Groove etki alanı yöneticisine yeni bir sertifika yükleyin, sonra bir etki alanı üyesi hesaptan veri kurtarmaya çalıştığınızda hata iletisi: "Sertifika geçersiz"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 922140 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Groove Server Manager veya Groove Enterprise Management Server için yeni bir sertifika yükleme sonrasında erişilemeyen etki alanı üye hesabıyla ilişkili verileri kurtarabilmek çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Sertifika geçersiz

Daha fazla bilgi

Istemci bilgisayar, yeni bir parola ya da veri kurtarma sertifikasını Groove etki alanı yöneticisi sunucuya karşıya veya başka bir ilke güncelleştirmelerin sunucuya olun, bu değişiklikleri almak için sunucuya bağlanmanız gerekir.

Hesap oturum değil ve sertifika değiştirildi bu yana bir sunucuya Groove etki alanı yöneticisi başarıyla başlatıldı, yeni bir sertifika, bu hesaptan verileri kurtarabilmek için kullanamazsınız. Sertifika geçersiz olarak görülür, çünkü, "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini alırsınız.

Olsa bile ağ ile ilgili hiçbir sorun ve tüm kullanıcıların her zaman için Groove oturum açtığınızdan, yük dengelemesi yine de birkaç saat arasında sunucu üzerinde güncelleştirme ve istemci bilgisayarda güncelleştirme sürer. persistent bir gecikme neden olabilir. Bir hesabın kullanıcı devamsızlık nedeniyle veya ağ erişimi yetersizliği nedeniyle çevrimdışıysa, istemci bilgisi çok eski olabilir. Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bunları aldığınız tüm üyelere emin kadar eski sertifikalar korur.

Özellikler

Makale numarası: 922140 - Last Review: 5 Şubat 2008 Salı - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Groove Enterprise Management Server 3.1
  • Groove Enterprise Management Server 3.0
  • Groove Enterprise Management Server 2.5
  • Groove Hosted Management Services 3.1
  • Microsoft Office Groove Server 2007 Manager
  • Microsoft Office Groove Server 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB922140 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:922140

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com