Карта мережі у Windows Vista не відображення комп'ютерів, які працюють під керуванням Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 922120 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Коли ви запустите карта мережі на комп'ютері під керуванням Windows Vista комп'ютери, які працюють під керуванням Windows XP не з'являються в мережі Діаграма.

Примітка. У цій статті описується оновлення, яке зробить 32-розрядної версії Windows XP комп'ютери з'являються у карті мережі, на комп'ютерах під керуванням Windows Vista. Для Додаткові відомості про настроювання або усунення мережі між Windows Vista та Windows XP, перегляньте в "Додаткові відомості"розділ.

причина

Ця проблема виникає, якщо виявлення топології канального рівня (LLTD) Відповідач компонент не інстальовано Windows XP, на комп’ютер-зразок.

Карта мережі у Windows Vista робить схем мережі з в зв'язки між мережні пристрої, які можуть бути використані для виправлення неполадок проблеми зв'язок "один-до-одного". Карта мережі використовує протокол discovery, називається посилання-шар Топологія Discovery (LLTD) що запитів інших пристроїв у мережі визначити спосіб упорядкування мережі.

Windows Vista включає в компоненти програмного забезпечення, які реалізують протокол LLTD. Для інших пристроїв у для відображення на карті мережі, вони повинні дозволити відкриття протоколу, який можна відповідати на запити зіставлення з Windows Vista, на комп’ютер-зразок.

Розв'язанн

Відомості про оновлення

У Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити відповідач відображення топології канального рівня (LLTD).

Для отримання додаткових відомостей про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.

Виправлення для Windows XP із пакетом оновлень 3 (SP3)

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте виправлення, описане в у цьому розділі. Виправлення інсталює компонент LLTD відповідач на Windows XP комп'ютери.

Виправлення доступне з Microsoft. Однак, застосовувати лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, у яких виникає вказана проблема.

Якщо виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення доступне" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, надішліть запит до служба підтримки клієнтів корпорації Майкрософт та підтримки, щоб отримати ці виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит на обслуговування. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткову підтримку питання і проблеми, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Щоб отримати повний список номерів телефонів Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів або створити окремий запит на обслуговування відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. Форма "Виправлення доступне" відображає мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що поточні виправлення недоступна для цієї мови.

Необхідні умови

Щоб застосувати це виправлення, ви повинні мати Windows XP SP3, встановлена на комп'ютері з 32-розрядні.

Необхідність перезавантаження

Після інсталяції цього виправлення, необхідно перезавантажити комп’ютер-зразок.

Відомості про заміну оновлення

Це виправлення не замінює жодних інших виправлень.

Відомості про файли

Англійська версія цього виправлення має атрибути файлу (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Значення дати й часу для цих файлів перераховані в всесвітній координований Вільний час (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, перераховуються в місцевий Вільний час. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати в часовий пояс у вкладці на Дата і Вільний час елемент панелі керування.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДатаВільний часПлатформаПотрібний пакет оновлень
Rspndr.exe5.1.2600.561110,75229 Травня 200812:04на базі x86-процесорівSP3
Rspndr.sys5.1.2600.561162,84829 Травня 200812:04на базі x86-процесорівSP3

Стан

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Додаткові відомості

Для отримання додаткових відомостей про настроювання або для виправлення неполадок мережі між Windows Vista та Windows XP, відвідайте на такі веб-сайти Майкрософт.

Виправлення неполадок мережного підключення

до Інтернета

Windows Vista мереж

http://windowshelp.Microsoft.com/Windows/EN-US/Networking.mspx

Файлів і принтерів у Windows Vista

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb727037.aspx

Як надати спільний доступ і щоб настроїти дозволи для папок і файлів за допомогою Windows XP

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb456988.aspx
Щоб отримати додаткові відомості про термінологію оновлення програмного забезпечення, клацніть на Номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт
Якщо ресурси, які перераховані в цьому розділі не допомагає усунути проблему, або якщо ви відчуваєте симптоми, які відрізняються з тих, що описані в цій статті пошук знань Microsoft База для отримання додаткової інформації. Пошук у базі знань Майкрософт, відвідайте на нижче веб-сайті Microsoft:
http://support.Microsoft.com
Далі, введіть текст отриманого протокол IMAP про помилку або на Опис проблеми в полі пошуку.

Примітка. Якщо проблему не усунуто, на жаль цей вміст є не в змозі допомогти вам будь-які подальші. Таким чином, ви можете попросити кого-небудь для допомога, або ви, можливо, захочете відвідати такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus

Властивості

Номер статті: 922120 - Востаннє переглянуто: 7 червня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbautohotfix kbresolve kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbqfe kbmt KB922120 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 922120

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com