Chybová zpráva při použití zobrazení Průzkumníka v knihovně dokumentů ve službě Windows SharePoint Services 3.0: "došlo k neočekávané chybě" nebo "Zobrazení Průzkumníka vyžaduje aplikaci Internet Explorer 5.0 nebo vyšší a webové složky"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 923174 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při práci v knihovně dokumentů na webu na Web služby Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 objevit jeden nebo více následujících příznaků:
  • Zobrazení změníte zobrazení všechny dokumenty na zobrazení Průzkumníka. Pak zkuste vytvořit novou podsložku v knihovně dokumentů. Zobrazí se následující chybová zpráva:
    Došlo k neočekávané chybě.
    Tato chybová zpráva, ačkoli byl úspěšně vytvořen další podsložky v knihovně dokumentů.
  • Procházení podsložku v knihovně dokumentů. Pak se pokusíte změnit zobrazení ze zobrazení všechny dokumenty k zobrazení Průzkumníka. Zobrazení se nezmění na zobrazení Průzkumníka. Namísto toho se zobrazí následující chybová zpráva:
    Zobrazení Průzkumníka vyžaduje aplikaci Internet Explorer 5.0 nebo vyšší a webové složky.

Příčina

Chybová zpráva "Zobrazení Průzkumníka vyžaduje aplikaci Internet Explorer 5.0 nebo vyšší a webové složky" má několik různých příčin. Jednou z příčin chybové zprávy, které jsou uvedeny v části "Příznaky" je, že adresu URL, která představuje cestu ke složce obsahuje více než 260 znaků. Maximální délku adresy URL v aplikaci Windows SharePoint Services 3.0 je 260 znaků.

Jak potíže obejít

Chcete-li toto chování obejít, použijte kratší názvy složek.

Další informace

Adresy URL v aplikaci Windows SharePoint Services 3.0, musí mít relativní cesty webu 260 znaků nebo méně.

Poznámka: Relativní cesty webu zahrnuje vše, co následuje kořenu webu v cestě.

Kromě toho nelze mít jakýkoli název jednoho souboru nebo název složky, která je více než 128 znaků v adrese URL.

Vlastnosti

ID článku: 923174 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kberrmsg kbexpertiseinter kbtshoot kbprb vkbportal226 kbmt KB923174 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:923174

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com