Номер статті: 923159 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Докладні відомості про виправлення неполадок і навчальні ресурси для малих підприємств див. на сайті Підтримка для малого бізнесу.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВСТУП

У цій статті описано, як уручну завантажити останні оновлення визначення для технології Microsoft Windows Defender

Додаткові відомості

Якщо для оновлення файлів визначення програми Windows Defender не потрібно використовувати служби Microsoft Windows Server Update Services (WSUS), можна оновити визначення вручну. Залежно від того, яку версію ОС Windows інстальовано (32- або 64-розрядну), виконайте наведені нижче дії.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Щоб визначити, яку версію ОС Windows інстальовано на комп'ютері (32- або 64-розрядну), клацніть номер статті бази знань Microsoft:
827218 Визначення версії операційної системи Windows (32- чи 64-розрядна), під керуванням якої працює комп’ютер

32-розрядна версія ОС Windows.

Щоб завантажити файл оновлень визначень програми Windows Defender для 32-розрядної (на базі процесорів x86) версії ОС Windows, виконайте наведені нижче дії.
 1. Виберіть таке посилання: http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=70631
 2. У діалоговому вікні завантаження виберіть команду Виконати або Зберегти.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2804932

  • Виберіть команду Запустити, щоб негайно інсталювати файл визначень.
  • Або виберіть команду Зберегти, щоб зберегти файл визначень на комп’ютері. Щоб інсталювати збережений файл визначень, натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Виконати, знайдіть папку, в якій збережено файл визначення, двічі клацніть файл Mpas-fe.exe і натисніть кнопку ОК.
 3. Після запуску файлу визначення відображається діалогове вікно видобування файлу. Поява діалогового вікна свідчить про те, що оновлення визначень інсталюється. Щоб перевірити оновлення визначень програми Windows Defender, після закриття діалогового вікна видобування виконайте наведені нижче дії.
  1. Запустіть програму Windows Defender.
  2. Перевірте версію визначень, вказану в полі в нижній частині діалогового вікна Домашня сторінка Windows Defender.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Щоб інсталювати файл на комп’ютер під керуванням ОС Windows Vista, клацніть його правою кнопкою миші, а потім виберіть пункт Запуск із правами адміністратора.


Корпоративним клієнтам

Якщо ви – корпоративний клієнт, для розповсюдження оновлень визначень програми Windows Defender вам слід скористатися службами Windows Server Update Services (WSUS) версії 2.0 або пізнішої. Однак, щоб інсталювати оновлення визначень вручну за допомогою запуску файлу оновлення визначень програми Windows Defender, також можна скористатися користувацьким сценарієм входу.

Файл оновлення визначення Windows Defender (Mpas-fe.exe) може використовувати параметр командного рядка -q. Цей параметр інсталює оновлення визначення в тихому режимі. Тихий режим блокує відображення діалогового вікна видобування файлу оновлення. Наприклад, введіть таку команду:
Mpas-fe.exe -q.

64-розрядна версія ОС Windows.

Якщо комп’ютер працює під керуванням 64-розрядної версії ОС Windows, завантажте файл визначення програми Windows Defender, перейшовши за одним із наведених нижче посилань.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Щоб запустити 64-розрядну версію програми Windows Defender, комп’ютер має працювати під керуванням 64-розрядної версії ОС Windows. 64-розрядні версії Windows включають системи на базі x64 та на базі Itanium.

Щоб завантажити файл оновлення визначення Windows Defender для x64-розрядних версій Windows, виберіть це посилання:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=70632


Щоб завантажити файл оновлення визначень програми Windows Defender для ОС Windows для комп’ютерів на базі процесорів Itanium, перейдіть за таким посиланням:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=70633

Технічна підтримка ОС Microsoft Windows для комп’ютерів на базі x64-процесорів.

Якщо ви придбали комп’ютер на базі x64-процесорів з інстальованою ОС Microsoft Windows, технічну підтримку та допомогу для таких версій Microsoft Windows надає виробник обладнання. У цьому випадку підставою є постачання випусків Windows x64 у складі придбаного обладнання. Виробник обладнання може долучити до інсталяційного пакета Windows x64 унікальні компоненти. Такими компонентами можуть бути особливі драйвери пристроїв або додаткові настройки, призначені для підвищення продуктивності обладнання. За потреби корпорація Майкрософт надаватиме доцільну технічну допомогу для версії Windows x64. Проте вам може знадобитися звернутися безпосередньо до виробника устаткування. Найбільш кваліфіковану підтримку із програмного забезпечення надасть виробник, який інсталював його в обладнанні. Якщо ви придбали продукт ОС Windows x64, наприклад окремий випуск Microsoft Windows Server 2003 x64, зверніться за технічною підтримкою до корпорації Майкрософт.


Докладні відомості про ОС Windows XP Professional x64 див. на веб-сайті Microsoft за адресою: http://windows.microsoft.com/uk-ua/windows/help/windows-xp

Докладні відомості про версії ОС Windows Server 2003 для комп’ютерів на базі x64-процесорів див. на такому веб-сайті Microsoft: http://support.microsoft.com/windowsserver2003x64

Докладні відомості про 64-розрядні версії ОС Windows 7 див. на сайті 32- та 64-розрядна версії ОС Windows: запитання й відповіді

Додаткові ресурси

Докладні відомості про вирішення проблем, що можуть виникнути під час роботи з визначеннями програми Windows Defender див. у розділі Виправлення неполадок з оновленням визначень програми Windows Defender.

Властивості

Номер статті: 923159 - Востаннє переглянуто: 29 січня 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Windows Defender
Ключові слова: 
kbdefenderrtwswept kbtshoot KB923159

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com