Z starší nástroje pro vyhledávání aktualizací softwaru zůstávají v uzlu Software Updates v SMS 2003 po instalaci a konfiguraci Inventory Tool pro Microsoft Updates (ITMU)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 919779 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci a konfiguraci Inventory Tool for Microsoft Updates (ITMU) v Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003, aktualizace softwaru z dříve skenování nástroje zůstanou v uzlu Software Updates v konzole SMS Administrator. Tyto starší skenování nástroje patří následující:
 • Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA)
 • Extended Security Update Inventory Tool
 • Microsoft Office Inventory Tool for Updates

Příčina

K tomuto problému dochází, protože data z těchto nástrojů dřívější vyhledávání zůstane v databázi SMS 2003 jako klientské počítače SMS sestavy dat v hardwaru zásob. Při klientských počítačích serveru SMS zastavit vykazování existenci dříve skenování nástroje, jsou z databáze SMS automaticky splatné položky aktualizace softwaru.

Řešení

Tento problém vyřešit, odeberte dříve skenování nástroje. Postupujte takto:
 1. Skenovací nástroj odebrat pomocí položky Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech.
 2. Skenovací nástroj odebrat z databáze SMS. Postupujte takto:
  1. Zastavit reklamy skenování z dřívějších skenování nástroje, které chcete odebrat.
  2. Ponechte dostatečný čas k stáří z databáze SMS aktualizace softwaru.

  Poznámky Při spuštění programu Scanwrapper prozkoumá soubor Scan.ini k určení hodnoty PatchAge aktualizace určitého softwaru. Scanwrapper program používá hodnotu PatchAge určit čas, kdy stane neaktivní aktualizace softwaru. Program potom odebere všechny instance aktualizace, které jsou starší než stáří zadaný v souboru Scan.ini od služby WMI (Windows Management Instrumentation). Ve výchozím nastavení je, že stáří 20 dní pro všechny nástroje, které jsou starší než ITMU. Ve výchozím nastavení je 30 dnů ITMU, že věk.

  Po aktualizaci softwaru má úspěšně splatné, aktualizace softwaru platností, které zůstanou v databázi SMS označují, že je splněna jedna z následujících podmínek:
  • Klientský počítač je offline nebo klientský počítač již existuje. Tyto druhy klientské počítače jsou odebrány z databáze SMS během cyklu údržby databáze. Ve výchozím nastavení tento cyklus údržby databáze spouští každých 60 dní.
  • Klientský počítač vykazování hardwaru zásob, ale klientský počítač je již spuštěna starší nástroje pro vyhledávání. V této situaci data zásob hardwaru zůstane v databázi SMS dokud ručně odebrat data z WMI klientský počítač nebo dokud nakonfigurovat klientský počítač ke spuštění nástroje kontroly.

Další informace

Doporučujeme, aby ručně neodeberete data aktualizace softwaru z UpdateSummary tabulky v databázi SMS. Pokud tento postup může docházet k nepředvídatelné výsledky.

Další informace o získání nástroji ITMU naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/sms/bb676783.aspx

Vlastnosti

ID článku: 919779 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB919779 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:919779

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com