Při odeslání e-mailové zprávy v aplikaci Outlook je nesprávně přidružen k marketingové kampaně v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 e-mailové zprávy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 918745 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Opravu hotfix, která je popsána v tomto článku není k dispozici v čínské verzi Microsoft Dynamics CRM nebo pro japonskou verzi Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při odeslání e-mailové zprávy v aplikace Microsoft Office Outlook, e-mailová zpráva je nesprávně přidružena k marketingové kampaně v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0. E-mailové zprávy je navíc sledovány v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0. Problém nastane, pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Je-li vytvořit marketingovou kampaň, spojené s marketingového seznamu.
  • Pomocí E-mail prostřednictvím hromadné korespondence funkci distribuovat aktivitu kampaně členům v marketingovém seznamu.

Řešení

Tento problém je vyřešen v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 kumulativní aktualizaci 2. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
927751Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Další informace

Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 918745 - Poslední aktualizace: 18. července 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook na těchto platformách
    • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsemail kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB918745 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:918745

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com