Při použití funkce "Odeslat přímý E-mail" v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 nelze odeslat e-mailové zprávy z jiného uživatelského účtu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 920815 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující scénář v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0:
  • Máte oprávnění "Odeslat E-mail jako jiný uživatel".
  • Pomocí funkce "Odeslat přímý E-mail" Odeslat e-mailové zprávy účtu, kontaktu nebo zájemce.
  • Vyberte jiný uživatelský účet, ze které chcete odeslat e-mailové zprávy. Chcete-li to provést, klepněte uživatel nebo fronta otevřete dialogové okno Vyhledat záznamy.
V tomto scénáři najít žádný účet než účet se zobrazí v dialogovém okně Vyhledat záznamy. Proto nelze odeslat e-mailové zprávy z jiného uživatelského účtu.

K tomuto problému dochází pouze při použití funkce "Odeslat přímý E-mail". Můžete stále odeslat e-mailové zprávy z jiného uživatelského účtu, pokud poklepáním otevřete účet, kontakt nebo zájemce formulář, klepněte na příkaz Odeslat E-mail a klepněte na tlačítko v poli od.

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
927751Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935731Je k dispozici kumulativní aktualizace 1 pro Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl opraven v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0 a v kumulativní aktualizaci 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb.

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 920815 - Poslední aktualizace: 19. září 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB920815 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:920815

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com