ID článku: 923159 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Článek popisuje ruční stažení nejnovějších aktualizací definic pro program Microsoft Windows Defender.

Další informace

Nechcete-li soubory definic pro program Windows Defender aktualizovat pomocí služby Microsoft WSUS (Windows Server Update Services), můžete je aktualizovat ručně. Zvolte příslušný postup podle toho, zda používáte 32bitovou, nebo 64bitovou verzi operačního systému Windows.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2683283
Poznámka: Další informace o tom, jak zjistit, zda počítač používá 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
827218 Jak zjistit, zda počítač používá 32bitovou nebo 64bitovou verzi operačního systému Windows

32bitové verze systému Windows

Chcete-li stáhnout soubor pro aktualizaci definic programu Windows Defender pro 32bitové verze systému Windows (určené pro platformu x86), postupujte takto:
 1. Klikněte na následující odkaz: http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=70631
 2. V dialogovém okně klikněte na položku Spustit nebo na příkaz Uložit.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2930914

  • Chcete-li soubor definic okamžitě nainstalovat, klikněte na položku Spustit.
  • Další možností je kliknout na tlačítko Uložit a uložit soubor definic do počítače. Chcete-li nainstalovat uložený soubor aktualizací definic, klikněte na tlačítko Start, pak klikněte na příkaz Spustit, vyhledejte složku, ve které je uložený soubor definic, dvakrát klikněte na soubor Mpas-fe.exe a nakonec klikněte na tlačítko OK.
 3. Po spuštění souboru definic se zobrazí dialogové okno o extrakci souboru. Dialogové okno oznamuje, že se instaluje aktualizace definic. Po zavření dialogového okna pro extrakci souborů můžete ověřit aktualizaci definic programu Windows Defender pomocí tohoto postupu:
  1. Spusťte program Windows Defender.
  2. Zkontrolujte verzi definic uvedenou v poli ve spodní části dialogového okna Domovská stránka programu Windows Defender.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2683283
Poznámka: Chcete-li soubor nainstalovat do počítače se systémem Windows Vista, klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a klikněte na příkaz Spustit jako správce.


Podnikoví zákazníci

Patříte-li mezi podnikové zákazníky, můžete k distribuci aktualizací definic programu Windows Defender použít službu WSUS (Windows Server Update Services) verze 2.0 nebo novější. Můžete však také použít přihlašovací skript uživatele a ručně nainstalovat aktualizaci definic spuštěním souboru aktualizací definic programu Windows Defender.

Soubor aktualizací definic programu Windows Defender (Mpas-fe.exe) lze spustit s přepínačem příkazového řádku -q. Tento přepínač nainstaluje aktualizaci definic v tichém režimu. Tichý režim potlačí zobrazení dialogového okna extrakce souboru definic. Zadejte například následující příkaz:
Mpas-fe.exe -q

64bitové verze systému Windows

Máte-li 64bitovou verzi systému Windows, stáhněte si soubor aktualizací definic pro program Windows Defender kliknutím na některý z následujících odkazů.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2683283
Poznámka: 64bitovou verzi programu Windows Defender lze používat jen v 64bitové verzi systému Windows. K 64bitovým verzím systému Windows patří verze pro procesory x64 a Itanium.

Chcete-li stáhnout soubor aktualizací definic programu Windows Defender pro verze x64 systému Windows, klikněte na tento odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=70632


Chcete-li stáhnout soubor aktualizací definic programu Windows Defender pro systém Windows pro počítače s procesory Itanium, klikněte na tento odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=70633

Technická podpora pro 64bitové verze systému Microsoft Windows

Pokud je ve vašem hardwaru již nainstalována verze x64 systému Windows, zajišťuje technickou podporu a pomoc pro 64bitovou verzi systému Windows výrobce hardwaru. Je to z toho důvodu, že systém Windows XP x64 byl součástí dodaného hardwaru. Výrobce hardwaru mohl upravit instalaci systému Windows x64 pomocí jedinečných součástí. Mohl například zahrnout specifické ovladače zařízení a volitelná nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Společnost Microsoft bude přiměřeně nápomocna v případě, že potřebujete technickou pomoc s vydáním systému Windows x64. Pravděpodobně byste se však měli obrátit přímo na výrobce hardwaru. Výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval do hardwaru. Pokud jste zakoupili 64bitovou edici systému Windows samostatně, například 64bitovou edici systému Windows Server 2003, poskytne technickou podporu společnost Microsoft.


Informace o systému Windows XP Professional x64 Edition naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft: http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/windows-help?os=winxp#windows=windows-xp

Informace o verzích x64 systému Windows Server 2003 naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft: http://support.microsoft.com/windowsserver2003x64

Informace o 64bitových verzích systému Windows 7 naleznete na stránce 32 a 64bitové systémy Windows: nejčastější dotazy

Další zdroje informací

Informace o řešení problémů, které mohou nastat u definic programu Windows Defender, naleznete v článku Postup při řešení potíží s aktualizacemi definic programu Windows Defender.

Vlastnosti

ID článku: 923159 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2014 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Defender
Klíčová slova: 
kbdefenderrtwswept kbtshoot KB923159

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com