Düzeltme: BIR Visual J# .NET uygulama düzgün aynı sınıfa farklı sürümlerini Visual J# .NET yeniden dağıtılabilir Paketi 2.0 çalıştıran bir bilgisayarda farklı derlemeler gelen yüklenmeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 922969 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir Visual J# .NET uygulama doğru aynı sınıfa farklı sürümlerini Microsoft Visual J# .NET yeniden dağıtılabilir Paketi 2.0 çalıştıran bir bilgisayarda farklı derlemeler gelen yüklenmeyebilir.

Bir Microsoft Visual J# içinde aşağıdaki senaryoyu düşünün .NET uygulaması:
  • Visual J# .NET sınıf, belirli bir derlemesinden yüklenemedi Java.Lang.Class.forName yöntemini kullanın.
  • Aynı sınıfı farklı bir sürümünü, farklı bir derleme yüklenemedi.
Bu senaryoda, aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz:
  • Microsoft .NET Framework 1.1 kullanıyorsanız, yalnızca uygulama her zaman yükler sınıfı ilk sürümü.
  • Microsoft .NET Framework 2.0 kullanıyorsanız, uygulamanın sınıfı ikinci sürümü yüklenirken RuntimeException özel durum hata iletisi alırsınız.
Bu sorun ayrıca, aşağıdaki koşullar doğruysa oluşur:
  • .NET Framework 1.1 sınıf hem de uygulama .NET Framework 2.0 sınıfında yüklenemedi Java.Lang.Class.forName yöntemini kullanın. Ancak, bu sınıflar farklı derlemeler yüklenemedi.
  • Ardından, sınıf almak için Class.FromType işlevini kullanın.
Not Bu sorun, yalnızca Visual J# .NET çalışma zamanı veya kitaplık kodu kullandığınızda oluşur.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Microsoft Visual J# .NET yeniden dağıtılabilir paketi olmalıdır sürüm 2.0, bu düzeltmeyi uygulamak için.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
vjslib.dll2.0.50727.1813,661,82413-Tem-200613: 22X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 922969 - Last Review: 15 Kasım 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual J# .NET Redistributable Package
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB922969 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:922969

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com