Chybová zpráva při pokusu o obnovení dat z účtu člena domény po uložení nového certifikátu správce domény Groove: "Certifikát není platný"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 922140 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o obnovení dat, který je přidružen k účtu člena domény nedostupný po uložení nového certifikátu Groove Enterprise Management Server nebo Microsoft Office Groove Server Manager může zobrazit následující chybová zpráva:
Certifikát není platný.

Další informace

Při odesílání nové přístupové heslo nebo certifikát obnovy dat na server správce domény Groove nebo provést jiné aktualizace zásad serveru klientský počítač musí připojit k serveru přijímat tyto změny.

Pokud má účet není přihlášen a úspěšně inicioval připojení k serveru správce domény Groove od nahrazen certifikát, nemůžete použít nový certifikát obnovit data z tohoto účtu. Protože certifikát vnímat jako neplatný, obdržíte chybovou zprávu, která je uvedena v "příznaky".

I když nejsou žádné potíže se sítí a všichni uživatelé vždy přihlášeni k Groove, Vyrovnávání zatížení sítě může stále způsobit prodlevy vydrží několik hodin mezi aktualizace na serveru a aktualizace v klientském počítači. Účet je offline z důvodu absence uživatele nebo z důvodu nedostatku přístup k síti, může být mnohem starší informace klienta. Chcete-li tento problém vyřešit, zachovat dokud opravdu všechny členy jste obdrželi jejich staré certifikáty.

Vlastnosti

ID článku: 922140 - Poslední aktualizace: 5. února 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Groove Enterprise Management Server 3.1
  • Groove Enterprise Management Server 3.0
  • Groove Enterprise Management Server 2.5
  • Groove Hosted Management Services 3.1
  • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
  • Microsoft Office Groove Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB922140 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:922140

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com