מוצגת בקשה להפעיל מחדש את המחשב לאחר החלת תיקון חם, גם אם HotPatching זמין

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 922612 - View products that this article applies to.
המידע והפתרון המוצגים במסמך זה, מייצגים את תפיסתה הנוכחית של חברת Microsoft לגבי בעיות אלה נכון למועד הפרסום. פתרון זה זמין באמצעות Microsoft או באמצעות ספק חיצוני. Microsoft אינה ממליצה באופן ספציפי על ספק חיצוני או פתרון חיצוני כלשהם שמאמר זה עשוי לתאר. ייתכן שקיימים גם ספקים חיצוניים או פתרונות חיצוניים אחרים שמאמר זה אינו מתאר. מאחר ש-Microsoft חייבת להגיב לתנאי השוק המשתנים, אין לפרש מידע זה כמחויבות מצד Microsoft.? Microsoft אינה יכולה להבטיח או לאשר את הדיוק של כל מידע או פתרון המוצגים על-ידי Microsoft או על-ידי כל ספק חיצוני אחר הנזכר במאמר.

Microsoft אינה רואה את עצמה כאחראית לדבר, והיא גם דוחה מצגים, הצהרות אחריות ותנאים כלשהם, בין מפורשים, בין משתמעים ובין סטטוטוריים. אלה כוללים, אך אינם מוגבלים, למצגים, להצהרות אחריות או לתנאים באשר לגבי זכויות קניין, אי-הפרה, מצב שביעות רצון, סחירות והתאמה למטרה מסוימת ביחס לכל שירות, פתרון, מוצר או כל חומר או מידע אחר. Microsoft אינה מחויבת בשום מקרה לפתרון חיצוני כלשהו הנזכר במאמר זה.
הרחב הכל | כווץ הכל

מבוא

כאשר HotPatching זמין בשרת, אינך חייב להפעיל מחדש את המחשב לאחר החלת עדכון אבטחה התומך ב-HotPatching. עם זאת, Microsoft זיהתה בעיות תאימות של HotPatching עם מספר יישומים.

מידע נוסף

Microsoft זיהתה בעיות תאימות של HotPatching עם התוכניות הבאות:
 • Proventia Desktop Agent
 • Bull Guard Suite v6
יישומי אבטחה אלה מאפשרים שימוש ב-HotPatching עם קבצים בינאריים במצב משתמש. בנוסף, קרוב לוודאי כי תיתקל בבעיות תאימות של HotPatching עם תוכנות מסוימות של Internet Security System? (ISS).

כברירת מחדל, HotPatching אינו מופעל בחבילות מסוימות. באפשרותך להחליט להתקין חבילות אלה באמצעות HotPatching, בהתאם לתוכניות הפועלות במחשבים בארגון שלך. לקבלת מידע נוסף אודות אופן ההתקנה של חבילות מותאמות HotPatching, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
897341 כיצד להשתמש ב-HotPatching לשם התקנת עדכוני אבטחה עבור Windows Server 2003 Service Pack 1 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)


מוצרי ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על-ידי חברות שאינן תלויות ב-Microsoft.? חברת Microsoft אינה מעניקה אחריות, בין במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 922612 - Last Review: יום שני 06 אפריל 2009 - Revision: 2.7
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1, הפועל עם:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
מילות מפתח 
kbmbsmigrate kbprb kbexpertiseadvanced kbsecurity kbwinxppresp2fix kbbug kbfix KB922612

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com