Düzeltme:, .NET Framework 2. 0 ' WSDL.exe aracını kullanarak bir Web hizmeti için bir Web başvuru oluşturmak, bir hata iletisi alabilirsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 918166 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft .NET Framework 2.0 Web Hizmetleri Açıklama Dili (WSDL.exe) Aracı'nı kullanarak bir Web hizmeti için bir Web başvurusu oluşturmaya çalıştığınızda işlem başarısız olur ve aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
C:\Program Files\Microsoft Visual Studio'nun 8\VC > wsdl http://WebServiceURL / WebServiceName .asmx? wsdl Microsoft (R) Web Hizmetleri Açıklama Dili yardımcı [Microsoft (R) .NET Framework, sürüm 2.0.50727.42] Telif Hakkı (C) Microsoft Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. Hata: 'http://tempuri.org/IICOWebService/IICOWebService' ad alanından WebServiceName Soap' bağlaması almak için.
-'UpdateBankReference' işlemi'ni almak açılamıyor.
-Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.
Not Bu sorun, Microsoft .NET Framework 1. 1'de karşılaştığınız değil.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki .NET Framework 2.0 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için <a0></a0>, .NET Framework 2.0 çalıştırıyor olmanız gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme, başka bir yazılım güncelleştirmesinin yerini almaz.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.xml.dll2.0.50727.1032,035,71219 Nisan 200607: 56X86

Pratik Çözüm

/ Sipariş komut satırı anahtarı bu sorun kullanımı bir çözüm için <a0></a0>. Örneğin, komut istemine aşağıdaki komutu yazın:
wsdl.exe /order: açık http:// WebServiceURL / WebServiceName .wsdl
Not/ Sipariş anahtarının bir biraz farklı bir nesne modeli oluşturabilir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 918166 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB918166 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:918166

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com