Gün etiketinde hatalı şekilde Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Türkçe sürümünde günler görüntülenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 920758 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Türkçe sürümünde aşağıdaki senaryoyu düşünün. Sistem ayarları</a0> iletişim kutusunda <a1>Gün başlangıç</a1> listesindeki bir gün seçin. Örneğin, PazartesiGünü Başlat listeden seçin. Ardından, Takvim, tarih seçici denetimi görüntüleyin. Bu senaryoda, günler, gün etiketinde hatalı şekilde görüntülenir. Örneğin, Pazartesi başlangıç günü olarak seçtiğiniz karşın Salı ilk konumda görüntülenir.

Not Tarih seçici denetimi tarihleri doğru konumda olduğunu. Bu nedenle tarihleri günler, gün etiketinde eşleşmiyor. Örneğin, Mart 27 Pazartesi olduğu varsayılır. Bu nedenle, 27 tarih seçici denetimi ilk sütununda görünür. Ancak, gün etiketinde ilk günü Salı ' dir. Bu durumda, Mart 27Salı takvimin tarih seçici denetimi içinde görünür.

Çözüm

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 920758 - Last Review: 7 Aralık 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB920758 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:920758

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com