Büyük bir kaynak denetim dönüştürmek veya madde için Visual Studio 2005 Team Foundation Visual SouceSafe veya IBM Rational ClearQuest havuz izleme işlemi başarısız olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 921310 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kaynak denetimi veya Microsoft Visual Studio 2005 Team Yapısı sunucusuna Microsoft Visual SourceSafe veya IBM Rational ClearQuest havuz izleme çalışma öğesi dönüştürmeye çalıştığınızda, dönüştürme işlemi başarısız olabilir ve aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Ileti: TF26174: sunucuya bağlanmaya çalışırken zaman aşımına Team Foundation zaman aşımına. Ağ bağlantısı olan ve Foundation Team Server kullanılabilir olduğunu denetleyin. Sorun devam ederse, Team Foundation Server yöneticinize başvurun.
Genellikle, dönüştürdüğünüz depoyu çok büyük olduğunda bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

Neden

Bu sorun, dönüştürücü depoyu ayarı geri standart ınternet ınformation Services (IIS) uygulama havuzu alt işlemi daha dönüştürmek için daha fazla sürüyor nedeniyle oluşur. Bu senaryoda, Web hizmetleri yeniden başlatılır ve dönüştürücü, Visual Studio Team Foundation sunucuya bağlanamıyor.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Dönüştürücü'ı çalıştırdığınızda IIS geri dönüştürme, uygulama havuzu alt devre dışı bırakın.
  • Geri Dönüşüm Kutusu IIS uygulama havuzu alt işlem, boşta kalma süresi göre ayarlayın.
  • Artımlı bir geçiş yapın. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
    http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms400695.aspx
Uygulama havuzu geri dönüştürme özelliğini yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/WindowsServer2003/Library/IIS/1eee28e2-b319-4b4e-8267-a8c0aa0dcf36.mspx
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 921310 - Last Review: 13 Eylül 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Team Foundation:
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB921310 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:921310

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com