Do systémového protokolu zaznamenány chybové zprávy s ID události 10016 a 10017 po instalaci služby Windows SharePoint Services 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 920783 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nainstalujete aktualizaci Microsoft Windows SharePoint Services 3.0. Po úspěšné instalaci služby Windows SharePoint Services 3.0, zobrazte systémový protokol, zobrazí že následující chybovou zprávu ID události protokolovány jednou nebo vícekrát:

Typ: Chyba
Zdroj: DCOM
Kategorie: žádný
ID události: ID události
Popis:
Nastavení oprávnění specifické pro aplikaci neuděluje oprávnění místní aktivace pro aplikaci COM Server s identifikátorem CLSID {IDENTIFIKÁTOR CLSID} uživateli Název_domény\Uživatelské jméno SID {SID}. Toto oprávnění zabezpečení lze upravit pomocí nástroje pro správu služby Component Services.

Poznámka: V této chybové zprávě události ID ID události je zástupný symbol pro ID události 10016 nebo ID události 10017.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud účet uživatele domény, které jste zadali jako účet služby Windows SharePoint Services 3.0 nemá oprávnění místní aktivace služby IIS Admin Object Wamreg. Událost ID chybové zprávy 10016 nebo 10017, které jsou uvedeny v části "Příznaky" nemají vliv na funkčnost služby Windows SharePoint Services 3.0.

Jak potíže obejít

Událost ID chybové zprávy 10017 nebo 10016, které jsou zaznamenány v systémovém protokolu můžete bezpečně ignorovat. Chcete-li zabránit chybové zprávy s ID událostí jsou zaznamenány v systémovém protokolu, pomocí modulu snap-in služby Component Services povolit oprávnění místní aktivace služby IIS Admin Wamreg uživatelský účet domény, které jste zadali jako účet služby Windows SharePoint Services 3.0. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ dcomcnfg v Otevřít pole a pak klepněte na tlačítko OK.
  2. Rozbalit Služby Component Services, rozbalte položku Počítače, rozbalte položku Tento počítača klepněte na tlačítko Konfigurace modelu DCOM.
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši IIS WAMREG admin Servicea klepněte na tlačítko Vlastnosti.
  4. Klepněte Zabezpečení na kartě.
  5. Ve skupinovém rámečku Spouštěcí a aktivační oprávnění, klepněte na tlačítko Upravit.
  6. V Oprávnění pro spuštění Dialogové okno, klepněte na tlačítko Přidat.
  7. V Vyberte uživatele, počítače nebo skupiny dialogovém okně změňte umístění na místním serveru. Potom zadejte místní skupiny zabezpečení WSS_WPG, klepněte na tlačítko Kontrola jmena klepněte na tlačítko OK.
  8. V Oprávnění pro Uživatelské jméno seznam, vyberte klepnutím Povolit políčko vedle Místní aktivacea klepněte na tlačítko OK dvakrát.

Vlastnosti

ID článku: 920783 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kberrmsg kbprb kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB920783 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:920783

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com