Při pokusu o spuštění protokolu čítačů pomocí nástroje Výstrahy a protokolování výkonu v aktualizaci Service Pack 2 může zobrazit chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 923118 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o spuštění protokolu čítačů pomocí nástroje Výstrahy a protokolování výkonu Windows XP Service Pack 2 (SP2) můžete zaznamenat některý z následujících příznaků:
 • Může se zobrazit následující chybová zpráva:
  Nebyla spuštěna LogName protokolu nebo výstrahy. Aktualizovat protokolu nebo výstrahy seznamu zobrazit aktuální stav nebo v protokolu událostí aplikace všechny chyby.
  Poznámka:LogName je název protokolu, který jste se pokusili spustit.
 • V protokolu aplikace Windows může být hlášena následující upozornění:
  ID události: 2029 služba nemohla přidat všechny čítače Název_protokolu protokolu nebo výstrahy. Protokol nebo výstraha nebude spuštěna.
 • Nový protokol čítače chybí data.
K tomuto problému dochází při použití neanglické verze systému Windows XP.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud název protokolu, který jste se pokusili spuštění obsahuje zástupné znaky. Zástupné znaky v názvech protokolu čítače není správně analyzovat podle neanglických verzích systému Windows. V tomto případě čítače nejsou přidány do protokolu.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.

Požadavky

Následující seznam obsahuje požadavky pro tuto opravu hotfix:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Smlogsvc.exe5.1.2600.295889,60022. 7. 200611: 07X86
Updspapi.dll6.2.29.0371,42412. 10. 200523: 12X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 923118 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP2
 • Microsoft Windows XP Professional SP2
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB923118 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:923118

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com