Přizpůsobení exportovaný soubor neobsahuje pole vztah i v případě, že nastavíte úroveň požadavek "Business požadováno" nebo "Business doporučené" pro toto pole vztahu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 923999 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující scénář v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0:
  • Použijte funkci Přizpůsobit entity přizpůsobit entity.
  • Nastavíte úroveň požadavku Business požadované nebo Doporučené Business pro pole Vztah entity. Například klepnete Business doporučené v seznamu Úroveň požadavků v atribut: Předmět produktu dialogové okno.
  • Exportovat vlastní entity.
V tomto scénáři přizpůsobení exportovaný soubor neobsahuje pole vztah.

Řešení

Microsoft Dynamics CRM 3.0

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
927751Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Verze Microsoft Dynamics CRM 3.0, japonštině nebo čínštině

Tento problém je vyřešen v zjednodušenou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 a v japonské verzi kumulativní aktualizace 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
944372Kumulativní aktualizace 2 pro verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 pro zjednodušenou a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 923999 - Poslední aktualizace: 15. května 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB923999 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:923999

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com