SharePoint Designer 2007'de oluşturulan bir Web sayfasını önizleme görünümünde gözden geçirdiğinizde hata iletisi: "kaynak bulunamadı"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 918776 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Office SharePoint Designer 2007'in ve ASP.NET Cassini örnek Web sunucusu, yerel bir bilgisayarda çalıştırıyorsunuz. SharePoint Designer 2007'de, bu Web sitesi oluşturma. Ayrıca, Web sitesini barındırmak için ASP.NET Cassini örnek Web sunucusu kullanın. Web sitesinden bir Web tarayıcısında bir sayfayı önizlemek için tarayıcı içinde önizleme komutunu kullandığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:
Kaynak bulunamıyor.

http 404. Aradığınız kaynak (veya bağımlılıklarından biri) kaldırılmış, adı değiştirilmiş veya geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen aşağıdaki URL'YI gözden geçirin ve doğru yazıldığından emin olun.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Web sitesini içeren klasörün adı 8 karakterden daha uzun. Örneğin, klasör MyTestWeb adıdır.
  • Web sitesi oluşturduğunuzda, klasörün adı 8.3 kısa dosya adı biçiminde belirtin. Klasör adı MyTest, belirttiğiniz ~ 1.
SharePoint Designer 2007 parametre ASP.NET örnek Web sunucusuna geçerken bu senaryoda, SharePoint Designer 2007 klasörü adını tilde (~) karakter hatalı biçimde işler.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Web sitesini içeren klasörü oluşturduğunuzda, klasörün adı 8.3 kısa dosya adı biçiminde belirtin.
  • Web sitesi oluşturduğunuzda, 8.3 kısa dosya adı biçiminde klasörün adını belirtmeyin.

Daha fazla bilgi

ASP.NET Cassini örnek Web Server ASP.NET barındıran bir tam olarak yönetilen, basit Web sunucusudur. ASP.NET Cassini örnek Web Server'ı edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/belux/msdn/nl/community/columns/desmet/hostaspnet2.mspx#The Cassini web server

Özellikler

Makale numarası: 918776 - Last Review: 15 Ekim 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.8
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbwebpublishing kberrmsg kbtshoot kbprb KB918776 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:918776

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com