Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition çalıştıran bir bilgisayar bağlantısını kestikten sonra hata iletisi: "Microsoft CRM işlevselliği yüklenirken bir hata oluştu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 921540 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Ağ hizmeti sağlayıcıları istemcisi için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition çalıştıran bir bilgisayar bağlantıyı kestiğinizde. Çıkın ve sonra da Microsoft Office Outlook 2003'ü yeniden başlatın. Bunu yaptıktan sonra Outlook araç açılmaz. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Microsoft CRM işlevselliği yüklenirken bir hata oluştu. Microsoft Outlook'u yeniden başlatmayı deneyin. Hatalar devam ederse sistem yöneticinize başvurun.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Hizmet sağlayıcıları istemcisi için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Microsoft.CRM.dll3.0.5745.1015383,79210 Ağu 200605: 31
Microsoft.CRM.dll3.0.5745.0383,76824-Şub-200612: 34

Yükleme bilgileri

Hizmet sağlayıcıları istemcisi için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition çalıştıran bilgisayarlarda, bu düzeltmeyi yükleyin.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Düzeltmeyi yükledikten sonra istenirse, bilgisayarı yeniden başlatın.

Kaldırma bilgileri

Hizmet sağlayıcıları istemcisi için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition çalıştıran bir bilgisayardan bu düzeltmeyi kaldırmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır'ı kullanın.Sistem yöneticileri, hizmet sağlayıcıları istemcisi için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition çalıştıran bir bilgisayardan bu düzeltmeyi kaldırmak için Spunist.exe yardımcı programını kullanabilir.

Spuninst.exe aracı %Windir%\$NTUninstallKB921540$\Spuninst klasöründe bulunur.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 921540 - Last Review: 6 Kasım 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbfix kberrmsg kbbug kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB921540 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:921540

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com