Anında Düzeltme etkinleştirilmiş olsa da bir düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız isteniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 922612 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu belgedeki bilgiler ve sunulan çözüm, Microsoft Corporation'ın bu sorunlar konusunda yayımlanma tarihindeki görüşünü belirtir. Bu çözüm, Microsoft veya bir üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla edinilebilir. Microsoft, bu makalede açıklanan belirli bir üçüncü taraf sağlayıcıyı veya üçüncü taraf çözümü önermemektedir. Bu makalede açıklanmayan başka üçüncü taraf sağlayıcılar veya üçüncü taraf çözümler de olabilir. Microsoft değişen pazar koşullarına yanıt vermek zorunda olduğu için, bu bilgiler Microsoft'un yürüttüğü çalışmalar olarak yorumlanmalıdır. Microsoft, kendisi veya burada belirtilen bir üçüncü taraf sağlayıcı tarafından sunulan bilgilerin veya çözümlerin tutarlılığını garanti etmez ve desteklemez.

Microsoft, tüm temsiller, garantiler ve koşullarla ilgili olarak açık, zımni veya mevzuatla ilgili garanti vermez. Belirli bir hizmet, ürün veya diğer malzemeler ya da bilgiler için unvan, kurala uygunluk, tatmin edici koşul, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk da dahil, ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla hiçbir gösterim, garanti veya koşul garanti edilmez. Bu makalede belirtilen üçüncü taraf çözümlerden Microsoft hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bir sunucuda Anında Düzeltme etkinleştirildiğinde, Anında Düzeltme desteği bulunan bir güvenlik güncelleştirmesi uygulandıktan sonra bilgisayarın yeniden başlatılmaması gerekir. Ancak, Microsoft birkaç uygulamada Anında Düzeltme uyumluluğu sorunları belirlemiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft, aşağıdaki programlarda Anında Düzeltme uyumluluğu sorunları belirlemiştir:
 • Proventia Desktop Agent
 • Bull Guard Suite v6
Bu güvenlik uygulamaları, kullanıcı modu ikili dosyalarıyla Anında Düzeltme kullanılmasına olanak vermez. Ayrıca, Internet Security System (ISS) tarafından geliştirilen bazı yazılımlarda Anında Düzeltme uyumluluk sorunları yaşayabilirsiniz.

Varsayılan olarak, bazı paketlerde Anında Düzeltme etkinleştirilmemiştir. Kuruluşunuzdaki bilgisayarlarda çalışan programlara bağlı olarak, bu paketleri Anında Düzeltme kullanarak yükleyip yüklemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Anında Düzeltme'nin etkinleştirilmiş olduğu paketleri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
897341 Windows Server 2003 Service Pack 1 güvenlik güncelleştirmelerini Anında Düzeltme kullanarak yükleme (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)


Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği ile ilgili örtük veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 922612 - Last Review: 8 Nisan 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmbsmigrate kbprb kbexpertiseadvanced kbsecurity kbwinxppresp2fix kbbug kbfix KB922612

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com