Oprava: Do Visual Studio 2005 Team Foundation Server, nástroj příkazového řádku tf může zadat do nekonečné smyčky pokusíte vyřešit čekající změny a použijte možnost /auto:AcceptMerge

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 919449 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server použít nástroj příkazového řádku tf vyřešit čekající změny souboru, který koliduje s verzí souboru na serveru. Chcete-li to provést, použijte / auto: AcceptMerge možnost. V tomto scénáři může nástroj příkazového řádku tf zadat do nekonečné smyčky. Potom nástroj příkazového řádku tf přestat reagovat.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft nyní nabízí podporovanou opravu hotfix. Ta je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Microsoft Visual Studio 2005, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb podpory zákazníků společnosti a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Visual Studio 2005 Team Foundation Server nainstalován před instalací této opravy hotfix musí mít.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Microsoft.TeamFoundation.VersionControl.Common.dll8.0.50727.231258,04820. Října 200608: 12

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o nástroji příkazového řádku tf na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/z51z7zy0(VS.80).aspx
Další informace o příkazu řešení na webu služby MSDN:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/6yw3tcdy(VS.80).aspx

Vlastnosti

ID článku: 919449 - Poslední aktualizace: 11. září 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kbfix kbbug kbhotfixserver kbqfe KB919449 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:919449

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com