Bir alt hesapla ilişkilendirilmiş olan ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki birden fazla düzey derin olan ilgili kayıtları görüntüleyemiyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 924105 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir alt hesapla ilişkilendirilmiş olan ve Microsoft Dynamics CRM 3.0 için 919008 düzeltme yüklendikten sonra birden çok düzeyi derin olan ilgili kayıtları görüntüleyemiyorsunuz. Bir düzey derin olan ilgili kayıtları görüntüleyebilirsiniz.

Bu sorun, aşağıdaki kayıt türlerini etkiler:
  • Faaliyetler
  • Servis talepleri
  • Sözleşmeler
  • Faturalar
  • Fırsatlar
  • Siparişler
  • Teklifler
<a1>Düzeltme</a1> 919008 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
919008"Ilgili kayıtlar" veya "Tüm ilişkili kayıtları" Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki "Ekle" seçeneğini "Kaydı yalnızca bu," ayarladığınızda için bir alt hesapla ilişkilendirilen kayıtlar görünmüyor

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 924105 - Last Review: 1 Ekim 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbbug kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB924105 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:924105

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com