Při pokusu o změnu offline address list server z Exchange Server 2007 Exchange Server 2003 zobrazí chybová zpráva: "cílový server nemůže podporovat OAB"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 922817 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o změnu offline address list server z Microsoft Exchange Server 2007 Microsoft Exchange Server 2003 zobrazí následující chybová zpráva:
Cílový server nemůže podporovat OAB OAB Name od povolení verze 4. Zakázat generování verze 4 nebo před pokračováním instalace KB 922817 na cílovém serveru.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Exchange 2007 Management Console zabrání přesunutí offline address list server z Exchange Server 2007 Exchange Server 2003 správce. To platí, pokud na serveru Exchange 2003 není nainstalována oprava hotfix popsaná v tomto článku.

Další informace

Správce systému Exchange 2003 nelze použít ke správě serverů Exchange 2007. Přesunout offline address list server pomocí správce systému Exchange 2003 server Exchange 2003 se stane offline address list server. Proces OABGen na serveru Exchange 2003 není generování seznamu adres pro režim offline.

Řešení

Vyřešit tento problém, nainstalujte následující opravu hotfix na offline address list server se systémem 2003 Exchange Server. Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the Exchange2003-KB922817-x86-ENU.exe package now.

Informace o opravě hotfix

Datum vydání: Leden 15, 2007

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Požadavky

Vzhledem k závislostem souborů vyžaduje tato oprava hotfix nainstalována na serveru Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2.Další informace o získání nejnovějších aktualizací Service Pack pro Exchange Server 2003 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
836993Získání nejnovějších aktualizací Service Pack pro Exchange Server 2003

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat. Následující služby jsou však automaticky restartována při použití této opravy hotfix:
  • Microsoft Exchange System Attendant
  • Microsoft Exchange Information Store
  • MTA serveru Microsoft Exchange

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Madmsg.dll6.5.7652.11,348,09621. Listopadu 200619: 04X86
Oabgen.dll6.5.7652.1117,76021. Listopadu 200617: 32X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 922817 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbexpertiseinter kbqfe KB922817 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:922817

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com