Düzeltme: HttpListenerRequest.InputStream.EndRead yöntemi, bir akışa .NET 2.0 Framework bir uygulama tarafından okunan bayt sayısını döndürmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 923145 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft .NET Framework 2.0 tabanlı uygulama tamamlamak bekleyen zaman uyumsuz okuma için beklenecek HttpListenerRequest.InputStream.EndRead yöntemini çağırır, HttpListenerRequest.InputStream.EndRead yöntemi akış okunan bayt sayısını döndürmez. Bunun yerine, okumuş bayt sayısı yanlış HttpListenerRequest.InputStream.EndRead döndürdü.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Microsoft .NET Framework 2.0 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için .NET Framework 2.0 olması gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.jscript.dll8.0.50727.184749,56821 Tem 200611: 56X86
System.dll2.0.50727.1843,022,84821 Tem 200611: 56X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

.NET Framework 2.0 düzeltmesi kaldırma

.NET Framework 2.0 düzeltmesi kaldırmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır öğesini kullanın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, appwiz.cpl yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  2. Güncelleştirmeleri göster</a0> onay kutusunu seçmek için tıklatın.
  3. Şu anda yüklü programlar listesinde Microsoft .NET Framework 2.0 altında kaldırmak istediğiniz düzeltmeyi tıklatın ve sonra da <a2>Kaldır</a2>'ı tıklatın.
Not Geri yükleme noktası Sistem Geri Yükleme'de .NET Framework 2.0 düzeltmesi kaldırmak için kullanmayın.Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
814833Windows sistem geri yükleme, Windows ınstaller düzeltme eki (.msp) dosyalarını izlemez
.NET Framework 2.0 düzeltmesi kaldırdıktan sonra Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır öğesini kullanarak geçerli sürümü onarmanız gerekir. Geçerli sürümü onardığınızda, dosyaların en son sürüme güncelleştirilmiş olduğundan emin olun.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 923145 - Last Review: 30 Ağustos 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbqfe kbhotfixserver kbpubtypekc KB923145 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:923145

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com