Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da "Doğrudan e-posta Gönder" işlevselliğini kullandığınızda, başka bir kullanıcı hesabından e-posta iletisi gönderemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 920815 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3.0'da aşağıdaki senaryoyu göz önüne alın:
  • "Başka bir kullanıcı olarak e-posta Gönder" izni var.
  • "Doğrudan e-posta Gönder" işlevselliğini, firmaya, ilgili kişi veya müşteri adayı e-posta iletisi göndermek için kullanın.
  • Siz, almak istediğiniz e-posta iletisi göndermek başka bir kullanıcı hesabı seçin. Bunu yapmak için <a0>Kayıtları Ara</a0> iletişim kutusunu açmak için kullanıcı veya kuyruk seçeneğini tıklatın.
Bu senaryoda, hesabınız dışında bir hesap, Kayıtları Ara</a2> iletişim kutusunda görünen bulun. Bu nedenle, başka bir kullanıcı hesabından e-posta iletisi gönderilemiyor.

Bu sorun, yalnızca "Doğrudan e-posta Gönder" işlevselliğini kullandığınızda oluşur. Hesap, kişi veya müşteri adayı formunu açmak için çift tıklatın, E-posta Gönder'i tıklatın ve Kimden alanı tıklatın, başka bir kullanıcı hesabından hala e-posta iletisi gönderebilirsiniz.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir
Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935731Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de ve Güncelleştirme Toplaması 1 servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 920815 - Last Review: 19 Eylül 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB920815 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:920815

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com