Iki çekirdekli veya hiper iş parçacıklı bir işlemcinin bulunduğu bir Windows XP tabanlı bilgisayarda BIR <a0>MIDI</a0> yakalama programı düzgün çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 919484 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir <a0>Musical ınstrument Digital ınterface (MIDI)</a0> yakalama programı, Microsoft Windows XP tabanlı bir bilgisayarda kullanın. Bilgisayarda, bir çift çekirdek veya hiper iş parçacıklı) işlemci bulunmaktadır. Ancak, MIDI yakalama programı düzgün çalışmıyor. Özellikle, MIDI verileri bozuk.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Usbaudio.sys5.1.2600.293759,39223-Haz-200609: 05X86

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, iki çekirdekli veya hiper iş parçacıklı işlemci sadece bir işlemci kullanmak üzere yapılandırın. Bunu yapmak için <a0></a0>, ekleme / Numproc Boot.ini dosyasına geçin ve sonra 1 ayarı uygulanır. Bu değişikliği yapmak için Microsoft Sistem Yapılandırma yardımcı programı'nı kullanabilirsiniz.

Not Bu geçici çözüm, bilgisayarınızın performansını etkileyebilir. MIDI yakalama programı kullanıyorsanız, bu anahtarı kullanmak isteyebilirsiniz. MIDI yakalama programı kullanıyorsanız, bu durumda, anahtarı silin.

/Numproc anahtarını ekleyin

 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, msconfig yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. BOOT.INI</a0> sekmesini tıklatın.
 3. Gelişmiş Seçenekler'i tıklatın.
 4. Seçmek için tıklatın / NUMPROC = onay kutusunu tıklatın ve sonra 1 ' de / NUMPROC = kutusu.
 5. Iki kez Tamam ' ı tıklatın ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
Not Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sistem yapılandırma yardımcı programı (Msconfig.exe) de başlatır. Bilgisayarı önceki durumuna geri yüklemek için <a0></a0>, "/numproc anahtarı delete" yöntemini kullanın.

/Numproc anahtarı silin.

 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, msconfig yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Genel sekmesini tıklatın.
 3. Normal Başlangıç - bütün aygıt sürücülerini ve hizmetleri yükler</a1> seçeneğini tıklatın.
 4. Tamam ' ı tıklatın ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 919484 - Last Review: 29 Ağustos 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbhotfixserver kbqfe kbexpertisebeginner KB919484 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:919484

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com