Chybová zpráva při pokusu o stažení souboru pomocí službu inteligentního přenosu na pozadí: "stažení souboru obsahu se nezdařilo."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 922330 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o stažení souboru pomocí služby inteligentního přenosu na pozadí (BITS), úspěšní. Navíc se v protokolu aplikací zaznamenána následující chybová zpráva:
Typ události: Chyba
Zdroj události: Windows Server Update Services
Kategorie události: (2)
ID události: 364
Datum:datum
Čas:čas
Uživatel: není k dispozici
Počítač:Název_serveru
Popis: Stažení obsahu souboru se nezdařilo. Důvod: Server nepodporuje potřebný protokol HTTP. Služba inteligentního přenosu na pozadí (BITS) požaduje, aby server podporoval protokolové záhlaví Range.
Konkrétně tomuto problému dochází, pokud se pokusíte provést jednu nebo obě následující akce:
 • Schválíte aktualizaci v aplikaci Microsoft Windows Server Update Services (WSUS). V takovém případě se spouští proces stahování. Avšak stahování není úspěšná. Objeví se červené x přes aktualizace.
 • Pokusíte se stáhnout soubor Mssecure.cab pro nástroj Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) Management Pack pro Microsoft Operations Manager (MOM) 2005.

Příčina

K tomuto problému může dojít, jestliže je počítač za branou firewall nebo přes proxy server. K tomuto problému dochází, pokud platí jedna z následujících podmínek:
 • Prostředí serveru proxy server nepodporuje funkce rozsah požadavku protokolu HTTP 1.1.
 • Za zařízením brány firewall SonicWALL a Povolit požadavek HTTP-rozsah bajtů s AV brány zařízení není povoleno nastavení.
Při kopírování souboru pomocí BITŮ v režimu na pozadí, je soubor zkopírován do několika malých částí. Chcete-li provést tento druh operace kopírování, služba BITS používá záhlaví HTTP 1.1 Content-Range. Pokud jste připojeni prostřednictvím proxy serveru nebo za bránou firewall, který odebere tuto hlavičku, operace kopírování souboru se nezdaří.

Poznámka: Při BITŮ zkopíruje soubory v režimu popředí, nepoužívá BITŮ toto záhlaví.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod, podle vaší situace.

Metoda 1: Proxy server nepodporuje požadavků range protokolu HTTP 1.1

Upravte nastavení serveru proxy pro podporu požadavků range protokolu HTTP 1.1. Pokud server proxy tímto způsobem nelze upravovat, konfigurujte BITŮ pro práci v režimu v popředí. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, zadejte jeden z následujících příkazů a klepněte na tlačítko OK.

  Pokud používáte službu WSUS 2.0 databázi MSDE nebo WMSDE, která byla vytvořena ve výchozí instalaci služby WSUS, zadejte následující příkaz:
  %ProgramFiles%\Update Services\tools\osql\osql.exe -S %Computername%\WSUS -E -b - n -Q "použití SUSDB aktualizace tbConfigurationC set BitsDownloadPriorityForeground = 1
  Pokud jste nakonfigurovali službu WSUS 2.0 použít existující instalace Microsoft SQL Server, zadejte následující příkaz:
  %ProgramFiles%\Update Services\tools\osql\osql.exe"-S % Computername % -E -b -n -Q" použití SUSDB aktualizace tbConfigurationC set BitsDownloadPriorityForeground = 1
  Pokud používáte službu WSUS 3.0 s interní databáze systému Windows, který byl vytvořen ve výchozí instalaci služby WSUS, zadejte následující příkaz:
  %ProgramFiles%\Update Services\Setup\ExecuteSQL.exe -S %Computername%\MICROSOFT##SSEE -d "susdb" -Q "aktualizace tbConfigurationC set BitsDownloadPriorityForeground = 1
  Pokud jste nakonfigurovali službu WSUS 3.0 použít existující instalaci serveru SQL Server, zadejte následující příkaz:
  %ProgramFiles%\Update Services\Setup\ExecuteSQL.exe -S % Computername % -d "susdb" -Q "aktualizace tbConfigurationC set BitsDownloadPriorityForeground = 1
 2. Restartování služby Update Services. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ Services.msca klepněte na tlačítko OK.
  2. V Služby Dialogové okno, klepněte pravým tlačítkem myši Aktualizace službya klepněte na tlačítko Restartovat.

Metoda 2: Není povoleno nastavení "Povolit Byte-Range protokolu HTTP žádost brána AV"

Klepnutím vyberte Povolit požadavek HTTP-rozsah bajtů s AV brány Zaškrtněte políčko Vnitřní nastavení stránka SonicWALL konfigurační nástroj. Další informace o tom, jak změnit funkce Brána firewall SonicWALL obraťte se na podporu SonicWALL. Chcete-li to provést, naleznete na webu SonicWALL společnosti:
: http://www.SonicWALL.com/support
Společnost Microsoft poskytuje informací o technické podpory. Tyto kontaktní informace mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost kontaktních informací jiných výrobců.

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, předpokládanou ani týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 922330 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Operations Manager 2005 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server Update Services 2.0
 • Microsoft Windows Server Update Services 3.0
Klíčová slova: 
kbeventlog kbprb kbtshoot kbmt KB922330 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:922330

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com