Popis balíček opravy hotfix Word 2003 po aktualizaci Service Pack 2: 26. června 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 921648 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala balíček opravy hotfix Word 2003 po aktualizaci Service Pack 2 pro Microsoft Office Word 2003.
V tomto článku naleznete následující informace o tomto balíčku oprav hotfix:
 • problémy vyřešené v tomto balíčku,.
 • požadavky pro instalaci balíčku oprav hotfix,.
 • nutnost restartování počítače po instalaci balíčku oprav hotfix.
 • nahrazení balíčku oprav hotfix jiným balíčkem oprav hotfix.
 • zda je nutné provedení změn v registru,.
 • soubory obsažené v balíčku oprav hotfix.

Úvod

Tento článek popisuje problémy aplikace Word 2003 vyřešené v balíčku oprav hotfix z 26. června 2006.

Problémy vyřešené v tomto balíčku oprav hotfix

Tento balíček oprav hotfix řeší následující problém:
 • 921649Při klepnutí na hypertextový odkaz v dokumentu Word 2003 otevřete sešit Excel chybová zpráva: "Nelze otevřít zadaný soubor"
Tento balíček oprav hotfix řeší následující problémy, které dříve nebyly ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base zdokumentovány:
 • Předpokládejme následující situaci. Word 2003 použijete číst nebo upravit e-mailové zprávy v aplikaci Outlook. Otevřít přílohu v e-mailové zprávě v podokně čtení. Další panel nástrojů přidat nebo změnit rozložení panely nástrojů. Potom ukončení a restartování aplikace Outlook. V tomto scénáři, další panel nástrojů nebo rozložení panely nástrojů nejsou zachovány při otevření přílohy e-mailové zprávy v podokně čtení.

  Tento problém nastane, když je jedna nebo obě následující možnosti jsou na kartě Formát pošty v aplikaci Outlook povoleno.

  Poznámka: Vyhledejte kartu Formát pošty klepněte na příkaz Možnosti v nabídce Nástroje.
  • Použití aplikace Word 2003 k úpravám zpráv
  • Použití aplikace Microsoft Office Word 2003 čtení RTF e-mailových zpráv
 • Klepněte na tlačítko Tisk v nabídce soubor v aplikaci Word 2003 může trvat delší než očekáváte otevřete dialogové okno Tisk. Tento problém může dojít, pokud existuje mnoho dostupných tiskáren.
 • Při vložení pole LISTNUM z jednoho dokumentu do jiného dokumentu v aplikaci Word 2003 můžete zaznamenat jeden nebo více následujících příznaků:
  • Pole LISTNUM vloženy.
  • Vložit prázdný řádek.
  • Existující pole LISTNUM může zmizí.
  • Zobrazí se následující chybová zpráva:
   V aplikaci Microsoft Office Word došlo k problému a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za vzniklé potíže.
   Při zobrazení dat v sestavě chybová sestava obsahuje identifikaci chyby podobná následující identifikace chyby:
   Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
   Název aplikaceVerze aplikaceNázev moduluVerze moduluPosun
   WinWord.exe11.0.6568.0WinWord.exe11.0.6568.000006218

Další informace

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tato oprava hotfix je hotfix Pack 2 po aktualizaci Office 2003. Chcete-li nainstalovat opravu hotfix, musí mít po aktualizaci Office 2003 nainstalována Pack 2.Další informace o aktualizaci Office 2003 Service Pack 2 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
887616Popis aktualizace Office 2003 Service Pack 2

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou pozdější opravou hotfix.

Informace o registru

Musíte vytvořit klíč registru nebo upravit klíč registru používat jednu, která obsahuje tento balíček oprav hotfix.Další informace o klíči registru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
921649Při klepnutí na hypertextový odkaz v dokumentu Word 2003 otevřete sešit Excel chybová zpráva: "Nelze otevřít zadaný soubor"

Informace o souboru opravy hotfix

Oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které je nutné mít pro nápravu problémů uvedených v tomto článku.

Globální verze této opravy hotfix používá balíček Instalační služby systému Windows k instalaci opravy hotfix. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v Coordinated Universal Time (UTC) v následující tabulce. Při zobrazení informací o souboru je datum převedeno na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.

INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Office2003 kb921648 glb.exe6.00.2800.11685,985,60026. 6. 200600: 48
Informace o souboru Instalační služby systému Windows (MSP)
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
WINWORDff.msp13,718,01626. 6. 200600: 46
Po instalaci balíčku oprav hotfix Globální verze tohoto balíčku opravy hotfix má atributy souborů nebo novější atributy souborů, jsou uvedeny v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
WinWord.exe11.0.803212,149,52022. Června 200600: 34
Další poznámky:
 • Další informace o instalaci opravy hotfix naleznete v souboru Readme.txt, který je součástí balíčku opravy hotfix.
 • Další informace o terminologii společnost Microsoft používá pro software, který je opraven po jeho vydání klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 921648 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfield kbtoolbar kbattachments kbemail kbprint kberrmsg kbbug kbfix kbqfe kbhotfixrollup kboffice2003presp3fix kbhotfixserver KB921648 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:921648

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com