Microsoft Dynamics crm 3.0 hızlı kampanya maddelerini aramak için Gelişmiş Bul özelliğini kullandığınızda hata iletisi: "kök öğesi eksik"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 921890
Bu makalede açıklanan düzeltme, Microsoft Dynamics crm Japonca sürümünü veya Çince sürümü, Microsoft Dynamics crm için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics crm 3.0 hızlı kampanya maddelerini aramak için Gelişmiş Bul özelliğini kullandığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Sunucu hatası

Kök öğesi yok.
Ayrıca, uygulama günlüğüne aşağıdaki hata iletisini bulun:
[XmlException: kök öğesi yok.] System.Xml.XmlTextReader.Read() +876 Microsoft.Crm.Web.Controls.Lookup.LookupDataPage.RenderResults(String resultsXml) +112 Microsoft.Crm.Web.Controls.Lookup.LookupDataPage.RenderLookupData() +55 _ASP.lookupdata_aspx.__Render__control1 (__output HtmlTextWriter, Denetim parameterContainer) +175 System.Web.UI.Control.RenderChildren(HtmlTextWriter writer) +27 System.Web.UI.Control.Render(HtmlTextWriter writer) + 7 System.Web.UI.Control.RenderControl(HtmlTextWriter writer) +243 System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +1926

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics crm 3.0 güncelleştirme paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815 Microsoft Dynamics crm 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283 Microsoft Business Solutions crm yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 921890 - Last Review: 29 Kasım 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kberrmsg kbbug kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate kbmt KB921890 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 921890

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com