Yeni Donanım Bulundu Sihirbazı başlatın ve .NET Framework 2.0 çalışan bir bilgisayarda başlattığınızda, .NET çalışma zamanı en iyi duruma getirme hizmeti yüklemeyi yeniden deneyin

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 918608 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft .NET Framework 2.0 çalışan bir bilgisayarda başlattığınızda, Yeni Donanım Bulundu Sihirbazı başlatılabilir. Bu sihirbaz .NET çalışma zamanı en iyi duruma getirme hizmeti V2.0. Number _ Number yüklemeye.

Neden

Bu sorun, bir yarış durumu, bilgisayar veya bir eski çekirdek sürücüsü bir Win32 hizmeti için eski aygıt örnekleri oluşturduğunda varolabilir nedeniyle oluşur. Bilgisayar bir eski aygıt örneği oluşturulduğunda, aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını oluşturulur:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root\LEGACY_<ServiceName>\0000
Aygıt örneği anahtarını, eski kayıt defteri değeri vardır. Bu değer, yüklü eski bir aygıtı tanımlar. Ayrıca, yalnızca anahtar oluşturulduktan sonra eski kayıt defteri alt anahtarının değerini ayarlayın. Anahtar yeniden oluşturulur ve anahtar değeri ayarlı değil, Aygıt ağacının bir yeniden numaralandırma başlattı. Bu yeniden numaralandırma henüz anahtarının değeri yok. Bu nedenle, eski bir aygıt başvurmak için anahtar algılanır. Bu yarış durumu ortaya çıktığında, bir Win32 hizmeti aygıt yerine, bir hizmet olarak yüklenmiş olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, .NET çalışma zamanı en iyi duruma getirme hizmeti V2.0. Number _ Number gibi bir aygıt yüklü olup olmadığını görmek için Aygıt Yöneticisi'ni inceleyin. Hizmetin, bir aygıt olarak yüklendiyse, bu aygıtı kaldırmanız gerekir. Daha sonra hizmet doğru yüklemek için aşağıdaki komutu çalıştırın:
mscorsvw.exe -i
Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, DEVMGMT.MSC yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Aygıtı görünür ve sonra Kaldır ' ı tıklatın, .NET çalışma zamanı en iyi duruma getirme hizmeti V2.0. Number _ Number ' nı sağ tıklatın.
 3. Aygıt Kaldırmayı Onayla iletişim kutusunda, <a3>Tamam</a3>'ı tıklatın.
 4. Komut isteminde aşağıdaki komutu çalıştırın:
  %WINDIR%\Microsoft.NET\Framework <64>\v2.0.Number \mscorsvw.exe -i
  Not Hizmetin doğru şekilde yüklü değilse, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
  Microsoft .NET çalışma zamanı en iyi duruma getirme hizmeti yüklenemedi.
  Hata iletisi göz ardı edebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 918608 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft .NET Framework 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbtshoot kbprb KB918608 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:918608

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com