Visual Studio 2005 Team Foundation Server'da Team Foundation Administrators grubunun bir üyesi olduğunda bir proje üzerinde Ekip sorguda silinemiyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 921314 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server'da bir proje üzerinde Ekip sorguda silmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
System.UnauthorizedAccessException:

{"TF26156:, tanınan bir geçerli projenin ekip Yöneticisi değildir. Başka bir istek izinleri bu ekibi projeye Team Foundation Server yöneticisine başvurun."}
Team Foundation Yöneticiler grubunun bir üyesiyseniz, ancak bu proje için proje Yöneticiler grubunun bir üyesi değildir, bu hata iletisini alırsınız.

Neden

Bu sorun, bir ekip sorgu sildiğinizde, silme işlemini yalnızca için proje yöneticileri grubu üyeliği denetler nedeniyle oluşur. Silme işlemini için Team Foundation Administrators grup üyeliklerini denetleyin.

Pratik Çözüm

Team Foundation Yöneticiler grubunun bir üyesiyseniz, bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, kendinizi proje için proje Yöneticiler grubuna ekleyin ve ekip sorguyu silin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitelerini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms181359.aspx

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms252474.aspx

Özellikler

Makale numarası: 921314 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Team Foundation:
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbinfo kbbug kbprb KB921314 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:921314

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com