Windows SharePoint Services 2.0, Windows SharePoint Services 3. 0'e yükseltmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Yükseltme Prescan.exe tarafından güncelleştirildi ve çıkmalı bir veya daha fazla liste karşılaştı"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 923904 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 için Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 yükseltmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Yükseltme Prescan.exe tarafından güncelleştirildi ve çıkmalı bir veya daha fazla liste karşılaştı. En olası nedenleri listesini atlamak, önceden tarama için Knowledge Base makalesinde ele alınacaktır: http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=69958&clcid=0x409. Daha fazla bilgi için hangi listeleri değil yükseltilmiş adresindeki yükseltme günlük dosyasına bakın...LocationOfLogFile.

Neden

Bu sorun aşağıdaki durumlardan biri doğruysa oluşur:
 • Içerik veritabanı için bir veya daha fazla artık liste içerir. Örneğin, liste, <a1>üst</a1> Windows SharePoint Services 2.0 site olmayabilir.
 • Içerik veritabanı dahil bir yol kullanan bir veya daha çok Windows SharePoint Services 2.0 siteleri içerir. Ayrıca, sunucuda bulunan yol tanımlanmadı.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, aşağıdaki yöntemlerden durumunuza uygun olanını kullanın.

Yöntem 1: sahipsiz listeleri içerik veritabanı bağlantısını Kaldır

Artık liste içerik veritabanından kaldırmak için <a0></a0>, belgelenen düzeltme 918744 Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi yükleyin.

<a1>Makale</a1> 918744 URL "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisindeki başvurulan makaleyi aynı olur. Düzeltme, birlikte Stsadm.exe komut satırı aracıyla Windows SharePoint Services 2.0 içerik veritabanlarını onarmak için kullanabileceğiniz yeni bir databaserepair komut satırı işlemi tanıtır. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
918744Windows SharePoint Services içerik veritabanları onarmak için kullanabileceğiniz yeni bir komut satırı işlemi açıklaması
Düzeltmeyi yükledikten sonra Stsadm.exe komut satırı aracı ile birlikte databaserepair komut satırı işlemi, algılamak ve içerik veritabanlarını artık öğeleri silmek için kullanın. Bunu yapmak için <a0></a0>, <a1>makale</a1> 918744'ndaki adımları izleyin.

Önemli Windows SharePoint Services 2.0 içerik veritabanlarında databaserepair komut satırı işlemi artık öğeleri kaldırır. Artık bir öğe yapılandırma veritabanında varsa, yapılandırma veritabanı artık öğeleri Temizle gerekir. Bunu yapmak için <a0></a0>, içerik veritabanları sanal sunucudan kaldırmak için Windows SharePoint Services Merkezi Yönetim aracını kullanın. Sonra içerik veritabanları sanal sunucu için yeniden bağlayın. Yapılandırma veritabanı artık öğeleri temizleme hakkında daha fazla bilgi için bkz: "Adım 3: Kaldır'ı ve sonra da sanal sunucunuzun içerik veritabanlarının iliştirmeniz" makalede 918744.

918744 Makaledeki adımları tamamladıktan sonra Windows SharePoint Services 2.0, Windows SharePoint Services 3. 0'ı yükseltmek için Windows SharePoint Services 3.0 Kur programını çalıştırın.

Yöntem 2: dahil bir yol ekleme

 1. Eksik dahil yolunu belirlemek için Upgrade.log dosyasını inceleyin.
 2. Eklenen bir yol ekleyin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Noktaya Başlat,Programlar ' ı tıklatın, Yönetimsel Araçlar ' ın üzerine gelin ve sonra SharePoint Central Administration ' ı tıklatın.
  2. Yönetim Merkezi sayfasında Sanal sunucu yapılandırması, sanal sunucu ayarlarını yapılandır'ı tıklatın.
  3. Sanal sunucu listesi sayfasında yapılandırmak istediğiniz sanal sunucuyu tıklatın.
  4. Sanal Sunucu Ayarları sayfasında Sanal sunucu yönetimi altında Tanımla yönetilen yollar'ni tıklatın.
  5. Yeni Yol Ekle</a0> alanında, yolu kutusuna yolu yazın.
  6. Dahil yolu tıklatın ve tür kutusunda istediğiniz yol türünü belirtin.
  7. Tamam ' ı tıklatın.
Eklenen bir yol ekledikten sonra Prescan.exe aracını çalıştırın. Araç başarıyla tamamlanır doğrulayın. Daha sonra Windows SharePoint Services 2.0, Windows SharePoint Services 3. 0'ı yükseltmek için Windows SharePoint Services 3.0 Kur programını çalıştırın.

Daha fazla bilgi

Stsadm.exe komut satırı aracı hakkında daha fazla bilgi için bkz: komut-satırı-özelliklerini "Komut satırı işlemi" konusuna ve "Komut satırı parametreleri" konu"konu"Başvurusu"bölümde, Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Yönetici Kılavuzu. Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Yönetici Kılavuzu edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=A637EFF6-8224-4B19-A6A4-3E33FA13D230&amp;displaylang=en

Özellikler

Makale numarası: 923904 - Last Review: 14 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kberrmsg kbprb KB923904 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:923904

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com