין את רזולוציית המסך המרבית הניתנת להצגה. בעיה זו משפיעה רק על מחשבים המשתמשים באחת מהשפות הבאות: פורטוגזית ברזילאית, אינדונזית, הינדי, מלאית או תאי. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  898543 אין באפשרותך להתקין כראוי תיקוני אבטחה ב- Windows XP Starter Edition (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

תוכן חדש שאינו בנושא אבטחה (לא זמין ב- SUS)

 • תיאור של התכונות החדשות ב- Windows Rights Management Services 1.0 Service Pack 1 (KB839178)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  Service Pack 1 של לקוח Rights Management Services ?(RMS) מכיל עדכוני תוכנה עבור RMS 1.0 ומספק תמיכה עבור לקוחות הפעלה עצמית ואימות לקוח באמצעות כרטיסים חכמים ואישורי X.509. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  839178 תיאור של התכונות החדשות ב- Windows Rights Management Services 1.0 Service Pack 1 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • חבילת מדיה עבור Windows XP Home Edition N ו- Windows XP Professional N (KB886540)

  Windows XP Home Edition N ו-Windows XP Professional N.

  התקנת חבילת המדיה תבטיח שהתוכנות ואתרי האינטרנט המבוססים על Windows Media Player, כפי שהוגדר על-ידי הוועדה האירופית, יפעלו כראוי. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לאחר התקנת פריט זה, אין עוד אפשרות להסירו. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  886540 חבילת מדיה עבור Windows XP Home Edition N ו- Windows XP Professional N (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • תיאור של התכונות החדשות ב- Windows Rights Management Services 1.0 Service Pack 1 ?(KB839178)

  Microsoft Windows Server 2003

  Rights Management Services (RMS) Service Pack 1 עבור Microsoft Windows Server 2003 מכיל עדכוני תוכנה עבור RMS 1.0 ומספק תמיכה עבור התכונות החדשות הבאות:
  • היכולת לרשום את השרת המפעיל את RMS ללא קישוריות שרת-אינטרנט
  • שילוב יישומי שרתים
  • תמיכה טובה יותר עבור תבניות שפה מרובות
  • תמיכה עבור קבוצות דינאמיות בשירות הספריה Active Directory
  לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  839178 תיאור של התכונות החדשות ב- Windows Rights Management Services 1.0 Service Pack 1 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • לא ניתן להעביר קבצים והגדרות ממחשב מבוסס מהדורת 32 סיביות של Windows XP למחשב מבוסס Windows XP Professional x64 Edition? (KB896344)

  Microsoft Windows XP

  אשף העברת הקבצים וההגדרות הנכלל ב- Windows XP SP2 אינו תומך באיסוף נתונים מסביבת מהדורת 32 סיביות של Windows XP והחלתם בסביבת מהדורת 64 סיביות של Windows XP. התקן עדכון זה כדי לאפשר תמיכה באיסוף נתונים בסביבת מהדורת 32 סיביות של Windows XP והחלתם בסביבת מהדורת 64 סיביות של Windows XP. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896344 לא ניתן להעביר קבצים והגדרות ממחשב מבוסס מהדורת 32 סיביות של Windows XP למחשב מבוסס Windows XP Professional x64 Edition?

שינויים בתוכן אבטחה קיים

אוסף העדכונים מחליף את השינויים והם הוסרו מאתר האינטרנט של Windows Update. עם זאת, השינויים ימשיכו להיות זמינים באמצעות ?Software Update Services (SUS), Automatic Updates (AU)? ו-Windows Update (WU) Catalog.


כדי לסמן שינוי זה עבור תוכן של Windows 2000 SP4 בלבד, היה עלינו לגעת בכל עדכוני האבטחה שפורסמו בעבר שהיו ישימים וליצור פריטים חדשים של Windows 2000 SP4 בלבד. לשם כך ייתכן שיידרש אישור מחדש של העדכונים אם אינך מתכוון לפרוס את אוסף העדכונים.
 • 823182 MS03-041: פגיעות באימות Authenticode עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 823559 MS03-023: הצפת מאגר בממיר ה-HTML עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 824105 MS03-034: פגם ב-NetBIOS עלול להביא לגילוי מידע
 • 824141 MS03-045: הצפת מאגר בתיבת רשימה (ListBox) ובפקד תיבה משולבת (ComboBox) עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 824151 MS04-030: פגיעות במטפל בהודעות XML של WebDav עלולה לגרום למניעת שירות
 • 825119 MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות
 • 826232 MS03-042: הצפת מאגר בפקד Windows Troubleshooter ActiveX עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 828035 MS03-043: הצפת מאגר בשירות Messenger עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 828741 MS04-012: עדכון מצטבר עבור Microsoft RPC/DCOM
 • 828749 MS03-049: הצפת מאגר בשירות Workstation עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 835732 MS04-011: עדכון אבטחה עבור Microsoft Windows
 • 837001 MS04-014: פגיעות ב-Microsoft Jet Database Engine עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • 839645 MS04-024: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 840315 MS04-023: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 840987 MS04-032: עדכון אבטחה של Microsoft Windows
 • 841356 MS04-037: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 841533 MS04-031: פגיעות ב-NetDDE עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 841872 MS04-020: פגיעות ב-POSIX עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 841873 MS04-022: פגיעות במתזמן המשימות (Task Scheduler) עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 842526 MS04-019: פגיעות במנהל כלי השירות עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 870763 MS04-045: פגיעות בשירות WINS עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 871250 MS05-003: פגיעות ב-Indexing Service עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 873333 MS05-012: פגיעות ב-OLE ו-COM עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק פגיעות ב-OLE ו-COM עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 873339 MS04-043: פגיעות בהיפר-מסוף עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 885250 MS05-011: פגיעות ב-Server Message Block עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 885834 MS05-010: פגיעות בשירות רישום הרישיונות (License Logging service) עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 885835 MS04-044: פגיעויות בליבת Windows וב-LSASS עלולות לאפשר העלאת רמת הרשאות
 • 885836 MS04-041: פגיעות ב-WordPad עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 888113 MS05-015: פגיעות בספריית האובייקטים של היפר-קישורים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק ב-Microsoft Windows Server 2003
 • 890047 MS05-008: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 890175 MS05-001: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 890859 MS05-018: פגיעויות בליבת Windows עלולות לאפשר העלאת רמת הרשאות ומניעת שירות
 • 891711 MS05-002: פגיעות בטיפול בתבנית של סמנים וסמלים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 891781 MS05-013: פגיעות בפקד ActiveX של רכיב עריכת DHTML עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 892944 MS05-017: פגיעות ב-MSMQ עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 893066 MS05-019: פגיעויות ב-TCP/IP עלולות לאפשר ביצוע מרחוק של קוד ולגרום למניעת שירות
 • 893086 MS05-016: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 839643 MS04-016: פגיעות ב-DirectPlay עלולה לאפשר מניעת שירות
 • 814078 MS03-008: ליקוי ב-Windows Script Engine עלול לאפשר הפעלת קוד
 • 822343 MS03-022: פגיעות ב-ISAPI Extension עבור Windows Media Services עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • 890923 MS05-020: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

אוסף העדכונים מחליף את השינויים והם הוסרו מאתר האינטרנט של Windows Update. עם זאת, השינויים ימשיכו להיות זמינים באמצעות ?Software Update Services (SUS), Automatic Updates (AU)? ו-Windows Update Catalog.


כדי לאפשר סימון של שינוי זה עבור תוכן של Windows 2000 SP4 בלבד, היה עלינו לגעת בכל העדכונים שפורסמו בעבר שהיו ישימים וליצור פריטים חדשים של Windows 2000 SP4 בלבד. לשם כך ייתכן שיידרש אישור מחדש של העדכונים אם אינך מתכוון לפרוס את אוסף העדכונים.
 • 820888 המחשב מפסיק להגיב (נתקע) בעת ניסיון להקים אמצעי אחסון NTFS לאחר הפעלה מחדש של המחשב (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

יום שלישי, 14 ביוני 2005

תוכן אבטחה חדש

 • MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?(KB883939)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  התגלו בעיות אבטחה העלולות לאפשר לתוקף לסכן מחשב המפעיל את Microsoft Internet Explorer ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  883939 MS05-025: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • MS05-026: פגיעות ב- HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB896358)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  זוהתה בעיית אבטחה ברכיב HTML Help העלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896358 MS05-026: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-027: פגיעות ב-Server Message Block עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB896422)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה ב- Server Message Block העלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896422 MS05-027: פגיעות בבלוק הודעות השרת עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-028: פגיעות בשירות 'לקוח אינטרנט' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB896426)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP

  זוהתה בעיית אבטחה בשירות לקוח אינטרנט העלולה לאפשר לפורץ לסכן מערכת מבוססת Windows ולהשיג שליטה במערכת. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896426 MS05-028: פגיעות בשירות 'לקוח אינטרנט' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-030: פגיעות ב-Outlook Express עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB897715)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  זוהתה בעיית אבטחה שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מחשב שבו פועל Microsoft Outlook Express ולהשיג שליטה במחשב. דרושה אינטראקציה עם המשתמש כדי לנצל פגיעות זו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  897715 MS05-030: פגיעות ב-Outlook Express עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-031: פגיעות ב'הדרכה צעד-אחר-צעד אינטראקטיבית' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB898458)

  חומרת עלון אבטחה: חשוב
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  אותרה בעיית אבטחה בתוכנית ההדרכה האינטראקטיבית המפורטת צעד-אחר-צעד, העלולה לאפשר לתוקף לסכן מערכת מבוססת-Windows ולהשתלט עליה. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  898458 MS05-031: פגיעות ב'הדרכה צעד-אחר-צעד אינטראקטיבית' עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים (KB890046)

  חומרת עלון אבטחה: בינונית
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה ב-Microsoft Agent, העלולה לאפשר לתוקף לסכן מערכת מבוססת-Windows ולהשתלט עליה. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890046 MS05-032: פגיעות ב-Microsoft Agent עלולה לאפשר זיופים
 • MS05-033: פגיעות בלקוח Telnet עלולה לאפשר גילוי מידע (KB896428)

  חומרת עלון אבטחה: בינונית
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP

  זוהתה בעיית אבטחה ב- Telnet העלולה לאפשר לפורץ לקבל מידע על מערכת מבוססת Windows שברשותך. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  896428 MS05-033: פגיעות בלקוח Telnet עלולה לאפשר גילוי מידע

שינויים בתוכן האבטחה הקיים

קבצים בינאריים חדשים
 • פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft.NET Framework 1.0 Service Pack 3 במהדורות Windows XP Media Center ו-Tablet PC (KB887998)

  Microsoft Windows XP Tablet PC Edition, Microsoft Windows XP Media Center Edition

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מערכת מבוססת-Windows שמופעלת בה סביבת Microsoft .NET Framework ולקבל גישה לחומר מסווג. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887998 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft.NET Framework 1.0 Service Pack 3 במהדורות Windows XP Media Center ו-Tablet PC (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • MS05-019: פגיעויות ב-TCP/IP עלולות לאפשר ביצוע מרחוק של קוד ולגרום למניעת שירות (KB893066)

  חומרת עלון אבטחה: קריטי
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מרחוק מערכת מבוססת-Windows ולהשתלט עליה. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893066 MS05-019: פגיעויות ב-TCP/IP עלולות לאפשר ביצוע מרחוק של קוד ולגרום למניעת שירות
עודכן עבור הפעלת הפתיחה (supersession)
 • 890923 MS05-020: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • 817606 MS03-024:? הצפת מאגר במערכת Windows עלולה להוביל לפגם בנתונים
 • 823353 MS04-018: עדכון אבטחה מצטבר עבור Outlook Express?
 • 825119 MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות
 • 840315 MS04-023: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • 890175 MS05-001: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד
שינויים בזיהוי או במטה-נתונים
 • MS03-022: פגיעות ב-ISAPI Extension עבור Windows Media Services עלולה לאפשר ביצוע קוד (KB822343)

  עדכון זה כולל שינויים קלים בזיהוי כדי למנוע את הצעת פריט זה כאשר Media Service אינו מותקן. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  822343 MS03-022: פגיעות ב-ISAPI Extension עבור Windows Media Services עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

תוכן קריטי חדש שאינו תוכן אבטחה

 • עדכון ל- Windows Installer 3.1 זמין עבור Windows Server 2003 S898715 ועבור מהדורות ה-?64 סיביות של Windows XP (KB898715)

  פורטוגזית (ברזיל) וספרדית בלבד
  Microsoft Windows Server 2003

  עדכון זה מטפל בבעיות תאימות ב- Microsoft Windows Installer 3.1 ובתוכניות מסוימות. בעיות אלה מתוארות במאמר Microsoft Knowledge Base מס' 898715. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  898715 עדכון ל-Windows Installer 3.1 זמין עבור Windows Server 2003 SP1 ועבור מהדורות ה-?64 סיביות של Windows XP
 • Windows Installer 3.1 (v2)? זמין כעת (KB893803)

  יפנית NEC בלבד
  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  Microsoft Windows Installer 3.1 הוא שירות להתקנה ולקביעת תצורה של תוכניות עבור Windows. התכונות הנוספות בגירסה 3.1 מסייעות ליצור, להפיץ ולנהל עדכונים עבור תוכניות בצורה קלה ויעילה יותר. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893803 Windows Installer 3.1 (v2) (3.1.4000.2435)? זמין עכשיו להורדה

שינויים בתוכן קריטי קיים שאינו תוכן אבטחה

עודכן עבור הפעלת פתיחה (supersession)
 • 887797 תיאור של העדכון המצטבר עבור Outlook Express (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
שינויים בזיהוי או במטה-נתונים
 • 870669 כיצד להפוך את האובייקט ADODB.Stream ללא זמין מתוך Internet Explorer
  פריט זה מסומן כעת עבור שירותי Windows Server Update Services? (WSUS).

תוכן חדש מומלץ שאינו תוכן אבטחה

 • עדכון לאישורי הבסיס
  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4

  פריט זה מעדכן את רשימת אישורי הבסיס במחשב לרשימה העדכנית ביותר שהתקבלה על-ידי Microsoft כחלק מהתוכנית Microsoft Root Certificate Program. הוספת אישורי בסיס נוספים למחשב מאפשרת פעולה חלקה עם אבטחה משופרת של טווח גדול יותר של גלישה באינטרנט, דואר אלקטרוני מאובטח ותוכניות מאובטחות למסירת קוד. עדכון זה כולל אישורי בסיס מ- Verisign, Thawte ו- Post.Trust באירלנד.

יום שלישי, 24 במאי 2005

תוכן קריטי חדש שאינו בנושא אבטחה

Software Update Services (SUS) 1.0
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: פורטוגזית והונגרית (פורסם ב- 24 במאי 2005), הולנדית, שוודית, צ'כית, פולנית, טורקית (פורסם ב- 10 במאי 2005), סינית מסורתית, סינית פשוטה, פורטוגזית ברזילאית, רוסית (פורסם ב- 26 באפריל 2005), ספרדית, איטלקית וקוריאנית (פורסם ב- 21 באפריל 2005), צרפתית ויפנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית וגרמנית (פורסם ב- 28 במרץ 2005)

  Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition; Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition; Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

  Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. כלים אלה מסייעים באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר הגנה לעומק (אמצעי זהירות להגנה) באמצעות Data Execution Protection ומסייע באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.
אתרי Windows Update ?(WU) עבור לקוחות וקטלוג
 • Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: פורטוגזית והונגרית (פורסם ב- 24 במאי 2005), הולנדית, שוודית, צ'כית, פולנית, טורקית (פורסם ב- 10 במאי 2005), סינית מסורתית, סינית פשוטה, סינית הונג קונג (קטלוג בלבד), פורטוגזית ברזילאית, רוסית (פורסם ב- 26 באפריל 2005), צרפתית, ספרדית, איטלקית, יפנית וקוריאנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית וגרמנית (פורסם ב- 28 במרץ 2005)

  Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition; Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition; Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

  Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. כלים אלה מסייעים באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר הגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection ומסייע באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.

שינויים בתוכן האבטחה הקיים

 • MS05-002: פגיעות בטיפול בתבנית של סמנים וסמלים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB891711)

  Microsoft Windows Millennium Edition

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מערכת מושפעת ולהשתלט עליה. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  891711 MS05-002: פגיעות בטיפול בתבנית של סמנים וסמלים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק

יום שלישי, 17 במאי 2005

תוכן קריטי חדש שאינו בנושא אבטחה

Software Update Services (SUS) 1.0 וקטלוג של Windows Update ?(WU)
 • עדכון עבור Windows Installer 3.1 זמין עבור Windows Server 2003 S898715 ועבור מהדורות ה-?64 סיביות של Windows XP ?(KB898715)

  Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1

  עדכון זה מטפל בבעיות של תאימות יישומים עם Windows Installer 3.1 ויישומים מסוימים, כמתואר במאמר Knowledge Base מספר 898715. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  898715 עדכון ל-Windows Installer 3.1 זמין עבור Windows Server 2003 SP1 ועבור מהדורות ה-?64 סיביות של Windows XP

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

SUS 1.0, Windows Update (WU) Catalog Consumer, קטלוג ועדכונים אוטומטיים
 • Windows Installer 3.1 (v2)? זמין כעת (KB893803)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4, גירסת ההפצה המקורית שלMicrosoft Windows Server 2003, גירסת ההפצה המקורית שלMicrosoft Windows Server 2003 Datacenter Edition, Microsoft Windows XP Service Pack 1, Microsoft Windows XP Service Pack 2

  Microsoft Windows Installer 3.1 הוא שירות להתקנה וקביעת תצורה של יישומים עבור Windows. התכונות הנוספות בגירסה 3.1 מסייעות ליצור, להפיץ ולנהל עדכונים עבור יישומים בצורה קלה ויעילה יותר. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893803 Windows Installer 3.1 (v2) (3.1.4000.2435)? זמין עכשיו להורדה

יום שלישי, 10 במאי 2005

עדכוני אבטחה חדשים

 • MS05-024: פגיעות ב- Web View עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB894320)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מרחוק מחשב מבוסס-Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  894320 MS05-024: פגיעות ב- Web View עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק

תוכן קריטי חדש שאינו בנושא אבטחה

Software Update Services (SUS) 1.0
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: הולנדית, שוודית, צ'כית, פולנית, טורקית (פורסם ב- 10 במאי 2005), סינית מסורתית, סינית פשוטה, פורטוגזית ברזילאית ורוסית (פורסם ב- 26 באפריל 2005), ספרדית, איטלקית וקוריאנית (פורסם ב- 21 באפריל 2005), צרפתית ויפנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית וגרמנית (פורסם ב- 28 במרץ 2005)

  Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition; Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition; Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

  Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. כלים אלה מסייעים באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר הגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection ומסייע באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.
אתרי Windows Update ?(WU) עבור לקוחות וקטלוג
 • Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: הולנדית, שוודית, צ'כית, פולנית, טורקית (פורסם ב- 10 במאי 2005), סינית מסורתית, סינית פשוטה, סינית הונג קונג (קטלוג בלבד), פורטוגזית ברזילאית, רוסית (פורסם ב- 26 באפריל 2005), צרפתית, ספרדית, איטלקית, יפנית וקוריאנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית וגרמנית (פורסם ב- 28 במרץ 2005)

  Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition; Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition; Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

  Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה, המסייעים באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר הגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection ומסייע באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.

יום חמישי, 3 במאי 2005

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

הסרת תוכן
 • Windows Installer 3.1 (v2)? זמין כעת (KB893803)
  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4, גירסת ההפצה המקורית שלMicrosoft Windows Server 2003, גירסת ההפצה המקורית של Microsoft Windows Server 2003? Datacenter Edition, ?Microsoft Windows XP Service Pack 1?, Microsoft Windows XP Service Pack 2

  העדכון של Windows Installer 3.1 הוסר עקב בעיות תאימות לא צפויות ביישומי תוכנה ספציפיים. לקבלת מידע נוסף, עיין במאמרים הבאים מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893803 Windows Installer 3.1 (v2) (3.1.4000.2435)? זמין עכשיו להורדה
  898628 כשל שקט בפעולת Windows Installer לאחר שדרוג ל-Windows Installer 3.1

יום שלישי, 26 באפריל 2005

תוכן קריטי חדש שאינו בנושא אבטחה

Software Update Services (SUS) 1.0
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: סינית (פשוטה), סינית (מסורתית), פורטוגזית ברזילאית, רוסית (פורסם ב- 26 באפריל 2005), ספרדית, איטלקית, קוריאנית (פורסם ב- 21 באפריל 2005), צרפתית, יפנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית, גרמנית (פורסם ב- 28 במרץ 2005)

  Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition; Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition; Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

  פרסום מחדש של כל המיקומים כדי ליישם את העדכון לזיהוי

  Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. אשף תצורת האבטחה מסייע באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר את ההגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection. Windows Server 2003 SP1 מסייע גם באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.
אתרי Windows Update ?(WU) עבור לקוחות וקטלוג
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: סינית (פשוטה), סינית (מסורתית), סינית הונג קונג (קטלוג בלבד), פורטוגזית ברזילאית, רוסית (פורסם ב- 26 באפריל 2005), צרפתית, ספרדית, איטלקית, יפנית וקוריאנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית וגרמנית (פורסם ב- 28 במרץ 2005)
  Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition; Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition; Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

  פרסום מחדש של כל המיקומים כדי ליישם את העדכון לזיהוי

  Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. אשף תצורת האבטחה מסייע באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר את ההגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection. Windows Server 2003 SP1 מסייע גם באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.

שינויים בעדכוני אבטחה קיימים

שינוי במטה-נתונים/בהתנהגות
 • MS05-003: פגיעות ב-Indexing Service עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB871250)

  (שינוי זה חל על המיקום הולנד בלבד. זוהי בעיית אתר בלבד. היא אינה משפיעה על SUS או על WSUS.)

  Microsoft Windows Server 2003

  פקודת ההתקנה המהירה של החבילה בהולנדית הכילה שגיאה טיפוגרפית שמנעה את התקנת החבילה. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  871250 MS05-003: פגיעות ב-Indexing Service עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS03-045: הצפת מאגר בתיבת רשימה (ListBox) ובפקד תיבה משולבת (ComboBox) עלולה לאפשר ביצוע קוד (KB824141)

  Microsoft Windows Server 2003

  היה צורך לשנות את המיקוד לגירסה מדור קודם כדי למנוע את הצעת עדכון זה למשתמשי Windows Server 2003 SP1. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  824141 MS03-045: הצפת מאגר בתיבת רשימה (ListBox) ובפקד תיבה משולבת (ComboBox) עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • עדכון ל-HTML Help כדי להגביל את הפונקציונליות כאשר הוא מופעל באמצעות פעולת השירות window.showHelp( )? (KB811630)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 2, Microsoft Windows 2000 Service Pack 3

  תוקן סיווג הקטלוג של Windows Update ?(WU). לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  811630 עדכון ל-HTML Help כדי להגביל את הפונקציונליות כאשר הוא מופעל באמצעות פעולת השירות window.showHelp( )? (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

שינויים בתוכן קיים שאינו בנושא אבטחה

עדכון תוכנה קל
 • עדכון מומלץ עבור ?DirectX 9.0 ?- Managed DirectX
  שינויים קלים בטקסט ועדכונים קלים בקבצים הבינאריים כדי למנוע הופעת תיבות דו-שיח.

יום שני, 18 באפריל 2005

תוכן קריטי חדש שאינו בנושא אבטחה

Software Update Services (SUS) 1.0
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: צרפתית, יפנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית, גרמנית (פורסם ב- 28 במרץ, 2005), ספרדית, איטלקית, קוריאנית (יפורסם ב- 21 באפריל 2005)
  Windows Server 2003, Enterprise Edition; Windows Server 2003, Standard Edition; Windows Server 2003, Web Edition

  Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. אשף תצורת האבטחה מסייע באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר את ההגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection. Windows Server 2003 SP1 מסייע גם באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.
אתרי Windows Update ?(WU) עבור לקוחות וקטלוג
 • Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: צרפתית, איטלקית, ספרדית, יפנית וקוריאנית (פורסם ב- 18 באפריל 2005), אנגלית, גרמנית (פורסם ב- 28 במרץ, 2005)
  Windows Server 2003, Enterprise Edition; Windows Server 2003, Standard Edition; Windows Server 2003, Web Edition

  Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. אשף תצורת האבטחה מסייע באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר את ההגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection. Windows Server 2003 SP1 מסייע גם באספקת תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה.

עדכונים שפג תוקפם

פריטים אלו הוסרו בעבר מהאתר וכעת פג תוקפם ב- Software Update Services ?(SUS).

עדכונים מצטברים של Internet Explorer
 • 828750 MS03-040: תיקון מצטבר מחודש אוקטובר 2003 עבור דפדפן Internet Explorer?
 • 824145 MS03-048: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer, נובמבר 2003
 • 832894 MS04-004: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer??
 • 834707 MS04-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer??

יום שלישי, 12 באפריל 2005

עדכוני אבטחה חדשים

 • MS05-016: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB893086)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4, גירסת ההפצה המקורית שלMicrosoft Windows Server 2003, גירסת ההפצה המקורית של Microsoft Windows Server 2003, ?Datacenter Edition, ?Microsoft Windows XP Service Pack 1, Microsoft Windows XP Service Pack 2, Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition עבור מערכות מבוססות Itanium של 64 סיביות, Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition עבור מערכות מבוססות Itanium של 64 סיביות, Microsoft Windows XP Professional גירסת 64 סיביות (Itanium)? 2003

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מרחוק מחשב מבוסס-Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893086 MS05-016: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-017: פגיעות ב-MSMQ עלולה לאפשר ביצוע קוד (KB892944)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4, Microsoft Windows XP גירסת 64 סיביות Service Pack 1, Microsoft Windows XP Professional Service Pack 1

  זוהתה בעיית אבטחה ב- Microsoft Message Queuing ?(MSMQ) שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מחשב מבוסס Windows ולהשיג שליטה על המחשב. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  892944 MS05-017: פגיעות ב-MSMQ עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • MS05-018: פגיעויות בליבת Windows עלולות לאפשר העלאת רמת הרשאות ומניעת שירות (KB890859)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2003, ?Datacenter Edition, ?Microsoft Windows XP Service Pack 1, Microsoft Windows XP Service Pack 2, Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition עבור מערכות מבוססות Itanium של 64 סיביות, Microsoft Windows Server 2003, ?Enterprise Edition עבור מערכות מבוססות Itanium של 64 סיביות, Microsoft Windows XP Professional גירסת 64 סיביות (Itanium)? 2003

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מרחוק מחשב מבוסס-Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890859 MS05-018: פגיעויות בליבת Windows עלולות לאפשר העלאת רמת הרשאות ומניעת שירות
 • MS05-019: פגיעויות ב-TCP/IP עלולות לאפשר ביצוע מרחוק של קוד ולגרום למניעת שירות (KB893066)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2003, ?Datacenter Edition, ?Microsoft Windows XP Service Pack 1, Microsoft Windows XP Service Pack 2, Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition עבור מערכות מבוססות Itanium של 64 סיביות, Microsoft Windows Server 2003, ?Enterprise Edition עבור מערכות מבוססות Itanium של 64 סיביות, Microsoft Windows XP Professional גירסת 64 סיביות (Itanium)? 2003

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מרחוק מחשב מבוסס-Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893066 MS05-019: פגיעויות ב-TCP/IP עלולות לאפשר ביצוע מרחוק של קוד ולגרום למניעת שירות
 • MS05-020: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer?(KB890923)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  זוהתה בעיית אבטחה שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מחשב שבו פועל Microsoft Internet Explorer ולהשיג שליטה במחשב. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890923 MS05-020: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer

תוכן קריטי חדש שאינו תוכן אבטחה

 • חבילת עדכונים הכוללת את BITS 2.0 ואת WinHTTP 5.1 זמינה עבור Windows Server 2003, Windows XP, ו-Windows 2000 (KB842773?)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3; Microsoft Windows 2000 Service Pack 4; Microsoft Windows Server 2003; Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition

  תוכנה זו מעדכנת את (Background Intelligent Transfer Service (BITS לגירסה 2.0 ומעדכנת גם את WinHTTP. עדכונים אלה מסייעים להבטיח חוויית הורדה מיטבית. עדכונים אלה משתמשים בגירסאות חדשות של עדכונים אוטומטיים, Windows Update ותוכניות אחרות שנסמכות על BITS לשם העברת קבצים באמצעות רוחב פס לא פעיל ברשת. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  842773 חבילת עדכונים הכוללת את BITS 2.0 ואת WinHTTP 5.1 זמינה עבור Windows Server 2003, Windows XP, ו-Windows 2000 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • Windows Installer 3.1 (v2)? זמין כעת (KB893803)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3;Microsoft Windows 2000 Service Pack 4; Microsoft Windows Server 2003; Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition; Microsoft Windows XP Service Pack 1; Microsoft Windows XP Service Pack 2

  Microsoft Windows Installer 3.1 הוא שירות להתקנה וקביעת תצורה של יישומים עבור Windows. התכונות הנוספות בגירסה 3.1 מסייעות ליצור, להפיץ ולנהל עדכונים עבור יישומים בצורה קלה ויעילה יותר. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  893803 Windows Installer 3.1 (v2) (3.1.4000.2435)? זמין עכשיו להורדה
 • Windows Server 2003 Service Pack 1
  מיקומים שפורסמו עד כה: אנגלית, גרמנית (פורסם ב- 28 במרץ, 2005), יפנית, קוריאנית, צרפתית, ספרדית, איטלקית (יפורסם ב- 18 באפריל 2005 ב- SUS)
  Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition; Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition; Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

  Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) משפר את יכולת הניהול, השליטה ואת תשתית האבטחה על-ידי אספקת כלי אבטחה חדשים , כגון אשף תצורת האבטחה. אשף זה מסייע באבטחת שרת עבור פעולות מבוססות-תפקיד. Windows Server 2003 SP1 משפר את ההגנה לעומק באמצעות Data Execution Protection. בנוסף, Windows Server 2003 SP1 מספק תרחיש בטוח ומאובטח של אתחול ראשון באמצעות אשף עדכוני האבטחה שלאחר ההתקנה. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
 • הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Server 2003,? Windows XP או Windows 2000? (KB890830)

  Microsoft Windows XP

  לאחר הורדת הכלי להסרת תוכנות זדוניות, הוא פועל פעם אחת כדי לבדוק אם המחשב שברשותך נגוע בתוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות. (תוכנות אלה כוללות את Blaster,? Sasser וכן Mydoom.) הכלי מסייע בהסרת כל פריט מזיק שמתגלה באופן אוטומטי. לאחר ההפעלה, הכלי יימחק מהמחשב. גירסה חדשה של הכלי מוצעת כל חודש. אם ברצונך להפעיל את הכלי במחשב בצורה ידנית, באפשרותך להוריד עותק ממרכז ההורדות של Microsoft או להפעיל גירסה מקוונת באתר Microsoft.com. בנוסף לשימוש בכלי, עליך להשתמש במוצר מעודכן של אנטי-וירוס להגנה על המחשב מפני תוכנות זדוניות אחרות. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  890830 הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע להסיר תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות המערכות Windows Vista?, Windows Server 2003,? Windows Server 2008, Windows XP, או Windows 2000?

שינויים בתוכן האבטחה הקיים

קבצים בינאריים חדשים:
 • MS05-009: Microsoft פרסמה עדכון אבטחה ל- Microsoft Windows Messenger (KB887472)?

  Microsoft Windows XP SP1

  עדכון זה יוצע למשתמשי גירסה 4.7.0.2009 העדכון משנה זיהוי הנדרש כתנאי מוקדם עבור הפריט החי הנוכחי מ- 4.7.0.2009 עד 4.7.0.0041 עבור הקובץ Msmsgs.exe. הפריט המקורי פורסם רק כדי לעדכן את משתמשי גירסה 4.7.0.2009. זוהי הפצה חוזרת של פריט זה. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887472 מיקרוסופט פרסמה עדכון אבטחה ל- Microsoft Windows Messenger
 • MS05-002: פגיעות בטיפול בתבנית של סמנים וסמלים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB891711)

  Microsoft Windows 98, ?Microsoft Windows Millennium Edition

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  891711 MS05-002: פגיעות בטיפול בתבנית של סמנים וסמלים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
עודכן עבור הפעלת הפתיחה (supersession):
 • 890047 MS05-008: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • 867282 MS05-014: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • 891711 MS05-002: פגיעות בטיפול בתבנית של סמנים וסמלים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
  Microsoft Windows 2000 | Microsoft Windows XP

עדכוני אבטחה שפג תוקפם

פריטים אלו הוסרו בעבר מהאתר וכעת פג תוקפם ב- (SUS). זאת בהתאם להסכם לשמירת תוכן ב- SUS למשך שנה נוספת.
 • 811493 MS03-013: הצפת מאגר בטיפול בהודעות של ליבת Windows עלולה להוביל להעלאת רמת ההרשאות
  הערה פריט זה מוסר עבור Windows XP בלבד ב- Windows Update Services ?(WUS). זוהי אינה בעיה הקשורה ל- Software Update Services (SUS) 1.0.

יום שלישי, 8 במרץ 2005

עדכוני אבטחה חדשים

אין עדכוני אבטחה חדשים עבור פרסום זה.

עדכונים קריטיים חדשים שאינם בנושא אבטחה

אין עדכונים חדשים שאינם בנושא אבטחה עבור פרסום זה.

שינויים בעדכוני אבטחה קיימים

שינויי מיקוד:


מערכות ההפעלה בפריטים שזוהו השתנו מ- "משפחת Windows Server 2003 " ל- "Windows Server 2003 RTM." המטרה היא למנוע את הצעת הפריטים שזוהו למשתמשי Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1).
839643 MS04-016: פגיעות ב-DirectPlay עלולה לאפשר מניעת שירות
823353 MS04-018: עדכון אבטחה מצטבר עבור Outlook Express?
832483 MS04-003: הצפת מאגר ב- MDAC עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
819696 MS03-030: מאגר לא בדוק ב-DirectX עלול לחשוף את המערכת להתקפות
823182 MS03-041: פגיעות באימות Authenticode עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
823559 MS03-023: הצפת מאגר בממיר ה-HTML עלולה לאפשר ביצוע קוד
824105 MS03-034: פגם ב-NetBIOS עלול להביא לגילוי מידע
825119 MS03-044: הצפת מאגר במרכז העזרה והתמיכה של Windows עלולה להביא לחשיפת המערכת להתקפות
828035 MS03-043: הצפת מאגר בשירות Messenger עלולה לאפשר ביצוע קוד
828741 MS04-012: עדכון מצטבר עבור Microsoft RPC/DCOM
833987 MS04-028: הצפת מאגר במהלך עיבוד JPEG ?(GDI+?) עלולה לאפשר ביצוע קוד
835732 MS04-011: עדכון אבטחה עבור Microsoft Windows
837001 MS04-014: פגיעות ב-Microsoft Jet Database Engine עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
839645 MS04-024: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
840315 MS04-023: פגיעות ב-HTML Help עלולה לאפשר ביצוע קוד
819639 MS03-021: ליקוי ב-Windows Media Player עלול לאפשר גישה לספריית המדיה (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
840374 עדכון אבטחה MS04-015 עבור Microsoft Windows
שינוי בזיהוי:

824105 MS03-034: פגם ב-NetBIOS עלול להביא לגילוי מידע
חל שינוי קל בזיהוי כדי למנוע הצעה מחדש אפשרית.

שינויים בעדכוני אבטחה קריטיים קיימים

שינויי מיקוד:
מערכות ההפעלה בפריטים שזוהו השתנו מ- "משפחתWindows Server 2003" ל- "Windows Server 2003 RTM" בגירסה 4. המטרה היא למנוע את הצעת הפריטים המזוהים על-ידי אתר הקטלוג והלקוחות של גירסה 4 למשתמשי Windows Server 2003 Service Pack 1 ?(SP1) .
872769 אין באפשרותך לקבוע את התצורה של הגדרות חומת האש שלWindows או של מרכז האבטחה במחשב לקוח שבו מופעל Windows XP Service Pack 2 הממוקם ברשת המבוססת על Windows Small Business Server 2003 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
870669 כיצד להפוך את האובייקט ADODB.Stream ללא זמין מתוך Internet Explorer
837272 זמן ההעתקה גדל ככל שמספר הפריטים בספריית המדיה גדל עבור Windows Media Player 9 Series (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
843496 תיאור של חבילת עדכוני התוכנה עבור Windows Media Services 9 Series: 13 ביולי 2004 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
828026 עדכון להתנהגות פקודות URL script של Windows Media Player

עדכוני אבטחה שפג תוקפם

פריטים אלו הוסרו בעבר מהאתר וכעת פג תוקפם ב- SUS. זאת בהתאם להסכם לשמירת תוכן ב- SUS למשך שנה נוספת.
324380 MS02-051: ליקוי בהצפנה ב- RDP עלול לגרום לגילוי מידע (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
328310 MS02-071: פגם בדרך הטיפול בהודעת Windows WM_TIMER עלול לאפשר העלאת רמת הרשאות (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
330994 :MS03-014 אפריל 2003, תיקון מצטבר עבור Outlook Express
811493 MS03-013: הצפת מאגר בטיפול בהודעות של ליבת Windows עלולה להוביל להעלאת רמת ההרשאות
822679 MS03-025: פגם בדרך הטיפול של Windows בהודעות באמצעות מנהל כלי השירות עלול לאפשר העלאת רמת ההרשאות
824146 MS03-039: הצפת מאגר ב-RPCSS עלולה לאפשר לתוקף להפעיל תוכניות זדוניות
828028 MS04-007: פגיעות ב-ASN.1 עלולה לאפשר ביצוע קוד

יום שלישי, 22 בפברואר 2005

עדכוני אבטחה חדשים

אין עדכוני אבטחה חדשים עבור פרסום זה.

עדכונים קריטיים חדשים שאינם בנושא אבטחה

 • תווים של ערכת תווים של שני בתים (DBCS) עלולים להופיע בצורה פגומה ב- Internet Explorer הפועל ב- Windows XP כשאתה מעיין באתר אינטרנט המשתמש בקידוד תווים Shift-JIS. (KB886677)

  Microsoft Windows XP Service Pack 2 ?(SP2) (יפנית, קוריאנית, סינית [מסורתית], סינית [פשוטה] בלבד)

  עדכון זה מטפל בבעיה שבה תווים של ערכת תווים של שני בתים (DBCS) עלולים להופיע בצורה פגומה ב- Microsoft Internet Explorer הפועל במחשב מבוסס-Windows XP. בעיה זו מתרחשת כאשר אתה מעיין באתר אינטרנט המשתמש בקידוד תווים מסוג Shift-JIS. התקן עדכון זה כדי לסייע בפתרון הבעיה. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  886677 תווים של ערכת תווים של שני בתים (DBCS) עלולים להופיע בצורה פגומה ב- Internet Explorer הפועל ב- Windows XP כשאתה מעיין באתר אינטרנט המשתמש בקידוד תווים Shift-JIS. (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • מתקבלת שגיאה העצירה "Stop 0x05 (INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT)?" ב- Windows XP Service Pack 2 או ב- Windows Server 2003? (KB887742)

  Windows XP SP2 ?(כל השפות)

  עדכון זה מטפל בבעיה שעלולה לגרום למחשב להפסיק להגיב כאשר תוכניות חומת אש או תוכניות אנטי-וירוס מסוימות מותקנות. באפשרותך לפתור בעיה זו על-ידי התקנת עדכון HTTP.sys זה של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  887742 מתקבלת שגיאה העצירה "Stop 0x05 (INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT)?" ב- Windows XP Service Pack 2 או ב- Windows Server 2003?
 • חבילת עדכונים הכוללת את Background Intelligent Transfer Service (BITS) גירסה 2.0 ו- WinHTTP 5.1 זמינה עבור Windows XP (?KB842773)

  Microsoft Windows 2000 Service Pack 3, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4 וגירסת ההפצה המקורית שלMicrosoft Windows Server 2003 (כל השפות)

  עדכוני תוכנה אלה מעדכנים את (Background Intelligent Transfer Service (BITS לגירסה 2.0 ומעדכנים גם את WinHTTP. עדכונים אלה מסייעים להבטחת חווית הורדה מיטבית בגירסאות החדשות של עדכונים אוטומטיים, Windows Update ותוכניות אחרות שנסמכות על BITS לשם העברת קבצים באמצעות רוחב פס לא פעיל ברשת. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  842773 חבילת עדכונים הכוללת את BITS 2.0 ואת WinHTTP 5.1 זמינה עבור Windows Server 2003, Windows XP, ו-Windows 2000 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

שינויים בעדכוני תוכנה קיימים

שינויים בטקסט עבור עדכוני תוכנה:


עדכון מומלץ עבור Microsoft DirectX 9.0 - ?Managed DirectX
 • עדכון עבור DirectX 9.0a Managed DirectX: הקישור בקוריאנית "קרא עוד" תוקן.

שינויים בעדכוני אבטחה קיימים

השינויים ברשימה הבאה בוצעו בין 9 בפברואר 2005 ל- 15 בפברואר 2005. שינויים אלה אינם מצריכים התקנה מחדש של עדכוני התוכנה. עם זאת, משתמשי גירסת ביתא של Windows Update Services עשויים להבחין שעדכוני תוכנה אלה השתנו. שינויים אלה אינם מייצגים מקרים שבהם עדכון תוכנה הוצע למחשב שאינו דורש זאת, או שבהם עדכון תוכנה לא הוצע למחשב שדורש זאת.
 • רמת האבטחה ומספר עלון האבטחה חסרו בתוכן המשויך לעדכוני התוכנה הבאים:
  324380 MS02-051: ליקוי בהצפנה בפרוטוקול RDP עלול לגרום לגילוי מידע (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

  811114 MS03-018: מאי 2003, תיקון מצטבר עבור Internet Information Services ?(IIS) (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

  828028 MS04-007: פגיעות ב-ASN.1 עלולה לאפשר ביצוע קוד

  828741 MS04-012: עדכון מצטבר עבור Microsoft RPC/DCOM

  830352 MS04-006: פגיעות בשירות Windows Internet Name Service (WINS)? עלולה לאפשר ביצוע קוד

  832359 MS04-032: פגיעות ב- Windows Media Services עלולה לגרום לתקיפה מסוג מניעת שירות

  832483 MS04-003: הצפת מאגר ב- MDAC עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

  832894 MS04-004: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer

  835732 MS04-011: עדכון אבטחה עבור Microsoft Windows

  837001 MS04-014: פגיעות ב-Microsoft Jet Database Engine עלולה לאפשר ביצוע קוד (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

  837009 MS04-013: עדכון אבטחה מצטבר עבור Outlook Express?

  840374 עדכון אבטחה MS04-015 עבור Microsoft Windows
 • עדכוני התוכנה הבאים נרשמו בטעות כדורשים ממשק משתמש בעת התקנתם באמצעות SUS:
  867801 MS04-025:? עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer

  888162 לאחר התקנת עדכון האבטחה MS04-038, מתקבלת הודעת שגיאה בנוסח "Explorer.EXE - נקודת כניסה לא נמצאה - נקודת הכניסה של ההליך SHCreateThreadRef לא אותרה בספריית הקישור הדינמי Shlwapi.dll"

  816093 MS03-011: פגם ב-Microsoft VM עלול לאפשר את חשיפת המערכת להתקפות
 • דרגת החומרה השתנתה מ"חשוב" ל"קריטי":
  835732 MS04-011: עדכון אבטחה עבור Microsoft Windows
http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/ms04-011.mspx

יום שלישי, 8 בפברואר 2005

עדכוני אבטחה חדשים

 • פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 3 (KB886906)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מערכת מבוססת-Microsoft Windows שמופעלת בה סביבת Microsoft .NET Framework ולקבל גישה לחומר מסווג. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-004.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  886906 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 3 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית) (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 ?(KB886903)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מערכת מבוססת-Microsoft Windows שמופעלת בה סביבת Microsoft .NET Framework ולקבל גישה לחומר מסווג. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת העדכון, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-004.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  886903 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית) (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft.NET Framework 1.0 Service Pack 3 במהדורות Windows XP Media Center ו-Tablet PC ?(KB887998)

  Microsoft Windows XP Tablet Edition, Microsoft Windows Media Center Edition

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מערכת מבוססת-Microsoft Windows שמופעלת בה סביבת Microsoft .NET Framework ולקבל גישה לחומר מסווג. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-004.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  887998 פגיעות של אימות נתיב ASP.NET ב-Microsoft.NET Framework 1.0 Service Pack 3 במהדורות Windows XP Media Center ו-Tablet PC (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • MS05-006: פגיעות ב-Windows SharePoint Services וב-SharePoint Team Services עלולה לאפשר ביצוע של התקפות Script והתחזות על אתר (KB887981)

  Microsoft Windows Server 2003

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-006.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  887981 MS05-006: פגיעות ב-Windows SharePoint Services וב-SharePoint Team Services עלולה לאפשר ביצוע של התקפות Script והתחזות על אתר
 • MS05-007: פגיעות ב- Windows עלולה לאפשר גילוי מידע (KB888302)

  Microsoft Windows XP

  זוהתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לפורץ לקרוא מרחוק מידע אודות מחשב מבוסס-Windows. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-007.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  888302 MS05-007: פגיעות ב- Windows עלולה לאפשר גילוי מידע
 • MS05-008: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB890047)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-008.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  890047 MS05-008: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • Microsoft פרסמה עדכון אבטחה לנגן Microsoft Windows Media Player 9 ?(KB885492)

  Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows Millennium Edition, Microsoft Windows 98 Second Edition, Microsoft Windows 98

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/ms05-009.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  885492 מיקרוסופט פרסמה עדכון אבטחה ל- Microsoft Windows Media Player 9
 • Microsoft פרסמה עדכון אבטחה ל- Microsoft Windows Messenger (KB887472)

  Microsoft Windows XP

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/ms05-009.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  887472 מיקרוסופט פרסמה עדכון אבטחה ל- Microsoft Windows Messenger
 • MS05-010: פגיעות בשירות רישום הרישיונות (License Logging service) עלולה לאפשר ביצוע קוד (KB885834)

  Microsoft Windows 2000 ו-Microsoft Windows Server 2003:

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-010.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  885834 MS05-010: פגיעות בשירות רישום הרישיונות (License Logging service) עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • MS05-011: פגיעות ב-Server Message Block עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB885250)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-011.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  885250 MS05-011: פגיעות ב-Server Message Block עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-012: פגיעות ב-OLE ו-COM עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB873333)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/ms05-012.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  873333 MS05-012: פגיעות ב-OLE ו-COM עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק פגיעות ב-OLE ו-COM עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
 • MS05-013: פגיעות בפקד ActiveX של רכיב עריכת DHTML עלולה לאפשר ביצוע קוד (KB891781)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-013.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  891781 MS05-013: פגיעות בפקד ActiveX של רכיב עריכת DHTML עלולה לאפשר ביצוע קוד
 • MS05-014: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer ?(KB867282)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000,? Microsoft Windows Millennium Edition,? Microsoft Windows 98 Second Edition

  זוהתה בעיית אבטחה שעלולה לאפשר לפורץ לסכן מחשב שבו פועל Microsoft Internet Explorer ולהשיג שליטה במחשב. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-014.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  867282 MS05-014: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • MS05-015: פגיעות בספריית האובייקטים של היפר-קישורים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB888113)

  Microsoft Windows Server 2003,? Microsoft Windows XP,? Microsoft Windows 2000

  התגלתה בעיית אבטחה העלולה לאפשר לתוקף לסכן מחשב מבוסס-Microsoft Windows ולהשתלט עליו. באפשרותך לסייע בהגנה על המחשב על-ידי התקנת העדכון של Microsoft. לאחר התקנת עדכון זה, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב.
  http://www.microsoft.com/israel/technet/security/bulletin/MS05-015.mspx
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר ב- Microsoft Knowledge Base:
  888113 MS05-015: פגיעות בספריית האובייקטים של היפר-קישורים עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק ב-Microsoft Windows Server 2003

עדכונים קריטיים חדשים

אין עדכונים קריטיים חדשים.

שינויים בתוכן קיים

השינויים הבאים בוצעו בתוכן קיים ובעדכוני תוכנה קיימים ביום שלישי, 8 בפברואר 2005.

שינויים בזיהוי עדכוני תוכנה:
 • MS02-050: ליקוי בתיקוף אישורים עלול לאפשר לשכנע משתמש להסגיר את זיהויו (KB329115)

  עדכון אבטחה עבור Windows 2000. יש לשנות את הזיהוי עבור חבילה זו כך שהחבילה תוצע מחדש אם הקובץ ישודרג לאחור. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  329115 MS02-050:? פגם בתיקוף אישורים עלול לאפשר לשכנע משתמש להסגיר את זיהויו (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • MS04-024: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק (KB839645)

  החבילה הנוכחית כוללת מפתח רישום גנרי בזיהוי. יש לשנות את הזיהוי עבור חבילה זו כדי להסיר מפתח רישום זה ולהשתמש בזיהוי גירסת קובץ. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  839645 MS04-024: פגיעות במעטפת Windows עלולה לאפשר ביצוע קוד מרחוק
עדכוני תוכנה מוחלפים
 • MS03-021: ליקוי ב-Windows Media Player עלול לאפשר גישה לספריית המדיה (KB819639)

  חבילה זו הוחלפה בעלון האבטחה MS05-009 ?(885492). לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  819639 MS03-021: ליקוי ב-Windows Media Player עלול לאפשר גישה לספריית המדיה (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • MS04-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer? (KB834707)

  חבילה זו הוחלפה ב- MS05-014 ?(867282) בכל מערכות ההפעלה/שילובי Internet Explorer 6 הנתמכים שאינם Internet Explorer 6 Service Pack 1 ?(SP1). לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  834707 MS04-038: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • MS04-040: עדכון אבטחה מצטבר עבורInternet Explore ?(KB889293)

  חבילה זו הוחלפה ב- MS05-014 ?(867282) עבור גירסאות Internet Explorer 6 SP1. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  889293 MS04-040: עדכון אבטחה מצטבר עבור Internet Explorer
 • Windows Messenger version 4.7.2009 לא יהיה זמין עוד להורדה. הוא יוחלף ב- Windows Messenger גירסה 4.7.2010.
עדכוני תוכנה שפג תוקפם


הפריטים הבאים הוסרו בעבר מהאתר וכעת פג תוקפם ב- SUS. זאת בהתאם להסכם לשמירת תוכן ב- SUS למשך שנה נוספת.
 • MS03-010: פגם בממפה נקודות קצה של RPC עלול לגרום להתקפות מסוג מניעת שירות (KB331953)

  עדכון אבטחה עבור Windows
  לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  331953 MS03-010 פגם בממפה נקודות קצה של RPC עלול לגרום להתקפות מסוג מניעת שירות
שינויים בטקסט עבור עדכוני תוכנה:


העדכונים הבאים כוללים שינויים בטקסט, בכותרת או בתיאור. עם זאת, אין שינוי בחבילה או בלוגיקת הזיהוי שבה נעשה שימוש.
 • Microsoft .NET Framework גירסה 1.1 ערכת השפה הגרמנית. חל שינוי בתיאור של עדכון תוכנה זה.

מידע נוסף

לקבלת פרטים נוספים על תיאור השינויים לשנת 2007 בתוכן השירותים Software Update Services והשירותים Windows Server Update Services, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
894199 תיאור השינויים לשנת 2009 בתוכן השירותים Software Update Services והשירותים Windows Server Update Services?
לקבלת פרטים נוספים על תיאור השינויים לשנת 2006 בתוכן השירותים Software Update Services והשירותים Windows Server Update Services, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
930858 תיאור השינויים לשנת 2006 בתוכן השירותים Software Update Services והשירותים Windows Server Update Services?


מוצרים של ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על-ידי חברות שאינן תלויות ב-Microsoft.? חברת Microsoft אינה מעניקה אחריות, בין במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 918043 - Last Review: יום שני 20 אפריל 2009 - Revision: 2.6
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Software Update Services 1.0
 • Microsoft Software Update Services 1.0
מילות מפתח 
kbsecurity kbinfo KB918043

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com