Bir hata iletisi alabileceğiniz bir yanıt dosyası kullandığınızda SQL Server 2005, Visual Studio 2005 Team Foundation Server dili ve sunucu işletim sistemi dili farklı olduğunda yüklemek için

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 921315 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Bir yanıt dosyası, Microsoft SQL Server 2005'i yüklemek için kullanın. Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server dili ve sunucu işletim sistemi dili farklıdır. Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
SQL Server Kur, hizmet hesaplarının doğrulayamıyor. Hizmet hesaplarını yüklü tüm hizmetler için sağlanan değil veya belirtilen kullanıcı adı veya parola yanlış. Her bir hizmet için bir geçerli kullanıcı adı, parola ve etki alanını belirtin veya bir yerleşik sistem hesabını belirtin.

Neden

Tüm yerelleştirilmiş işletim sistemleri için bir tek bir yanıt dosyasını kullanamadığından, SQL Server 2005'i yüklediğinizde bu sorun oluşur. Örneğin, ingilizce bir kullanıcı hesabı adlarını, Kur işlemi, Microsoft Windows Server 2003'ün ingilizce olmayan sürümlerinde başarısız olmasına neden olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, yanıt dosyası, belirtilen hizmet hesapları için doğru olarak yerelleştirilmiş adları değiştirin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

SQL Server 2005'in bir yanıt dosyası kullanarak yükleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bölümlerde Visual Studio Team Foundation Yükleme Kılavuzu'na bakın.

Tek sunucu kullanımı

Bkz: "Microsoft SQL yüklemek için Server 2005 kullanarak an yanıt dosyası" bölümünde "How to: Microsoft SQL Server 2005 Team Foundation Server (Single-Server Deployment) için yükleme" konusunu.

Çift-sunucu kullanımı

Bkz: "Microsoft SQL yüklemek için Server 2005 kullanarak an yanıt dosyası" bölümünde "How to: Microsoft SQL Server 2005 Team Foundation Server (çift-Server Deployment) için yükleme" konusunu.

Özellikler

Makale numarası: 921315 - Last Review: 4 Ağustos 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Team Foundation:
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kberrmsg kbbug kbprb KB921315 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:921315

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com