Makale numarası: 924074 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Office 2003or Office XP çalıştırıyorsanız, karşıdan yüklemek ve açabilir, düzenleyebilir ve yeni Microsoft Office sürümlerinde oluşturulmuş dosyaları ve açık XML Biçimleri kullanan dosyaları kaydetmek için güncelleştirmeleri yükleyin. Güncelleştirmeleri, tüm yüksek öncelikli güncelleştirmeleri içerir.Microsoft Updateve ayrıca Microsoft Office Uyumluluk Paketi. Office Uyumluluk Paketi ayrıca Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile birlikte yeni dosya biçimlerinde kaydedilmiş dosyaları görüntülemek için kullanılabilir.

NotÇalıştırdığınız Office sürümüne bağlı olarak, Office 2003 Service Pack 3 (SP3) veya Office XP Service Pack 3 (SP3) olmalıdır. Office 2000 çalıştırıyorsanız, güncelleştirmeleri yüklemeniz gerekmez. Office 2003 SP3'ü veya Office XP SP3'ü karşıdan yüklemek için ilgili Microsoft Web sitesine bakın:

Office 2003 SP3


Office XP SP3'ü


NotBkz: "Office tümüyle güncel değilse oluşan sorunlar" bölümü sorunların ve Office Uyumluluk Paketi ve güncelleştirmeleri yüklemeden Office programlarının önceki sürümlerini kullanarak Office 2013, 2010 veya 2007 Office sistemi belgelerini kullanmaya çalışırsanız karşılaşabileceğiniz hataların örnekleri için.

Önkoşullar

Office Uyumluluk Paketi'ni yüklemeden önce bilgisayarınızda tüm gerekli güncelleştirmelerin yüklü olduğundan emin olun. Uyumluluk Paketi'ni yüklemek hazır olduğundan emin olmak için Office sürümünüze ait aşağıdaki bilgileri gözden geçirin.

Office 2003

Office XP

Uyumluluk Paketi'ni karşıdan yükleyip

Office 2003, Office XP veya Office 2000'de 2013, 2010 veya 2007 Office sistemi belgelerini açmak için Office Uyumluluk Paketi'ni yüklemeniz gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Microsoft Yükleme Merkezi'ne gidin Office Uyumluluk Paketi'ni karşıdan yükleyin.
 2. (FileFormatConverters.exe) Uyumluluk Paketi'ni karşıdan yüklemek için Yükle' yi tıklatın.
 3. İstendiğinde, Uyumluluk Paketi'ni yüklemek için Çalıştır ' ı tıklatın.
 4. Uyumluluk Paketi yüklendikten sonra açık olan tüm Office programlarını kapatın.
 5. Yeni biçim belgeleri açmak için Office programlarını yeniden başlatın.
NotEl ile kapatın ve Uyumluluk Paketi yüklendiğinde, açık olan herhangi bir Office programını yeniden başlatmanız gerekir. Bu programları yeniden başlatıldıktan sonra Office programlarının açık XML biçimi kullanan dosyaları açabilirsiniz.

Açma ve Office programlarının sürümünde 2013, 2010 veya 2007 Office sistemi dosya kaydetme hakkında ipuçları için bir sonraki bölüm olan "Kullanım 2007 or a daha sonra sürümü Microsoft Office belgelerini önceki Office programlarında," bakın.

Uyumluluk Paketi'nin nasıl yükleneceği hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
923505 Nasıl açmak ve Microsoft Office'in önceki sürümlerinde Office Açık XML Biçimleri kaydetmek için Microsoft Office Uyumluluk Paketi'ni yükleyin
Bir hata oluşursa veya yükleme işlemi tamamlanmazsa, "ek destek bilgileri" bölümüne bakın.

2007'de oluşturulan dosyaları açmak Office sistemi ya da sonraki bir sürümü

Gerekli güncelleştirmeleri ve Uyumluluk Paketi'ni yükledikten sonra Office programlarının önceki sürümlerinde 2013, 2010 veya 2007 Microsoft Office dosyalarını açabilirsiniz.

Excel 2003 ve Excel 2002

Excel 2000

PowerPoint 2003 ve PowerPoint 2002

PowerPoint 2000
Word 2003, Word 2002 ve Word 2000

Office tümüyle güncel değilse oluşan sorunlar

Ek destek bilgileri

Uyumluluk Paketi'ni veya güncelleştirmeleri karşıdan veya kuramadıysanız, sistem yöneticinizden yardım isteyebilirsiniz. Başka çözümler bulmak için Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri Web sitesini de kullanabilirsiniz. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri Web sitesinin sağladığı bazı hizmetler şunlardır:
 • Aranabilir Bilgi Bankası:: Microsoft ürünleri hakkında teknik destek bilgileri ve kendi başınıza yardım alabileceğiniz araçları arayın.
 • Çözüm Merkezleri: Ürünlere özel sık sorulan sorulan soruları ve önemli destekleri görüntüleyin
 • Diğer Destek Seçenekleri: Bir soru sorun, Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun veya görüş bildirmek için Internet kullanın.
Bu Microsoft Web sitelerini kullandıktan sonra veya Microsoft Destek Hizmetleri Web sitesinde bir çözüm bulamazsanız, sorularınıza bulamazsanız, Destek Hizmetleri'ne başvurmak üzere aşağıdaki bağlantıyı tıklatın:
http://support.microsoft.com/contactus

Özellikler

Makale numarası: 924074 - Last Review: 14 Haziran 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 21.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Excel 2013
 • Microsoft Excel 2010
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2013
 • Microsoft PowerPoint 2010
 • Microsoft Office PowerPoint 2007
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 2013
 • Microsoft Word 2010
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Word 2003
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbfileawareoff2007 kbsavefile kbopenfile kbconversion kbexpertisebeginner kbhowto kbsmbportal kbmt KB924074 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 924074

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com