Form Yardımcısı'nı Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki arama alanından bir değer seçmek için kullandığınızda, odak arama alanında kalabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 921290 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Form Yardımcısı'nı Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki bir arama alanı değeri seçmek için kullandığınızda, odak arama alanında kalabilir. Ancak, arama alanı değeri, beklendiği şekilde güncelleştirildi. Arama alanın OnChange olayı odağı formdaki başka bir alana zorlayan bir JavaScript kodu içeriyorsa, bu sorun oluşur.

Örneğin, olduğunu OnChange olayı büyük varlık Konu arama alanına varsayalım. Etkin JavaScript kodunu aşağıdaki OnChange olayı vardır.
crmForm.all.productserialnumber.SetFocus();
yeni bir servis talebi oluşturduğunuzda, Konu arama alanı seçin. Bu değer seçildikten sonra odak için seri numarası alanı değiştirmez. Odağı, Konu alanı üzerinde kalır. Ancak, Form Yardımcısı'nı doğru seri numarası değerleri gösterir.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir
Bu sorun, Microsoft Dynamics 3.0 Çince Basitleştirilmiş</a1> sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Japonca sürümü için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935730Güncelleştirme Toplaması 1 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 921290 - Last Review: 26 Ekim 2007 Cuma - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbbug kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB921290 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:921290

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com