Program sběr MIDI nefunguje správně v počítači se systémem Windows XP jádry nebo technologii hyper-threading procesoru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 919484 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pomocí programu sběr Musical Instrument Digital Interface (MIDI) v počítači se systémem Microsoft Windows XP. Počítač má procesor jádry nebo technologii hyper-threading. Však program sběr MIDI nefunguje správně. Konkrétně dat MIDI je poškozen.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Usbaudio.sys5.1.2600.293759,39223. 6. 200609: 05X86

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nakonfigurujte jádry nebo technologii hyper-threading procesoru použít pouze jeden procesor. Chcete-li to provést, přidejte / Numproc přepněte do souboru Boot.ini a použít nastavení 1. Můžete použít Microsoft konfiguraci systému k provedení této změny.

Poznámka: Toto řešení může ovlivnit výkon počítače. Chcete tento přepínač použijte, pouze pokud používáte program MIDI sběr. V této situaci odstranit přepínač při digitalizaci program MIDI nepoužíváte.

Přidejte přepínač /Numproc

 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz msconfig a klepněte na tlačítko OK.
 2. Klepněte na kartu Boot.ini.
 3. Klepněte na tlačítko Upřesnit možnosti.
 4. Klepnutím vyberte / NUMPROC = zaškrtávací políčko a klepněte na 1/ NUMPROC = pole.
 5. Klepněte dvakrát na tlačítko OK a restartujte počítač.
Poznámka: Po restartování počítače konfiguraci systému (Msconfig.exe) také spustí. Obnovit do předchozího stavu počítače, použijte metodu "Odstranit přepínač /numproc".

Odstranit přepínač /Numproc

 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz msconfig a klepněte na tlačítko OK.
 2. Klepněte na kartu Obecné.
 3. Klepněte na přepínač Normální spuštění – načíst ovladače zařízení a služby.
 4. Klepněte na tlačítko OK a restartujte počítač.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 919484 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbhotfixserver kbqfe kbexpertisebeginner KB919484 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:919484

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com