Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro System Center Data Protection Manager 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 923706 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Microsoft System Center Data Protection Manager (DPM) 2006 opravy jsou distribuovány v aktualizacích service Pack. Aktualizace Service Pack zajišťují změny produktu podle aktuálních požadavků a vývoje. Aktualizace Service Pack může také obsahovat aktualizace, nástroje pro správu systému, ovladače a další součásti. Uvedené programy jsou vhodným způsobem sbaleny za účelem snadného stažení.

Aktualizace Service Pack jsou kumulativní. Každá nová aktualizace service pack obsahuje všechny opravy zahrnuté v předchozích aktualizacích service Pack, společně s nové opravy. Před instalací poslední aktualizace Service Pack není nutné instalovat předchozí aktualizaci.

Úvod

Tento článek popisuje, jak získat aktualizaci Service Pack 1 (SP1) pro data Protection Manager 2006 a poskytuje souhrnné funkce.

Další informace

Data Protection Manager 2006 Service Pack 1

Datum vydání: 23. října 2006

Data Protection Manager 2006 Service Pack 1 (SP1) pomáhá chránit další druhy souborových serverů. Kromě toho poskytuje tato aktualizace Service pack rozhraní konfigurovat výběru Microsoft Update. Tato aktualizace Service pack zahrnuje také aktualizace, které byly dříve vydány jako jednotlivé opravy hotfix společně s mnoha jiných aktualizací softwaru.

Souhrnné funkce Data Protection Manager SP1 2006

Data Protection Manager 2006 SP1 zahrnuje následující funkce.
 • Podpora pro x 64 souborové servery

  DPM 2006 SP1 můžete použít k ochraně počítačů 64 x. Tyto jsou počítače se systémem použít rozšířené x 86 64bitovými procesory instrukční sadu.
 • Podpora souboru clustery serverů

  V DPM 2006 SP1 můžete nainstalovat soubor agent na serveru, který je členem serverového clusteru. Proto můžete chránit všechny sdílené položky nebo svazky, které jsou aktuálně hostitelem fyzického uzlu, na kterém je nainstalován agent.
 • Podpora serverů povolen Single Instance Store SIS

  DPM 2006 SP1 nainstaluje filtru povolení 2006 DPM chránit servery, které mají povoleno SIS svazky.
 • Podpora pro Microsoft

  Při instalaci aktualizace SP1 DPM 2006, můžete opt do služba Microsoft Update. Tato služba Microsoft poskytuje požadované aktualizace z katalogu aktualizací.
Další informace o nové funkce Data Protection Manager 2006 SP1 naleznete na následujícím webu:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=71313

Jak získat data Protection Manager 2006

Získat data Protection Manager 2006, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=76011

Vlastnosti

ID článku: 923706 - Poslední aktualizace: 23. října 2006 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft System Center Data Protection Manager 2006
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbfix kbbug kbinfo KB923706 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:923706

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com