Poprawka: Program Internet Explorer 6 niespodziewanie może zakończyć działanie podczas przeglądania strony sieci Web, która ustawia scroll bar atrybut stylu dla elementu

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 918967
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz. Możesz utworzyć stronę HTML. Strona HTML określa jeden lub więcej z następujących atrybutów stylu paska przewijania dla element:
  • pasek przewijania 3dlight-kolor
  • pasek przewijania strzałka kolor
  • koloru bazowego pasek przewijania
  • pasek przewijania darkshadow kolor
  • pasek przewijania twarz kolor
  • pasek przewijania kolorowymi
  • kolor paska przewijania cienia
  • pasek przewijania utwór kolor
W tym scenariuszu podczas wyświetlania strony HTML, Microsoft Internet Explorer 6 może nieoczekiwanie zakończyć (awaryjnego). Dodatkowo może komunikat o błędzie podobny do następującego:
Program Internet Explorer napotkał problem i musi Zamknij.
Uwaga Ten problem występuje tylko w systemie Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (SP2)-oparty komputery.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko w systemach, w których ten problem występuje. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

eśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Pełną listę numerów telefonów do działu obsługi klienta firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Musi mieć zainstalowany dodatek Service Pack 2 (SP2) Windows XP tę poprawkę.

Informacje dotyczące ponownego uruchamiania

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wymienione w formacie uniwersalnego czasu (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku, to jest konwertowane na czas lokalny. Do ró?nic? mi?dzy czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta w elemencie Data i godzina w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Mshtml.dll6.0.2900.29103,055,10417-Maja 2006 roku10: 51x86

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, Usuń styl paska przewijania atrybuty ze strony HTML.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to błąd w programie Microsoft produkty, które są wymienione w "dotyczy" sekcja.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat paska atrybuty stylu przewijania w programie Internet Explorer odwiedź następujące firmy Microsoft Developer Network (MSDN) Witryna sieci Web:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms533055.aspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 918967 - Ostatnia weryfikacja: 21 września 2012 - Weryfikacja: 4.0
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbwebbrowser kbHotfixServer kbfix kbbug kbqfe kbmt KB918967 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 918967

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com