Çoklu ortam MPEG-4 kodlayıcı özellik, bir Windows Embedded noktası, Service (WEPOS) 1.0 çalıştırma Görüntü'den kaldırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 921135 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, bir Microsoft Windows Embedded noktası, Service (WEPOS) 1.0 çalıştırma Görüntü'den MPEG-4 kodlayıcı (Wmvdmoe.dll) kaldırma anlatılır.

WEPOS 1.0 artık MPEG-4 Kodlayıcısı multimedya özelliği içerir. Bu üçüncü taraf çoklu ortam kodlayıcı için yeni lisans kısıtlamaları nedeniyle WEPOS 1.0 tabanlı aygıtlar için MPEG LA. royalties ödeme yerine özelliği kaldırmak isteyebilirsiniz MPEG LA hakkında ve <a1>Lisans</a1> MPEG-4 kodlayıcı nasıl hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MPEG LA Web sitesini ziyaret edin:
http://www.mpegla.com
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

NotBu makale, Microsoft Windows Media Player bileşeni içeren yalnızca WEPOS 1.0 yapılandırmalar için geçerlidir. Wmvdmoe.dll dosya WEPOS 1. 1'de kaldırılmıştır. WEPOS 1.1 kullandığınızda, bu nedenle, bu dosya bir yapılandırmada yok.

Daha fazla bilgi

WEPOS 1.0 bir yapılandırmada isteğe bağlı Windows Media Player bileşeni eklediğinizde, aşağıdaki dosyalardan biri çalışma zamanı resmi içerir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Wmvdmoe.dll8.00.00.4477446,46417 Ağu 200121: 36
Wmvdmoe.dll8.00.00.4487446,46417 Oca 200310: 53
NotBu dosyaların her ikisini de MPEG LA. tarafından lisanslanmıştır.

Wmvdmoe.dll dosya kaldırma

MPEG-4 Kodlayıcısı multimedya özelliği kaldırmak için <a0></a0>, el ile çalıştırma WEPOS 1.0 görüntüden Wmvdmoe.dll dosyasını kaldırın. Yapı veya Wmvdmoe.dll dosyasını silmek için Kur işlemi değiştirin. Çalışma zamanı görüntüyü yeniden başlatmanız gerekmez.

ÖnemliEl ile Wmvdmoe.dll dosyayı kaldırırsanız, Wmvdmoe2.dll dosyayı kaldırmayın dikkat edin. Sorunları'nı lisans Wmvdmoe2.dll dosya etkilenmez.

Çalışma zamanı görüntüden Wmvdmoe.dll dosya kaldırdığınızda çalışma görüntü destabilizing hiçbir riski bulunmaktadır. Diğer bir WEPOS 1.0 özellikleri, bu dosyaya bağlıdır. Örneğin, Wmvdmoe.dll dosya Bileşen Nesne Modeli (COM) kaydı gibi herhangi bir ilk önyükleme Aracısı'nın (FBA) eylemleri ilişkili değildir.

NotToplu dağıtım gerçekleştirmek için önce ana çalışma görüntüden Wmvdmoe.dll dosyayı silme öneririz.

Özellikler

Makale numarası: 921135 - Last Review: 19 Temmuz 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Embedded for Point of Service
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo KB921135 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:921135

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com