Jak odebrat funkci multimediální kodér MPEG-4 z Windows Embedded pro Point of Service (WEPOS) 1.0 obrázek run-time

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 921135 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento články popisuje, jak odebrat kodér MPEG-4 (Wmvdmoe.dll) z Windows Microsoft Embedded pro obrázek při běhu Point of Service (WEPOS) 1.0.

WEPOS 1.0 již obsahuje funkci multimediální kodér MPEG-4. Z důvodu nové licenční omezení pro tento multimediální kodéru výrobců možná přednost funkci odebrat ze zařízení založená na WEPOS 1.0 namísto zaplacení royalties MPEG LA. Další informace o MPEG LA a o licence kodér MPEG-4 naleznete na následujícím webu MPEG LA:
http://www.mpegla.com
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Poznámka:Tento článek se týká pouze konfigurace WEPOS 1.0 zahrnout součást Microsoft přehrávač. Soubor Wmvdmoe.dll byla odebrána v WEPOS 1.1. Proto tento soubor není k dispozici v konfiguraci při použití WEPOS 1.1.

Další informace

Při konfiguraci WEPOS 1.0 Zahrnout volitelné součásti přehrávač, obsahuje obrázek run-time jeden následující soubory.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Wmvdmoe.dll8.00.00.4477446,46417. 8. 200121: 36
Wmvdmoe.dll8.00.00.4487446,46417. Ledna 200310: 53
Poznámka:Oba tyto soubory jsou licencovány pomocí MPEG LA.

Jak odebrat souboru Wmvdmoe.dll

Odebrat multimediální funkce kodér MPEG-4, ručně souboru Wmvdmoe.dll odebrat z bitové kopie WEPOS 1.0 run-time. Upravit sestavení nebo procesu instalace odstranit soubor Wmvdmoe.dll. Muset znovu vytvořit obrázek run-time.

Důležité:Pokud ručně odebrat souboru Wmvdmoe.dll, ujistěte se, odebrání souboru Wmvdmoe2.dll. Soubor Wmvdmoe2.dll není ovlivněn licencí problémy.

Žádné riziko destabilizing obrázek run-time existuje při odebrání souboru Wmvdmoe.dll z bitové kopie run-time. Žádné WEPOS 1.0 funkce závisí na tento soubor. Například souboru Wmvdmoe.dll nesouvisí s akcí první spuštění Agent (FBA), jako například registrace Component Object Model (COM).

Poznámka:Doporučujeme před provedením velkokapacitní nasazení odstranění souboru Wmvdmoe.dll z hlavní bitové kopie run-time.

Vlastnosti

ID článku: 921135 - Poslední aktualizace: 19. července 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Embedded for Point of Service
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB921135 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:921135

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com