Yeni e-posta adresleri, yanlış bir e-posta kimliği örnekleri için Microsoft Exchange tarafından Sybari Antigen 8.0 SpamCure altyapısında göndermek kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 920651 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, aşağıdaki Sybari Antigen 8.0 sorunları türlerinin her ikisi de Microsoft Exchange için bildirmek için kullanabileceğiniz güncelleştirilmiş bir e-posta adresleri:
  • Yanlış pozitif durumlar
    Bunlar, Microsoft Exchange SpamCure altyapısının Antigen 8.0 istenmeyen ticari e-posta (UCE) tanımlayan, meşru bir e-posta iletileri. UCE, gereksiz posta olarak da adlandırılır.
  • Yanlış Negatifleri
    Bunlar, UCE e-posta iletileri Microsoft Exchange SpamCure altyapısının Antigen 8.0, meşru e-posta iletileri olarak tanımlar.

Daha fazla bilgi

SpamCure altyapısı belirli türde bir e-posta iletilerini hatalı tanımlayan saptarsanız, bu e-posta iletileri için daha fazla çözümleme Microsoft'a gönderebilirsiniz.

Önemli Bu e-posta adresleri, yanlış bir e-posta kimliği SpamCure motorunda yalnızca raporlaması için kullanılabilir.

Yanlış Pozitif Durumlar

SpamCure altyapısı, yanlış UCE tanımlanan meşru e-posta iletileri göndermek için aşağıdaki e-posta adresi kullanın:
notspam.Mail-Filters@Antigen.Microsoft.com

Yanlış Negatifleri

UCE SpamCure motoru hatalı, meşru e-posta iletileri olarak tanımlanan e-posta iletileri göndermek için aşağıdaki e-posta adresi kullanın:
Spam.Mail-Filters@Antigen.Microsoft.com
Not Bu e-posta adreslerini Microsoft Exchange 1517 ve daha önceki bir yapı oluşturur Sybari Antigen 8.0 bulunan Readme.txt dosyasında görünen önceki e-posta adresleri değiştirin.

Özellikler

Makale numarası: 920651 - Last Review: 16 Haziran 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Sybari Antigen 8.0 for Microsoft Exchange
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbspam kbhowto kbinfo KB920651 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:920651

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com