Nie można drukować zakres stron z wiadomości e-mail w programie Outlook 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 924141 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Spróbuj drukować zakres stron z wiadomości e-mail w Microsoft Office Outlook 2007. Istnieje jednak nie Zakres stron sekcja w Drukuj okno dialogowe. Dlatego nie można drukować zakres stron. Można wydrukować całą wiadomość.

Rozwiązanie

Ten problem został rozwiązany w 2007 Microsoft Office pakietu Service Pack 2. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
953195Opis usługi pakietu Microsoft Office dodatkiem Service Pack 2 i z pakietu Microsoft Office Language Pack 2007 Z dodatkiem Service Pack 2

Obejście problemu

Jeśli nie można zainstalować pakiet Service Pack 2 dla pakietu 2007 Microsoft Office w tej chwili, użyj jednej z następujących metod w celu obejścia tego problemu.

Metoda 1: Za pomocą programu Microsoft Office Word 2007

Kopiowanie części wiadomości e-mail, które chcesz wydrukować, wkleić ten tekst do programu Word 2007, a następnie wiadomość.

Metoda 2: Użycie Internet Explorer do drukowania wiadomości w formacie HTML

Jeśli wiadomość e-mail w formacie HTML, należy wydrukować wiadomość w programie Internet Explorer. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Otwórz wiadomość e-mail.
 2. Na Wstążce kliknij przycisk Inne działania, a następnie kliknij przycisk Widok w przeglądarce.

  Uwaga Jeśli Microsoft Office Outlook zostanie wyświetlone okno dialogowe, kliknij przycisk Tak.

  Komunikat jest wyświetlany w programie Internet Explorer.
 3. Zaznacz tekst, który chcesz wydrukować.
 4. Na Plik menu, kliknij przycisk Drukuj.
 5. W Drukuj okno dialogowe, kliknij przycisk Zaznaczenie w Zakres stron sekcja, a następnie kliknij Drukuj.

Metoda 3: Zapisywanie wiadomości jako pliku PDF lub dokument XPS

Zapisz wiadomość e-mail jako dokument w formacie PDF (Portable Document) lub dokument XML Paper Specification (XPS), a następnie wydrukować dokument z odpowiedniego programu.

Uwaga Aby uzyskać więcej informacji na temat zapisywania wiadomości programu Outlook 2007 w dokumencie PDF lub XPS zobacz temat "What's New in Microsoft Office Outlook 2007" w programie Outlook 2007 pomocy.

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet SaveAsPDFandXPS.exe.

Aby zapisać wiadomość e-mail jako plik PDF lub dokument XPS, wykonaj następujące kroki:
 1. Skopiuj zawartość wiadomości e-mail, program Word 2007 lub Excel 2007.
 2. Kliknij przycisk Przycisk Microsoft Office, wskaż polecenie Zapisz jako, a następnie kliknij przycisk Plik PDF lub XPS.
 3. W Nazwa pliku listy, wpisz lub wybierz nazwę dokumentu lub skoroszytu.
 4. W Zapisz jako typ Kliknij pozycję PLIK PDF lub Dokument XPS.
 5. Aby otworzyć plik natychmiast po jej zapisaniu, kliknij, aby zaznaczyć Otwórz plik po opublikowaniu pole wyboru. To pole wyboru jest dostępne tylko wtedy, gdy czytnik PDF lub Przeglądarka plików XPS, zainstalowanych na komputerze.
 6. Obok Optymalizuj dla, kliknij przycisk Standardowe (publikowanie w trybie online i drukowanie).
 7. Kliknij przycisk OK, a następnie kliknij przycisk Publikowanie.
Aby wyświetlić plik PDF, musi mieć na komputerze zainstalowany czytnik PDF. Jeden taki czytnik jest Acrobat Reader. Czytnik ten jest dostępny przez firmę Adobe Systems. Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Acrobat Reader odwiedź następującą witrynę sieci Web:
http://www.adobe.com
Aby wyświetlić plik w formacie XPS, muszą mieć przeglądarkę. Wolne viewer można pobrać ze strony firmy Microsoft Office Online Downloads. Aby to zrobić, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://Office.microsoft.com/en-us/downloads/default.aspx

Więcej informacji

W programie Outlook 2007 tylko zmiany w zachowaniu drukowania z wcześniejszych wersji programu Outlook jest powiązana z wiadomości w formacie HTML. W starszych wersjach programu Outlook wiadomości w formacie HTML są drukowane przy użyciu aparatu drukowania z programu Internet Explorer.

W przypadku wiadomości jako zwykły tekst i sformatowany tekst sformatowany (RTF) programu Outlook 2003 używa drukowania silnik. To samo, jak występuje w programie Outlook 2007.

W następującej tabeli podsumowano funkcje zakres wydruku programu Outlook.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Wersja programu OutlookFormat wiadomościZakres możliwości drukowania
2007HTMLNr
2007W FORMACIE RTFNr
2007Zwykły tekstNr
2003 i starsze wersjeHTMLTak
2003 i starsze wersjeW FORMACIE RTFNr
2003 i starsze wersjeZwykły tekstNr
Informacje i rozwiązanie w tym dokumencie reprezentuje bieżący widok firmy Microsoft Corporation w tej kwestii na dzień publikacji. To rozwiązanie jest dostępne za pośrednictwem firmy Microsoft lub innego dostawcy. Microsoft nie rekomenduje żadnych dostawcy lub rozwiązania innej firmy, która może być opisane w tym artykule. Mogą istnieć inne dostawcy lub rozwiązania innych firm, które są opisane w tym artykule. Ponieważ firma Microsoft musi reagować na zmieniające się warunki rynkowe, te informacje nie należy rozumieć jako zobowiązania przez firmę Microsoft. Microsoft nie może zagwarantować lub poświadcza dokładność informacji lub roztworu, przedstawionej przez firmę Microsoft lub przez żadnego dostawcę firm wymienione.

Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji i nie obejmuje oświadczenia, gwarancje i warunki czy ekspresowe, domniemanych lub ustawowych. Te obejmują, ale nie są ograniczone do oświadczenia, gwarancje i warunki tytułu, bez naruszenia, zadowalającym stanie, przydatności handlowej i przydatności do określonego celu, w odniesieniu do dowolnej usługi, rozwiązanie, produktu, lub wszelkich innych materiałów lub informacji. W żadnym wypadku Microsoft będą odpowiedzialni za wszelkie rozwiązania innej firmy, który wspomniane w tym artykule.

Właściwości

Numer ID artykułu: 924141 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbprint kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB924141 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:924141

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com