ID článku: 923737 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko
Keď obnovíte pôvodné nastavenie programu Internet Explorer, vráti sa do stavu, v akom sa nachádzalo pri prvej inštalácii programu Internet Explorer do počítača. Môže to byť užitočné pri riešení problémov, ktoré môžu byť spôsobené nastavením zmeneným po inštalácii. Obnovenie pôvodného nastavenia programu Internet Explorer je nevratný proces. Po obnovení nastavenia sa stratia všetky predchádzajúce nastavenia.

Ak chcete, aby sme pôvodné nastavenie programu Internet Explorer obnovili za vás, prejdite do časti Obnovte pôvodné nastavenie programu Internet Explorer za mňa. Ak chcete pôvodné nastavenie programu Internet Explorer obnoviť sami, riaďte sa podľa pokynov v časti Svojpomocné obnovenie pôvodného nastavenia programu Internet Explorer.

Obnovte pôvodné nastavenie programu Internet Explorer za mňa

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2683283
  Toto riešenie Fix it sa vzťahuje na systémy Windows 7, Windows Vista a Windows XP. Ak používate systém Windows 8, prejdite do časti Svojpomocné obnovenie pôvodného nastavenia programu Internet Explorer.

Spustite riešenie Fix it. Automaticky sa otvorí dialógové okno Reset Internet Explorer Settings (Obnovenie pôvodného nastavenia programu Internet Explorer), ktoré umožňuje obnoviť pôvodné nastavenie programu Internet Explorer.
 1. Kliknite na tlačidlo alebo prepojenie Fix it.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  assets fixit1
  Opraviť tento problém
  Microsoft Fix it 50195
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  assets fixit2


 2. V dialógovom okne Prevzatie súboru kliknite na položku Spustiť a postupujte podľa pokynov sprievodcu.
 3. V dialógovom okne Internet Explorer – obnovenie pôvodného nastavenia kliknite na tlačidlo Pôvodné.

  Ak chcete odstrániť aj údaje histórie prehľadávania, poskytovateľov vyhľadávania, urýchľovačov, domovských stránok, funkcie Ochrana pred sledovaním a filtrovania prvkov ActiveX, začiarknite políčko Odstrániť osobné nastavenie.

 4. Keď program Internet Explorer dokončí aplikovanie predvoleného nastavenia, kliknite na tlačidlo Zavrieť a potom kliknite na tlačidlo OK.
 5. Ukončite a znova spustite program Internet Explorer. 

Poznámky
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
 • Tento sprievodca môže byť dostupný iba v angličtine. Automatickú opravu je však možné použiť aj pre ostatné jazykové verzie systému Windows.
 • Ak nepracujete s počítačom, v ktorom sa vyskytol problém, môžete riešenie Fix it uložiť na jednotku flash alebo na disk CD a potom ho môžete spustiť v problémovom počítači. 
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Svojpomocné obnovenie pôvodného nastavenia programu Internet Explorer

 1. Zatvorte všetky otvorené okná programu Internet Explorer a programu Prieskumník.
 2. Spustite program Internet Explorer.

  Poznámka: Ak používate systém Windows 8, spustite program Internet Explorer pre pracovnú plochu. Zmena nastavenia ovplyvní program Internet Explorer aj program Internet Explorer pre pracovnú plochu.
 3. V ponuke Nástroje ťuknite alebo kliknite na položku Možnosti siete Internet. Ak sa ponuka Nástroje nezobrazuje, stlačte kláves Alt.
 4. V dialógovom okne Možnosti siete Internet ťuknite alebo kliknite na kartu Rozšírené.
 5. Ťuknite alebo kliknite na tlačidlo Obnoviť. Ak používate program Windows Internet Explorer 6, kliknite na tlačidlo Obnoviť predvolené.
 6. V dialógovom okne Internet Explorer – obnovenie pôvodného nastavenia ťuknite alebo kliknite na tlačidlo Pôvodné.

  Ak chcete odstrániť aj údaje histórie prehľadávania, poskytovateľov vyhľadávania, urýchľovačov, domovských stránok, funkcie Ochrana pred sledovaním a filtrovania prvkov ActiveX, začiarknite políčko Odstrániť osobné nastavenie.
 7. Keď program Internet Explorer dokončí aplikovanie predvoleného nastavenia, ťuknite alebo kliknite na tlačidlo Zavrieť a potom ťuknite alebo kliknite na tlačidlo OK.
 8. Ukončite a znova spustite program Internet Explorer. 
Poznámky:
 • Ak zatvoríte všetky viditeľné okná, no pri pokuse o obnovenie pôvodného nastavenia sa zobrazí chybové hlásenie, je možné, že sú spustené programy, ktoré nie sú viditeľné. Reštartujte systém Windows, spustite program Internet Explorer a znova sa pokúste obnoviť pôvodné nastavenie.
 • Ak program Internet Explorer nemôžete spustiť, môžete okno nastavenia otvoriť stlačením kombinácie klávesov Windows + R, zadaním reťazca inetcpl.cpl do poľa Spustiť a stlačením klávesu Enter. Po otvorení okna postupujte podľa krokov 4 až 8.

Ďalšie informácie

Informácie o tom, čo sa po obnovení pôvodného nastavenia programu Internet Explorer stane s jednotlivými nastaveniami, získate v článku Obnovenie pôvodných nastavení programu Internet Explorer.

Vlastnosti

ID článku: 923737 - Posledná kontrola: 19. septembra 2013 - Revízia: 21.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
 • Windows Internet Explorer 7 in Windows Vista
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 9
 • Windows Internet Explorer 10
Kľúčové slová: 
kbfixme kbmsifixme kbexpertiseinter kbexpertiseadvanced kbhowto consumertargetwinfy13 KB923737

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com