Gerçekleştirilmesidir güncelleştirmeleri Windows XP'in Almanca sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda kaldırmaya çalıştığınızda hatalı bir hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 919657 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Windows XP'ye Almanca sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda gerçekleştirilmesidir güncelleştirmeleri kaldırmayı denediğinizde aldığınız hatalı bir ileti.

Daha fazla bilgi

Almanca sürümünü Windows XP çalıştıran bir bilgisayarda, Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır öğesini kullanarak, Windows'ta güncelleştirmeleri kaldırmayı denediğinizde yanlış hata iletisi alırsınız. Iletinin, aşağıdakine benzer:
Güncelleştirme wurde entfernt dieses.
"Bu güncelleştirmenin kaldırılmıştır için.", bu iletinin çevirir

Windows XP işletim sistemine slipstreamed güncelleştirmeleri kaldırılamıyor çünkü ileti hatalıdır. Iletinin yerine aşağıdakine benzer:
Dieses güncelleştirme kann nicht entfernt werden.
"Bu güncelleştirme kaldırılamaz için.", bu iletinin çevirir

Yanlış hata iletisini güvenle yok sayabilirsiniz. Almanca sürümü, Windows XP'NIN bir çeviri hatası nedeniyle ileti hatalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 919657 - Last Review: 5 Mart 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbhowto KB919657 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:919657

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com