System Center veri koruma Yöneticisi 2006 için en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 923706 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft System Center veri koruma Yöneticisi (DPM) 2006 düzeltmeleri hizmet paketlerinde dağıtılır. Hizmet paketleri ürünü güncel tutar. Hizmet paketleri, güncelleştirmeler, sistem yönetim araçları, sürücüler ve ek bileşenler de içerebilir. Bunlar kolay karşıdan yükleme için uygun şekilde paketlenmiştir.

Hizmet paketleri birikimlidir. Her yeni hizmet paketinin içerdiği yeni düzeltmelerle birlikte önceki hizmet paketlerindeki tüm düzeltmeleri içerir. En son hizmet paketini yüklemeden önce önceki bir servis paketini yüklemenize gerek yoktur.

Giriş

Bu makalede, veri koruma Yöneticisi 2006 Service Pack 1 (SP1) nasıl elde edileceği anlatılır ve bir Özet özelliği sağlar.

Daha fazla bilgi

Veri Koruma Yöneticisi 2006 Service Pack 1

Yayım Tarihi: 23 Ekim 2006

Veri Koruma Yöneticisi 2006 Service Pack 1 (SP1), dosya sunucuları daha fazla türde korumanıza yardımcı olur. Ayrıca, bu hizmet paketi, Microsoft Update seçim yapılandırmak için bir arabirim sağlar. Ayrıca, bu hizmet paketi ile birlikte birçok başka bir yazılım güncelleştirmesinin bağımsız düzeltmeler olarak daha önce yayımlanan güncelleştirmelerin içerir.

Veri Koruma Yöneticisi 2006 SP1 özelliği özeti

Veri Koruma Yöneticisi 2006 SP1, aşağıdaki özellikleri içerir.
 • X 64 tabanlı dosya sunucularına desteği

  DPM 2006 SP1 korunmasına yardımcı olmak için kullanabileceğiniz x 64 tabanlı bilgisayarlar. Bunlar, genişletilmiş x 86 kullanan 64-bit işlemciler çalıştıran bilgisayarlara yönerge kümesini.
 • Kümelenmiş dosya sunucuları için destek

  DPM 2006 SP1'de, sunucu kümesinin üyesi olduğu bir sunucuda dosya Aracısı yükleyebilirsiniz. Bu nedenle, tüm paylaşımların veya şu anda aracının yüklü olduğu fiziksel düğümünde barındırılan birimlerde korunmasını sağlayabilirsiniz.
 • Tek Örnek Depolama (SIS) etkinleştirilmiş sunucu desteği

  DPM 2006 SP1 DPM SIS etkin birimler sunucuları korumak 2006 etkinleştirmek için bir süzgeç yükler.
 • Microsoft Update için destek

  DPM 2006 SP1'i yüklediğinizde Microsoft Update hizmetini kabul. Microsoft bu hizmet, Microsoft Update Kataloğu'ndan gerekli güncelleştirmeleri sunar.
Veri Koruma Yöneticisi 2006 SP1'deki yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=71313

Veri Koruma Yöneticisi 2006 SP1'i edinme

Veri Koruma Yöneticisi 2006 SP1'i edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=76011

Özellikler

Makale numarası: 923706 - Last Review: 23 Ekim 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft System Center Data Protection Manager 2006
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbfix kbbug kbinfo KB923706 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:923706

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com