Oprava: Chybová zpráva při pokusu o přidání uživatele domény do skupiny Team Foundation v Visual Studio 2005 Team Explorer: "Team základem nelze přeložit uživatele nebo skupiny"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924124 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o přidání uživatele domény skupiny základem týmu v Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server pomocí Průzkumníka Team obdržet následující chybovou zprávu:
Základem týmu nelze přeložit, uživatele nebo skupinu "UserName" uživatele nebo skupiny může být členem jiné domény nebo serveru nemusí mít přístup k dané doméně. Ověřte členství v doméně serveru a všechny vztahy důvěryhodnosti domény.
K tomuto problému dochází, pokud nastavení organizační jednotky uživatele domény v aktivním adresáři zahrnují speciální znak. Nastavení organizační jednotky mohou například zahrnovat jednu z následujících zvláštních znaků:
 • =
 • +
 • /
 • \
 • @
Poznámka: Pomocí Průzkumníka Team přístup týmové projekty, na kterém pracujete. Po spojení týmu projektu nebo přesunout z jednoho projektu týmu je třeba aktualizovat týmové projekty zobrazit v Průzkumníkovi Team.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Poznámka: Musíte mít Visual Studio licenční smlouvy tuto opravu hotfix získat.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Musíte mít Team Explorer nainstalovat tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix, které jsou nainstalovány v počítači.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Microsoft.TeamFoundation.Server.dll8.0.50727.239393,2163. 11. 200607: 49
Microsoft.TeamFoundation.Server.dll8.0.50727.239393,2163. 11. 200607: 49
Microsoft.TeamFoundation.Server.dll8.0.50727.239393,2163. 11. 200607: 49
Microsoft.TeamFoundation.Server.dll8.0.50727.239393,2163. 11. 200607: 49

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 924124 - Poslední aktualizace: 7. prosince 2006 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Team Foundation: na těchto platformách
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Architects
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Developers
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Testers
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB924124 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924124

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com